Kocaeli de burun estetiği

annecgl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
20
14
25
Kocaeli de burun estetiği olan var mı? fiyat ve doktor önerisi istiyorum. Devlette bütün doktorlara gittim sadece derince araştırmada bir doktor yapıyor o da 2 sene randevuyu kapatmış.

Körfez devlette çağrı çelik var ben kendisine gittim o da iki yıl kadar doluyum dedi. Yine körfez devlette metin şengöz var onun ne zamana kadar dolu olduğunu bilmiyorum.

Kocaeli de burun estetiği olan var mı? fiyat ve doktor önerisi istiyorum. Devlette bütün doktorlara gittim sadece derince araştırmada bir doktor yapıyor o da 2 sene randevuyu kapatmış.
Merhaba ameliyat oldunuz mu ? Bende sedat vatansevere randevu aldım sekada ama burun estetigi yapip yapmadigini bilmiyorum :/

Merhaba kızlar ben bugün gittim kendisine ( Sedat Vatansever ) hem burun hem meme estetiği için bilgi almaya. Burun ameliyatını artık yapmadığını söyledi. Bir malzeme yokmuş o yüzden o gelene kadar yapamazmış. O malzeme olmadığından son yaptığı burun çökmüş.
Meme estetiği için de 3 ay sonrasına randevu verebilirim. 30 bin protezler 5.500 tl de hastane için istedi 😱
İyi biri ama biraz lafları ağzına tıkıyo ve hadi gidin dercesine konuşuyo 😀 ama sağolsun her sorumu yanıtladı. Ancak seka hastanesi listemden silinmiştir 👌🏻

Şahsen ilk ameliyatımı olacak olsam Turgut Yüce’ye giderdim.Yaptığı burunlar çok hoş görünüyor.
Burun estetiğini ucuza getirmenin yolunu düşünmeyin.Nasılsa kaçmıyor bütçeniz ne zaman uygunsa o zaman olun derim.

Şahsen ilk ameliyatımı olacak olsam Turgut Yüce’ye giderdim.Yaptığı burunlar çok hoş görünüyor.
Burun estetiğini ucuza getirmenin yolunu düşünmeyin.Nasılsa kaçmıyor bütçeniz ne zaman uygunsa o zaman olun derim.
FalcoJeanny FalcoJeanny Şaşırma ,orada olup ilk ameliyatımı olacak olsam devlet hastanesi yerine gider görüşürdüm demek istedim 🙃İnstagramına bakıp ona giderdim demek ne kadar doğru oldu şüpheye düştüm şu an 🧐🧐🧐

FalcoJeanny FalcoJeanny Şaşırma ,orada olup ilk ameliyatımı olacak olsam devlet hastanesi yerine gider görüşürdüm demek istedim 🙃İnstagramına bakıp ona giderdim demek ne kadar doğru oldu şüpheye düştüm şu an 🧐🧐🧐
Ben ameliyat olmadan önce tavsiye edilen doktorların öncelikle instagramına baktım sonra gidip görüştüm 🙃

Bende öyle yaptım.O kadar muhteşem ,instagramda paylaştıklarının aynısı bir burnum oldu ki üçüncü için hala arayıştayım 🙃🙃🙃
İnstagram paylaşımlarına bakmak bir kıstas değil tabiki de eskiden instagram bukadar ünlü değilken de albümler vardı illaki doktora daha önce yaptığı burunlar sorulurdu. Doktorun tecrübesi önemli bir etken bence.

İnstagram paylaşımlarına bakmak bir kıstas değil tabiki de eskiden instagram bukadar ünlü değilken de albümler vardı illaki doktora daha önce yaptığı burunlar sorulurdu. Doktorun tecrübesi önemli bir etken bence.
Doktorun tecrübesi, kişinin iyileşme cevabı,yaş,orijinal burun yapınız hepsi bir etken.Fotoğraflar tarzı hakkında fikir veriyor ama sonuç bu etkenlere göre şekilleniyor.Instagramın kötü yanı tüm sonuçların iyi olduğu gibi bir yanılgı yaratması.Ben öncesinde o kadar habersizdim ki doktorum benimkini paylaşmayınca anlamıştım vitrinlik bir sonuç olmadığını.

Sedat Vatanseverin yaptığı burunları bakmak istedim fakat hiç bir yerde bulamadım yardımcı olabilir misin lütfen

Doktorun tecrübesi, kişinin iyileşme cevabı,yaş,orijinal burun yapınız hepsi bir etken.Fotoğraflar tarzı hakkında fikir veriyor ama sonuç bu etkenlere göre şekilleniyor.Instagramın kötü yanı tüm sonuçların iyi olduğu gibi bir yanılgı yaratması.Ben öncesinde o kadar habersizdim ki doktorum benimkini paylaşmayınca anlamıştım vitrinlik bir sonuç olmadığını.
Siz kime ameliyat oldunuz

X