klomen kullananlar hangi gün yumurtlama gerçekleşti

eylull

premseslerim büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
2.988
10
43
merhaba hanımlar ben bu ay klomen kullanmaya başladım yumurta takibi yapılmadı bu ay hamile kalmassam tekrar gideceğim ama buna istinaden sizlerden öğrenmek istiyorum doktor takibi veya kendi hislerinizle klomen kullanan arkadaşlar ne zaman yumurtladınız hangi gün klomene başladınız ve ne zaman ilişki olması önerildi şimdiden teşekkürler

merhaba hanımlar ben bu ay klomen kullanmaya başladım yumurta takibi yapılmadı bu ay hamile kalmassam tekrar gideceğim ama buna istinaden sizlerden öğrenmek istiyorum doktor takibi veya kendi hislerinizle klomen kullanan arkadaşlar ne zaman yumurtladınız hangi gün klomene başladınız ve ne zaman ilişki olması önerildi şimdiden teşekkürler

merhaba canımm. bende klomen kullandım bu ay. canım bende adet düzensizliği için doktora gittim. aynı zamanda bebekte istiyoruzz ama 6 senedir olmuyodu. adetimin 3. günü doktora gitimm. tahlillerim yapıldı. hepsii normal temiz çıktı. doktor banada klomen verdii adetimin 5 günü başlamamı söyledi. 5 gün boyunca sabah akşam günde 2 tane içtim. klomen biitnce 2 gün cinsel perhiz yapacaksınız ondan sonrda 1 hafta boyuncada gün aşırı ilişkide bulunacaksınız dedi doktorr. birde folik asit ve pregostan verdii. folik asitii hemen başlamamı söledii. adetin 3 günü başladımm folik asite. pregostanıda adetin 16 günü başlamamı ve 10 gün boyunca sabah öğle akşam günde 3 kere içmemi söledi. bugünn pregostan hapım bitiyo. adet düzensizliği yaşadığım içinn tam yumurtlama gününü hesaplayamadım. ama bol bol akıntımm olduu.resmen iç çamaşırım ıslanıyodu. tahmini bu 10 gün boyunca devam etti. o ıslaklık döneminde yumurtladımı yumurtlamadımmı bilmiyorumm.ama yumurtlama takibide olmadıı bendee. doktor bu ay gebelik olmazsa 1 kaç ay klomen tedavisi uygulayacazz ondan sonra gebelik olmazsa başka tedaviye geçicez dedii. bende bekliyorumm şimdii . sonucuu meraklaa. ama nerdeyse 10 gündürde göğüs uçlarım acıyoo çok. adet düzensizliğim olduğuu içindee ( 40-45 günde bir adet oluyodumm ) 3 ay hayıt tohumu kullanmıştım onun etkiisimi bilemiyormm ama gecen ay adetim 36 günde oldu ümitlenmekte istemiyorumm. eger bbeğim gelirse benim içinn bir mucize olucakk şu mübarekk aydaa. allah hepimizin şu mübarekk ayda yüzlerini güldürsünn bebişlerinii tutundursunn bizleree.. biraz uzun olduu canımm ama benim yaşadıklarımm böle işteee.. sana nasıll bir tedavi uygulamanı söledi doktorunn canım..

merhaba canımm. bende klomen kullandım bu ay. canım bende adet düzensizliği için doktora gittim. aynı zamanda bebekte istiyoruzz ama 6 senedir olmuyodu. adetimin 3. günü doktora gitimm. tahlillerim yapıldı. hepsii normal temiz çıktı. doktor banada klomen verdii adetimin 5 günü başlamamı söyledi. 5 gün boyunca sabah akşam günde 2 tane içtim. klomen biitnce 2 gün cinsel perhiz yapacaksınız ondan sonrda 1 hafta boyuncada gün aşırı ilişkide bulunacaksınız dedi doktorr. birde folik asit ve pregostan verdii. folik asitii hemen başlamamı söledii. adetin 3 günü başladımm folik asite. pregostanıda adetin 16 günü başlamamı ve 10 gün boyunca sabah öğle akşam günde 3 kere içmemi söledi. bugünn pregostan hapım bitiyo. adet düzensizliği yaşadığım içinn tam yumurtlama gününü hesaplayamadım. ama bol bol akıntımm olduu.resmen iç çamaşırım ıslanıyodu. tahmini bu 10 gün boyunca devam etti. o ıslaklık döneminde yumurtladımı yumurtlamadımmı bilmiyorumm.ama yumurtlama takibide olmadıı bendee. doktor bu ay gebelik olmazsa 1 kaç ay klomen tedavisi uygulayacazz ondan sonra gebelik olmazsa başka tedaviye geçicez dedii. bende bekliyorumm şimdii . sonucuu meraklaa. ama nerdeyse 10 gündürde göğüs uçlarım acıyoo çok. adet düzensizliğim olduğuu içindee ( 40-45 günde bir adet oluyodumm ) 3 ay hayıt tohumu kullanmıştım onun etkiisimi bilemiyormm ama gecen ay adetim 36 günde oldu ümitlenmekte istemiyorumm. eger bbeğim gelirse benim içinn bir mucize olucakk şu mübarekk aydaa. allah hepimizin şu mübarekk ayda yüzlerini güldürsünn bebişlerinii tutundursunn bizleree.. biraz uzun olduu canımm ama benim yaşadıklarımm böle işteee.. sana nasıll bir tedavi uygulamanı söledi doktorunn canım..

canım bana da aynen senin anlattığın gibi yani 5. günü klomen verdi 16. günü progestana başla dedi zaten folikasiti muhakkak iç dedi ama benimki klomeni sadece iki ay iç dedi sonra devam etme dedi. progestanı ama devam edicen dedi. ama ilşki konusunda bişey söylemedi ben de ne yazık ki sormayı unuttum yumurta takibi yapmaması moralimi bozdu normalde benim de akıntım olurdu ama bu sefer nedense sadece bir iki gün 13.günüme kadar oldum sonra kesildi hiç bişey yok bazılarında kuruluk yaptığını duydum ondan mı bilmem Ama ben bir dahaki ay başka bi doktora gitmeyi düşünüyorum çünkü bu klomeni sürekli kullanmak iyi bişey değil bu ay da olmassa ilacı boşu boşuna içmek istemiyorum aynı zamanda yumurta takibi de yapılsın diye. Canım inşallah Allah isteyen herkese içinde de sana nasip eder

Ben klomeni 2 ay kullandım. ılk kullandığım ay normal 14- 15. günlerde ovulasyon oldu. 2. ay da klomen bittikten sonra ki gün oldu ayrıca birde kist oluşmuştu klomene bağlı. 3. ay da sabah akşam kullancakmışım. açıkçası ben klomenden pek ümitli değilim.sinirlerimi de altüst etti üstelik.

Ben klomeni 2 ay kullandım. İlk kullandığım ay normal 14- 15. günlerde ovulasyon oldu. 2. ay da klomen bittikten sonra ki gün oldu ayrıca birde kist oluşmuştu klomene bağlı. 3. ay da sabah akşam kullancakmışım. açıkçası ben klomenden pek ümitli değilim.sinirlerimi de altüst etti üstelik.

canım ümidini kesme bak zaten yumurtlama gerçekleşiyomus zaten bu ilaç bunun için neden ümidin yok anlamadım. yumurtlama gerçekleştikten sonra başka bi sorun yoksa illa ki olur dur bakalım hem olmadı diye hemen ümidi kesme klomenle ilk ayda hamile kalan da çok kişi duydum inşallah sen de en kısa sürede olursun sanırım yumurta takibiyle anladın di mi

Kızlar merhaba benımde klomenı ıkıncı kullanıŞım bu ay.5.baŞladım hapa 10.gÜn bıttı.2 gÜn ara verdım ve doktora gıttım 3 yumurtamın oluŞtuĞunu sÖyledı bana
22mm 13-15 mm olrak 12 gÜn yanı muayene ye gıttıĞımde ıĞnemı de vuruldum 36 saat sonra ıılıŞkı dedı.sonrada gÜn aŞırı devam edıyorsun dedı.
Ama ben sanıırm onun sÖyledıĞı gÜnden bır gÜn sonra yumurladım 36 saat pazar sabah 8 e denk gelıyordu ama ben dÜn 2 gıbı falan yumurtladım sanıırm yanı 14.gÜn yumurtladım

Kızlar merhaba benİmde klomenİ İkİncİ kullanıŞım bu ay.5.baŞladım hapa 10.gÜn bİttİ.2 gÜn ara verdİm ve doktora gİttİm 3 yumurtamın oluŞtuĞunu sÖyledİ bana
22mm 13-15 mm olrak 12 gÜn yanİ muayene ye gİttİĞİmde İĞnemİ de vuruldum 36 saat sonra İİlİŞkİ dedİ.sonrada gÜn aŞırı devam edİyorsun dedİ.
Ama ben sanıırm onun sÖyledİĞİ gÜnden bİr gÜn sonra yumurladım 36 saat pazar sabah 8 e denk gelİyordu ama ben dÜn 2 gİbİ falan yumurtladım sanıırm yanİ 14.gÜn yumurtladım

canım neden 14. gün diye düşünüyosun bi belirtimi vardı. ayrıca aklında bulunsun yumurtlamadan bigün önce olması daha iyiymiş yumurta çatladığında beklemezmiş döllenmek için ama ilişki olduysa döllenebilirmiş o yüzden dert etme çünkü zaten düşündüğün gibi de olsa doğru zamanda ilişki olmuş

kızlar klomen kullananlarda kuruluk olduğunu duymuştum doğru mu benim akıntım en son adetin 13. günü geldi normalde daha uzun sürerdi aklım karıştı

Slm kızlar bende klomeni 2 ay kullandım ilk ay günde 1 tane 5 gün kullandım. ikinci ay günde 2 tane sabah akşam 10 gün. İki ayda olmadı. Rahim filmine (HSG) kadar çektirdim rahim tersliği dışında bir problem çıkmadı. Şimdi 6 aydan sonra klomeni tekrar kullanmaya başladım. Sabah akşam 2 kez. Bakalım bu sefer ne olacak, ama bende minik bir prens ya da prenss istiyorum artık:) Evliliğimde 3 yıl bitti, artık zamanı geldi.Bu denemelerde de olmazsa artık 3 ay sonra felan aşılama yaptıracağım ama tıbbı müdahelelerden çok korkuyorum:KK43:( Klomenle hamile kalan tanıdıklarınız var mı yaa, ümitlenip hayal kırıklığı yaşamak çok kötü ben bu hayal kırıklığını 2 yıldır yaşıyorum:KK43:(

slm arkadaşlar ben de klomeni bu ay kullanmaya başladım adetimin 4 gün içmeye başladım günde 2 kere bitmesine bir gün kalınca ilişkiye girdik daha sonra 10 gün boyunca birer gün ara ile olacak ben klomenle hamile kalan var mı acaba onu çok merak ediyorum

Kızlar merhaba klomenle sonuç alanınız oldumu acaba? bayağı yıl geçmiş biraz bilgi vere bilir misiniz?

teşekkür ederim canım...sağlıkla mutlulukla büyüt darısı başımıza inşallah
Evet ben klomeni kullandigim ilk ay hamile kagözün aydın olsun canım sağlıkla mutlulukla büyüt darısı başımıza inşallah.

Aminn canim cok saol tek duam bu. . Senin varmi cocugun cnm
Hayır yok malesef bu ay klomen tedavisi ile deniyorum son 4 günüm eğer adet olmazsam inşallah olacak inanıyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.

Hayır yok malesef bu ay klomen tedavisi ile deniyorum son 4 günüm eğer adet olmazsam inşallah olacak inanıyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.
Hadi hayirlisiii canim insallah tutmustur banada haber verirsen çok mutlu olurum

Hadi hayirlisiii canim insallah tutmustur banada haber verirsen çok mutlu olurum

saol canım inşallah tutmuştur çok istiyorum çünkü mutlaka haber vereceğim. ama şuan müthiş adet sancılarım var sanırım regl olucam cumartesi doktara gideceğim yazarım burdan sonucu

saol canım inşallah tutmuştur çok istiyorum çünkü mutlaka haber vereceğim. ama şuan müthiş adet sancılarım var sanırım regl olucam cumartesi doktara gideceğim yazarım burdan sonucu
Hamilelikle regl belirtileri cok benzio canim adet olmadan üzülme. . Heyecanla bekliorum canim haberini insallahhhhh tutmustur

X