Gebeliğe Hazırlık KLOMEN KULLANANLAR ADET GECİKMESİ LÜTFEN YARDIM EDİN

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

qerzmcler

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
28
24
kızlar merhaba ,
2 . kez klomen tedavisi gördüm 1 adet 20 cm yumurtam oluştu çatlatma iğnesi vuruldum.adetim 12 gün gecikti doktora gittim kan testi yaptırdım 0,100 negatif çıktı.doktorum tarlusal adet söktürücü verdi 4 gün onu kullandım şuan 16 günlük gecikme var ne zaman adet olurum bu durumu yaşayan varmı.Hiç adet düzensiliğim olmazdı bundan sonra düzen bozulur mu onun için çok korkuyorum lütfen yaşayan varsa yorum yazsın :110::hasta:

Merhaba canım bende 2 kez klomen kullandım bu kullandıgımda bende adet erken oldu 5 gun kadar ama ağrılı geçiyor ve renktede biraz değişklik var

Merhaba canım bende 2 kez klomen kullandım bu kullandıgımda bende adet erken oldu 5 gun kadar ama ağrılı geçiyor ve renktede biraz değişklik var
teşekkür ederim canım bende hiç belirti yok inşallah sorun olmaz Allah sanada tüm isteyenlerede en kısa zamanda bir evlat nasip etsin inşallah:emir_bebek:

kızlar merhaba ,
2 . kez klomen tedavisi gördüm 1 adet 20 cm yumurtam oluştu çatlatma iğnesi vuruldum.adetim 12 gün gecikti doktora gittim kan testi yaptırdım 0,100 negatif çıktı.doktorum tarlusal adet söktürücü verdi 4 gün onu kullandım şuan 16 günlük gecikme var ne zaman adet olurum bu durumu yaşayan varmı.Hiç adet düzensiliğim olmazdı bundan sonra düzen bozulur mu onun için çok korkuyorum lütfen yaşayan varsa yorum yazsın :110::hasta:
Selam. Bende ayni tedaviyi gördüm 2 martta igne vuruldum dun regli olmam gerekiyordu ama olmadım dun yaptığım test negatifti. Bu acabalar tüketiyor

kızlar merhaba ,
Normalde tarlusul 5 günlük ama ben gece yatar iken içerdim bir kaç gün beklerdim olmaz isem tekrar bir tane daha içerdim ama bende hep bir haftayı buluyordu adet olma bunun gibi ilaçlar yerine canım bence doğal yollar daha mantıklı şuan eğer gebelik yoksa ve doktora sorarak kekik reyhan suyu kullanıp adet olabilirsin sabahları ve akşamları aç karnına

Aynen bende 22 günde adet oldum dr değiştirdim enfeksiyon vardı fitil vermişti sanırım o yüzden erken oldum bende demiştim değişebiliyor kişiden kişiye bence

X