Sünnet kocaeli izmitte sünnet için tavsiye

sevgim.ozan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3
0
45
Merhaba arkadaşlar
oğlum 5.5 aylık ve sünnetini yaptırmak istiyoruz ama doktora karar veremedik
aslında vermiştik de doktoru bulamıyoruz
iki arkadaşımız 1.5 yıl önce mehmetalipaşa plikliniğinde dr maruf bey yaptırmışlar ama şimdi o doktor orada yok nerede bulamıyorum yardımcı olabileceklere ve tavsiyelere şimdiden teşekkürler

Arkadaşım ben de 1ay kadar sonra Kocaeli ne gelip 8 aylık oğlumu sünnet ettireceğim.Eşim araştırdı.Onun çevresi çok geniş orada.Bize 3 kişiyi tavsiye ettiler.Biz geldiğimizde o kişileri bulup yüzyüze konuşacağız ve karar vereceğiz.Bilgilerimi paylaşırım tekrar buradan.Ama o zaman kadar sanırım sen sünnet yaptırırsın.Sen de bilgilerini paylaşırsan sevinirim.

Merhaba arkadaşım ilgine teşekkür ederim
Sanırım ben o zamana kadar yaptırmış olurum ekim 15 gibi işe geri dönmem gerekiyor, işe başlamadan halletmek istiyorum
Yaptırırsak buradan paylaşırım gelişmeleri

Tabi yazarım arkadaşım.Eşimden duyduğum kadarıyla biri Özel Marmara Hastanesi nde,biri Kadın Doğum Hastanesi nde biri de bir sağlık:nazar: memuru.Bu kişilerin üçü de insanların çok memnun kaldıkları elleri pratik ve çocukların çabuk iyileştiği kişiler.Tabi ki duyduklarımı yazıyorum.Ben gözümle görmedim.İsimlerini öğrenince yazarım arkadaşım.Allah sana da bana da kolaylık versin.Şimdiden geçmiş olsun arkadaşım.

biraz geç oldu ama belki başkalarının işine yara diye yazıyorum 2.5 ay kadar oldu ikizlerimi sünnet ettirdim.. gölcükte osman poyraz isimli doktor da dikiş yok klips li yani ufak bi alet takılıyor idrarını yapmada sorun yok kremleri var ağrısı olmuyo kesildiği gibi pantolunu giyip geliyor çocuk ben çok memnun kaldım......

Oğlumu 1 aylık iken sünnetini Dr. Arzu Özyer Bektaş'a yaptırdım. Oğlum işlem esnasında çok rahattı ve iyileşmeside çok hızlı oldu. Tavsiye ederim.

X