Kocaeli doktor tavsiyesi

sumey

kocasının yawrusu
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
143
51
Merhabalar Arkadaslar bu hafta 2.gebeligimin haberini Aldım çok sukur.4.haftaya giriyoruz tahlillerime göre memnun kaldiginiz özel yada devlet doktor tavsiyeleriniz benim icin çok onemli en önemlisi sert olmayan işini iyi bilen ufacık sorularda azarlamayan bir doktor tavsiyesi istiyorum inş şimdiden teşekkür ederim🐞

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 189 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri safra salgılamaya ve pankreası insülin üretmeye başladı. Bu arada bazen sırt ağrıları hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni relaxin denilen doğumu kolaylaştırmak için salgılanan bir hormondur. Relaxin büyüyen rahminzin ihtiyacı olan alanı karşılamak için leğen kemiğinizin genişlemesini ve omurgaya bağlanan kalça eklemlerini gevşeterek doğumu kolaylaştırmak için destekler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hhfnkuf

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
443
257
Merhabalar Arkadaslar bu hafta 2.gebeligimin haberini Aldım çok sukur.4.haftaya giriyoruz tahlillerime göre memnun kaldiginiz özel yada devlet doktor tavsiyeleriniz benim icin çok onemli en önemlisi sert olmayan işini iyi bilen ufacık sorularda azarlamayan bir doktor tavsiyesi istiyorum inş şimdiden teşekkür ederim🐞
Canim cok iyi bi doktor var darica da arastirma cemal cevheroglu gidersen hic pisman olmazsin benim gittigim ozle hastanlaerden bile cok iyi bi doktor hem guler yuzlu hemde komik

bahtsizlik abidesi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
284
212
Akademi hastanesi Nuri Hüseyinoğlu. Hamileliğim yeni aslında, 13 haftadayım ama şu an çok memnunum. Kendisine tavsiye üzerine gitmiştim zaten.

sumey

kocasının yawrusu
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
143
51
Canim cok iyi bi doktor var darica da arastirma cemal cevheroglu gidersen hic pisman olmazsin benim gittigim ozle hastanlaerden bile cok iyi bi doktor hem guler yuzlu hemde komik
Çok çok tesekkur ederim canım ama darıca çok uzak korfezdeyim İzmit ve korfez arasi araştırıyorum

Bebeğinizin karaciğeri safra salgılamaya ve pankreası insülin üretmeye başladı. Bu arada bazen sırt ağrıları hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni relaxin denilen doğumu kolaylaştırmak için salgılanan bir hormondur. Relaxin büyüyen rahminzin ihtiyacı olan alanı karşılamak için leğen kemiğinizin genişlemesini ve omurgaya bağlanan kalça eklemlerini gevşeterek doğumu kolaylaştırmak için destekler.

Princessxxx

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2020
208
169
36
Çok çok tesekkur ederim canım ama darıca çok uzak korfezdeyim İzmit ve korfez arasi araştırıyorum
Ben Körfez Marmara da Leyla hanıma gitmiştim doktorsan memnun kaldım ama hastaneyi pek sevemedim Derince’de oturuyorum ben de 7 haftalık hamileyim Cihan hastanesinde Mehmet atamana gidiyorum ilk doğumumu da Cihan hastanesinde yapmıştım ama doktorum şimdi özel çalışıyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-02-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

sumey

kocasının yawrusu
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
143
51
Ben Körfez Marmara da Leyla hanıma gitmiştim doktorsan memnun kaldım ama hastaneyi pek sevemedim Derince’de oturuyorum ben de 7 haftalık hamileyim Cihan hastanesinde Mehmet atamana gidiyorum ilk doğumumu da Cihan hastanesinde yapmıştım ama doktorum şimdi özel çalışıyor
Ozel körfez marmara İsmail bey basladim hastane çok yoğun ama doktorum çok iyi bakalım hayırlısı olsun

Pembeumutlar

Bu da geçti çok şükür, hoşgeldin miniğim.👼🏻🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
5.281
10.929
Gölcük Medar hastanesi Mustafa Göktan derim başka bir şey demem.🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 149 gün geçti.

sumey

kocasının yawrusu
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
143
51