klomen ile hamile kalanlar

qerzmcler

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
28
24
kızlar merhaba aranıza yeni katıldım.geçen ay adetimin 4. günü klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vuruldu sonuç başarısız :KK43: bu ay tekrar aynı tedavi uygulandı şuan çatlatma iğnemi vurulalı 3 gün oldu inşallah başarılı sonuç olur 39 yaşındayım bu yasta klomenle hamile kalan var mı ?

Benim ilk denemede oldu canım çok şükür ve bu kadar yumurtam yoktu bir taneydi sadece. Doktor dedi mi bilmiyorum ama ikiz olma ihtimali bile var 🥰 ediyorum herkese ediyorum valla içinde senin de olsun inşallah..11 haftalık oldu daha çok minik inşallah hep güzel bir şekilde ilerler 🤲
Amin canım sende sağ salim kavuşursun inşallah bebeğine şimdi benim regl hep düzenlidir 32 günde oluyorum ama bu ay yum erken çatladı erken gelir die düşünüyorum 6 gün sonra test yapmayı düşünüyorum ins olumlu olursa sana yazcam doktor bana dedi çoğul gebelik bile olur dedi aşırı ümitli konuştu çünkü eşim de bendede çok şükür hiçbir sorun yok hatta benim hiç düzensiz olmaz bi defa kimyasal gebelik yaşadım o yüzden hemen doktor tedavisine başladık 8 ay oldu evlenelim cnm ins bu ayda olur amin 💓

Amin canım sende sağ salim kavuşursun inşallah bebeğine şimdi benim regl hep düzenlidir 32 günde oluyorum ama bu ay yum erken çatladı erken gelir die düşünüyorum 6 gün sonra test yapmayı düşünüyorum ins olumlu olursa sana yazcam doktor bana dedi çoğul gebelik bile olur dedi aşırı ümitli konuştu çünkü eşim de bendede çok şükür hiçbir sorun yok hatta benim hiç düzensiz olmaz bi defa kimyasal gebelik yaşadım o yüzden hemen doktor tedavisine başladık 8 ay oldu evlenelim cnm ins bu ayda olur amin 💓
İnşallah güzel haber vereceksin inanıyorum 🥰

Amin canım amin son birşey sorucam canm pozitif 11 inde görmüşsün idrar testi miydi birde o zamana kadar bı belirti yaşadın mı hiç canım 😘
İdrar testiydi çok silikti ama hemen çıkmıştı. Benim adetlerim düzenli değildir aylar sürer ama kasıklarımda çok batma oluyordu ben de tutmadı heralde ilaçlarımdan dolayı adet olacağım diyordum ve en büyük belirtim göğüs ağrım özellikle uç kısımları elimi dahi süremiyordum çok garip gelmişti bu ağrı. Bulantı falan hiç olmadı o çok sonraki belirti

İdrar testiydi çok silikti ama hemen çıkmıştı. Benim adetlerim düzenli değildir aylar sürer ama kasıklarımda çok batma oluyordu ben de tutmadı heralde ilaçlarımdan dolayı adet olacağım diyordum ve en büyük belirtim göğüs ağrım özellikle uç kısımları elimi dahi süremiyordum çok garip gelmişti bu ağrı. Bulantı falan hiç olmadı o çok sonraki belirti
Anladım cnm benm çok teşekkür ederim kendinize iyi bakın çok yardımcı oldun Allah razı olsun senden 💓

Hımm ben hiç dikkat etmiyordum
Ben de etmiyordum. Şunu yap böyle yap diyenlere ya ne alakası var diyordum. İlaç kullandığım ay her denileni yaptım( ilişkiden sonra uzanmak hemen kalkmamak, çorapsız dolaşmamak vs.) faydaları oldu mu bilemem ama yumurtlamam olmadığı için o yapılanların hiçbir faydası olmazdı onlar bir nevi destek

Ben de etmiyordum. Şunu yap böyle yap diyenlere ya ne alakası var diyordum. İlaç kullandığım ay her denileni yaptım( ilişkiden sonra uzanmak hemen kalkmamak, çorapsız dolaşmamak vs.) faydaları oldu mu bilemem ama yumurtlamam olmadığı için o yapılanların hiçbir faydası olmazdı onlar bir nevi destek
Anladım ben de uyarım teşekkür ederim ❤️

Beklenen adet tarihin ne peki? İki gün sonra aynı saatte aynı yerde ver tekrar kanını inşallah beklenen artış olur. Olmazsa da kendini çok yıpratma kimyasal gebelik çok kadın yaşıyor peşinden tekrar hamile kalıyor çevremde çok var örneği
Kimyasal gebelik geçirmişim canım dün kan değerim 0.01 di

X