Gebeliğe Hazırlık Klomifen sitrat !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

birdilektuttum03

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
18
13
Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim pcos’luyum 7 ay boyunca Ovilasyon Testi ile hamile kalmaya çalışıyordum ama umudumu kaybettiğim için Dr. Tedavisine başlamaya karar verdim eşim test yaptırdı hiç bir sorun yok çok şükür benim de rahim filmimi çekmek istediler ama acıdığını duyduğum için pek yanaşmadım doktorum da ısrarcı olmadı nihayet bu ay klomifen sitrat kullandım adetimin 5. Günü başladım şuan kullandığım testlerden yumurtladığımı gördüm ama adet sancısı gibi bi ağrı vardı 2-3 gün öncesine kadar bu normal mi çok tedirgin oluyorum doktorum da yumurta takibi yapmak yerine evde ovulasyon testiyle devam etmemi istedi 21. Günü kan alacağını söyledi Klomifen sitrat kullanan kişilerin tecrübelerine ihtiyacım var :KK43:

Konu yanlis yerde gebelik bolumu var orada daha cok yorum alirsiniz daha bilgililer bu konularda

Yonetimi etiketleyin tasirlar konunuzu

Bahsettiğiniz şeyi bilmiyorum ama rahim filmi uyutularak yapılırsa hiçbir acı ağrı olmuyor. Birz masraflı sadece özelde yapılırsa 1000 liraya yakın tutarı var. Bütün devlet hastaneleri yapmıyor, yapan devlet hastanelerini araştırıp o doktora görünmeniz daha iyi olur

Bahsettiğiniz şeyi bilmiyorum ama rahim filmi uyutularak yapılırsa hiçbir acı ağrı olmuyor. Birz masraflı sadece özelde yapılırsa 1000 liraya yakın tutarı var. Bütün devlet hastaneleri yapmıyor, yapan devlet hastanelerini araştırıp o doktora görünmeniz daha iyi olur
Çok sağolun ama Amerika’da yaşıyorum bu ay tekrar gelmemi istemişti gittiğimde narkozlu olanı istediğimi söyleyeceğim inşallah hiç gerek kalmaz bebişim olur 🥰🥰

X