Klomen Tedavisiyle 7 yumurta ­čĄş

merve_1

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Aral─▒k 2012
944
769
Bnde cumartesi gittik 26 mm dedi di─čerleri k├╝├ž├╝k dedi i─čne verdi vuruldum bug├╝n tekrar gittim yumurta ├žatlam─▒┼č dedi ├╝├ž tane daha var dedi 20-21-24mm kendili─činden ├žatlmasini bekliycez dedi ili┼čki g├╝n├╝ ├Ânerdi gecen ayda iki yumurta olmu┼čtu gebelik olmad─▒ ┼čimdi bekleyecemi bakalm k─▒smet artik
Can─▒m mesaj─▒n ├╝zerinden epey ge├žmi┼č ama benim de 26-27 mm iken ├žatlayan bir yumurtam var bu ay. Bu b├╝y├╝kl├╝k kaliteli de─čil gibi ┼čeyler okudum senin ne oldu gebelik olu┼čtu mu acaba

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 1329 g├╝n ge├žti.

KelebekkB

Karadeniz k─▒z─▒ ­čŹé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2019
1.140
1.171
­čśä­čśä ikize bile %30 ihtimal veriyolar ├╝├ž├╝z ihtimalinden bahsetmedi bile dr. O y├╝zden yediz ihtimali hi├ž yok. Zaten bi k─▒sm─▒ k├╝├ž├╝k kalm─▒┼čt─▒ yumurtalar─▒n 2 tanesi ├žok b├╝y├╝m├╝┼čt├╝.
├çatlatma i─čnesi verdi oldum evet
Buyuyenler kac ml di ? Ve kucuk kalanlar kac mm acaba hatirliyor musunuz

KelebekkB

Karadeniz k─▒z─▒ ­čŹé
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2019
1.140
1.171
B├╝y├╝kler 20-25 mm aras─▒yd─▒ k├╝├ž├╝kler san─▒r─▒m 5-15 mm. Hamile kalamad─▒m­čĄĚ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Canim onu s├Âylemek i├žin yazd─▒m hani ba┼čkalar─▒ okuyup benim neden 1 2 yumurtam gelisti diye ├╝z├╝lm├╝sler.
5-15 mm olanlar yumurta degil antral deniyor her kad─▒nda her ay olmasi gereken ve aralar─▒nda 1 tanesi olgunlu─ča erisiyor ve ├žatl─▒yor genelde.
7 yumurta var demi┼čsin ya ona istinaden yaziyorum zaten asilama da 4 ├╝zerinde yumurta catlama olgunlu─čuna geliyorsa tedavi iptal ediliyor cogu doktor taraf─▒ndan riskli gebelik ├ž├╝nk├╝.

Ben de klomen ile asjlama yapmistim toplam 11 tane folikul vardi i├žlerinden 2 tanesi 16mm- 22mm oldu .
Benim de negatif oldu rabbim tez zamanda bize kolayca nasip etsin canim ­čśŹ­čĄ▓

Diger benim 1 yumurtam oldu yaz─▒p ├╝z├╝len arkada┼člar i├žin a├ž─▒klamak istedim zaten normalde olmas─▒ gereken o siz diger folukilleri doktorunuz daha do─črusu soylemedgi i├žin belki bilmiyorsunuz.

Dilhansah

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Aral─▒k 2019
741
711
Canim onu s├Âylemek i├žin yazd─▒m hani ba┼čkalar─▒ okuyup benim neden 1 2 yumurtam gelisti diye ├╝z├╝lm├╝sler.
5-15 mm olanlar yumurta degil antral deniyor her kad─▒nda her ay olmasi gereken ve aralar─▒nda 1 tanesi olgunlu─ča erisiyor ve ├žatl─▒yor genelde.
7 yumurta var demi┼čsin ya ona istinaden yaziyorum zaten asilama da 4 ├╝zerinde yumurta catlama olgunlu─čuna geliyorsa tedavi iptal ediliyor cogu doktor taraf─▒ndan riskli gebelik ├ž├╝nk├╝.

Ben de klomen ile asjlama yapmistim toplam 11 tane folikul vardi i├žlerinden 2 tanesi 16mm- 22mm oldu .
Benim de negatif oldu rabbim tez zamanda bize kolayca nasip etsin canim ­čśŹ­čĄ▓

Diger benim 1 yumurtam oldu yaz─▒p ├╝z├╝len arkada┼člar i├žin a├ž─▒klamak istedim zaten normalde olmas─▒ gereken o siz diger folukilleri doktorunuz daha do─črusu soylemedgi i├žin belki bilmiyorsunuz.
Benim 4 tanesi 20-25 aral─▒─č─▒nda ├žatlama olgunlu─čundayd─▒, 3 tanesini saymad─▒ olgunlasmaz dedi zaten. Hatta doktor tutarsa ikiz ihtimali y├╝ksek demi┼čti. Ama tutmad─▒. Rabbim isteyen herkese nasip etsin