KLOMEN VE CATLATMA İĞNESİ OLANLAR 🤚

Anladım cnm bnm
Şu an bende öyleyim kasıklarda dolgunluk gaz var hissi adet sancısı giren arada bir batmalar tabi bilemem adet olduğum ayda böyle oldum geçen ay ondan bisey demek mümkün olmuyor bizimkisi işte acaba
Pozitif düşün canım benim. İnşallah güzel haberlerini alacağız 💜

Kızlar Test yaptım daha adete 10 gun var ama negatif çıktı
Üzgünüm dayanamadım yapayım dedim yalancida olsa pozitif görürüm belki dedim o da yoktu.
Bu gun 10. Günüm iğnenin işte okadar moralim sıfır

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim bu ay ilk kez klomen kullandım solda 3 ve sağda 2-3 (tam sayı bilmiyorum doktor söylemedi ben ekranda 2 tane gördüm) Yumurtam gelişti ve 27 ekimde çatlatma iğnesi oldum. Doktor Yumurta tembelliğim olduğunu söyledi eşimde de sperm sayısı az çıktı başka problem yok. İğneden sonra özellikle sol tarafta şiddetli batmalar ve ağrı oluştu. Kasık ağrılarım azaldı ama hala devam ediyor normal midir? Batmalar iğneden sonra kaç gün sürüyor? Kaç gün sonra test yapmalıyım? Tecrübeli olanlardan yardım bekliyorum🙂
ben de Klomen kullandım bugün kontrole gittim 11. gün yumurtaların biri 11 milim biri 12
Perşembe günü 14. gün oluyor ozamana 18 olur mu
Siz kaçıncı günü büyüdü

Bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bugün iğnenin 11.günü test yapmadım daha ama bende hiç ağrı filan yok okuyorum burdan herkes bi ağrı bi belirti yok bende okudukça daha umutsuzlaştım 😔😔

Kızlar merhaba bir sorum olacak çatlatma iğnesinden sonda 15. Gün kan testi yaptırdım ne garip çıktı bugün 18. Gün fakat adet halen olmadım. Çatlatma iğnesi ile geç döllenme falan olma ihtimalimali var mı ya da böyle bir durum yaşayan daha önce ki 2 çatlatma iğnemde 14. Gün regl olmuştum

Lütfen bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi Öncelikle Herkese iyi akşamlar bende bi şey sormak istiyorum ben 7 aylık evliyim bi kaç ay önce doktora gittim klomen ve iğne verdi ama olmadı bi kere kullandım sadece sonra hormon testi yaptı e2 yüksek çıktı ilaç verdi 3 ay kullan gebelik olmazsa gel bakalım dedi maalesef bi umutla bekledim ama bugün adet oldum haftaya doktora gitçem tekrar baya araştırdım bu femara yı ben doktora sorsam bana da yazar mı acaba tabi kendi daha iyi bilir ama ne yapsam bilemedim yardımcı olur musunuz bana siz femara kullanırken ne gibi sorun vardı sizlerde 🙏🏻😔

X