Gebeliğe Hazırlık Kocaeli Kadın Dogum Uzmanı ve Hastane Tavsiye

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gamzegamzec

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
14
0
Bayanlar merhaba, Kocaeli'de gebelik takibi ve sonrasında dogum icin doktor tavsiyesine ihtiyacım var. Yeni taşındım ve buraya yabancıyım internette bazı araştırmalarım oldu ama birebir yaşamış olanlardan alacağımtavsiyeler cok daha önemli. Akademi'de Arzu hanımı, Cihan'da Funda Dogan, Konakhastanesinde Tutku hanımı duydum. Hastane ve doktor konusunda sizin önerilerinizi veyorumlarınızı bekliyorum. Şimdidentesekkürler.

Bayanlar merhaba, Kocaeli'de gebelik takibi ve sonrasında dogum icin doktor tavsiyesine ihtiyacım var. Yeni taşındım ve buraya yabancıyım internette bazı araştırmalarım oldu ama birebir yaşamış olanlardan alacağımtavsiyeler cok daha önemli. Akademi'de Arzu hanımı, Cihan'da Funda Dogan, Konakhastanesinde Tutku hanımı duydum. Hastane ve doktor konusunda sizin önerilerinizi veyorumlarınızı bekliyorum. Şimdidentesekkürler.
Merhaba, ben de Kocaeli de yasiyorum. Hamileligimin basindan beri Ozel korfez marmara hastanesinde Leyla Eren hanima muayene oluyorum buyuk ihtimal ayni yerde dogum yapacagim. Benim de bu konuda tavsiyelere ihtiyacim var.

Merhaba kızlar bende kocaeli de yaşıyorum. Özellikle bayan doktormu arıyorsunuz. Eğer farketmez derseniz akademide nuri hüseyinoğlu var konakta da erkan türköz. İkiside çok iyi diyorlar. Bayan olarak ben bitek konakta tutku hanıma gittim ama oda doğum iznine ayrıldı iyi bir doktor kendisi ama malesef şuan izinde. Bayan arıyorsanız da ben gitmedim ama konakta gülçin aydar hanım da iyi diyorlar. Birde lütfiye hanım var ama onunda özel muaynehanesi var biraz pahalı muaynesi bildiğim kadarıyla ve doğumları medicalpark ta yaptırıyormuş... Ben henüz hamile kalamadım malesef ama tutku hanımın tavsiyeleri ile verdiği ilaçlarla devam ediyorum şuan bu ay umutluyum inşallah hamile kalırsamda nuri beyle devam edeceğim inşallah. Allah analı babalı büyütsün inşallah bebişlerinizi. Tez zamanda sağlıkla kucağınıza alın inşallah

İnşallah güzel haberler alırsın canım. Erkan beyi çok tavsiye eden var ancak yakın bir akrabam tüp tıkanıklığı ameliyatını onda oldu. Daha önceden de pko luydu. Ameliyattan mı kesin değil ancak, operasyon sonrası yumurtalık rezervi çok çok azaldı. Başka bir doktor ameliyat videosunu izlemiş, çok fazla dokunulmuş yumurtalıklarına demiş. Tabi hangisi doğru bilinmez.

İnşallah güzel haberler alırsın canım. Erkan beyi çok tavsiye eden var ancak yakın bir akrabam tüp tıkanıklığı ameliyatını onda oldu. Daha önceden de pko luydu. Ameliyattan mı kesin değil ancak, operasyon sonrası yumurtalık rezervi çok çok azaldı. Başka bir doktor ameliyat videosunu izlemiş, çok fazla dokunulmuş yumurtalıklarına demiş. Tabi hangisi doğru bilinmez.
Erkan bey e gitmedim ama iyi diye duymuştum ama belkide olabilir bilemedim şimdi. Herkesin bi beşer şaşar zamanı olur tabi ama kötü olmuş bu tabi. Nuri bey e gittim ama çok pozitif bir doktor bir çok arkadaşım da gitmiş ona her konuda iyi diyorlar ne dediyse oluyormuş birde ilaca kesin karşı bir doktor bende daha yeni gitmeye başladım bu ayda hamile kalamazsam rahim filmi çekecek bakalım bana..

Tutku gürbüz Doğum yaptı sanırım ve Doğum iznine ayrıldı. Ne zaman gelir bilmem ama ben genel şuraya bir yorum bırakayım doktor tavsiyesi için hamile kalır kalmaz tutku hanımı buldum gittim doğumumuzda onunla yaptım kendisinden çok memnunum vıcık vıcık doktor hasta ilişkisi isteyen gitmesin kadın araya bir şahsi bir seviye koyuyor doktor hasta ilişkisi oluyor resmî bir o kadar da işi konusunda samimi demek istediğimi anlatabildim mi bilmiyorum.. ben soru hazırlayıp gidiyordum kendisine ilk hamilelik malum kafanda deli sorular kadın zaten seni muayene ederken herşeyi anlatıyor ve soracak birşeyin kalmıyor birde aklıma her takılan şey için ararım ben ikidebir diyorsanız Tutku hanıma değilde asistanına ulaşırsınız vallahi tam bana göre bir doktordu çok da tatlı birşey 2. Çocuğuma da ona gidicem. Benim asıl sorunum konak Hastanesinin yatış kısmını beğenmedim devlet hastanesi gibi biraz hatta baya yenilenmesi lazım

Bu Arada Erkan beye aşırı talep var ben hiç gitmedim ama adamın kuyruğu devlet hastanesi kuyruğu gibi 4 saat sırada bekleyenini biliyorum ben ne kadar faydalı olabiliyordur o kadar hastaya bakmaktan bilmiyorum aslında çok espirili samimi falan bir doktor diye tercih ediyor insanlar ayy vallahi hiç çekmem o kadar sıra özel hastaneye gidiyorum bi farkım olsun

Bende Kocaeli'de yaşıyorum. Doğum için ve sonrası kontrollerimde Dr. İnci Çavuşoğlu'na gittim. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Ben 3 doktor degistirdim. En son Reyhan Arpaci dan memnun kaldim.. Doktor bu süreçte çok önemli. Arkadas gibi bir doktor arıyorsanz tavsiye ederim size de.

Burada Nuri hüseyinoğlunu öneren bazı arkadaşlar olmuş ancak ben kendisine gittim ve kimseye de önermiyorum 6 ay önce bebeğimi kaybettim hiç bir gelişim geriliği sıkıntısı olmadığı halde Doğumda 37. Haftamda kaybettim benim kaşıntı problemim başlamıştı ancak kendisi bunu önemsemedi normalde bebeğin sezeryanla erken alınması gerekirken beni normal Doğum için bekletti ve hastaneye gittiğimde kalp atışlarını duyduğum bebeğimi Doğumdan sonra kaybettiğimi öğrendim ve bu doktor eşimle beni hastanede o şekilde bırakarak çekip evine gitti doktorluğunu herşeyi bir kenara bırakıyorum bu insanın insani duyguları yok merhameti yok çocuğunu kaybetmiş bir anneyi sezeryanlı şekilde bırakıp evine gidecek kadar merhametsiz bir doktor karar yine sizlerin ama sıkıntısız hamileleri her doktor doğurtuyor önemli olan sıkıntılı olan hamilenin sorununu anlayıp yardımcı olmak. Odası adı kıyafetleri herşeyi hazır olan bebeğimin şimdi mezarına gidiyorum Allah kimseye yaşatmasın ama bilmenizi istedim doktor olarak suçu var mı yok mu Allah bilir otopsi raporunu bekliyorum ama insani yönü benim gözümde sıfır

Burada Nuri hüseyinoğlunu öneren bazı arkadaşlar olmuş ancak ben kendisine gittim ve kimseye de önermiyorum 6 ay önce bebeğimi kaybettim hiç bir gelişim geriliği sıkıntısı olmadığı halde Doğumda 37. Haftamda kaybettim benim kaşıntı problemim başlamıştı ancak kendisi bunu önemsemedi normalde bebeğin sezeryanla erken alınması gerekirken beni normal Doğum için bekletti ve hastaneye gittiğimde kalp atışlarını duyduğum bebeğimi Doğumdan sonra kaybettiğimi öğrendim ve bu doktor eşimle beni hastanede o şekilde bırakarak çekip evine gitti doktorluğunu herşeyi bir kenara bırakıyorum bu insanın insani duyguları yok merhameti yok çocuğunu kaybetmiş bir anneyi sezeryanlı şekilde bırakıp evine gidecek kadar merhametsiz bir doktor karar yine sizlerin ama sıkıntısız hamileleri her doktor doğurtuyor önemli olan sıkıntılı olan hamilenin sorununu anlayıp yardımcı olmak. Odası adı kıyafetleri herşeyi hazır olan bebeğimin şimdi mezarına gidiyorum Allah kimseye yaşatmasın ama bilmenizi istedim doktor olarak suçu var mı yok mu Allah bilir otopsi raporunu bekliyorum ama insani yönü benim gözümde sıfır
Allah sabir versin. Çok üzüldüm.. Nuri bey'i herkesin bu kadar tavsiye etmesi sadecw guler yuzlu olusu. Yoksa hastasi ile hic ilgilenmeyen o kadar para odedidiginiz halde 5 dk muayene eden bilgi vermeyen birisi. Gecen sene bir arkadasimin bebeginin de kalbinde problem oldugunu anlamadi. Suyu gelmis kadini ertesi gune kadar bekletip normal doğum yaptirdi. Vw sonuc henuz 6 aylikken kalp ameliyati olmus bir bebek. Şu an bebekte kalici bir hasar var mi diye surekli kontrole goturuyorlar..

Bende Medikal Park Kocaeli hastanesi Gökhan Gümüştaş a gidiyorum aynı hastanede Doç. Berkay bey de iyi. Doktor olarak normal ama o hastanede Prof. Eray bey var, Servikal gebelik geçirmiştim ve Kocaeli de riskli gebelikte 1 numaradır. Oradan devam ediyorum en azından yakınımda bu tür bir doktor olması beni rahatlatıyor.

Bende Medikal Park Kocaeli hastanesi Gökhan Gümüştaş a gidiyorum aynı hastanede Doç. Berkay bey de iyi. Doktor olarak normal ama o hastanede Prof. Eray bey var, Servikal gebelik geçirmiştim ve Kocaeli de riskli gebelikte 1 numaradır. Oradan devam ediyorum en azından yakınımda bu tür bir doktor olması beni rahatlatıyor.
Gokhan beyin muayene ucreti ne kadar acaba? Dogum ücretini de konuştunuz mu :)

Kesinlikle Konak hastanesi Tutku hanim. Dogum izninden de döndü kendisi. Gecen yil kendisi benim kurtajimi yapti. Ondan mi neden bilmiyorm ayri bi sicaklik duyuyorum kendisine. Yine hamile kalsam yine ona gidicem. Memnun kalmadigim doktorlar da kocaeli tip aysegul hanim ve akademi arzu hanim. Asla gitmem

Ben 3 doktor degistirdim. En son Reyhan Arpaci dan memnun kaldim.. Doktor bu süreçte çok önemli. Arkadas gibi bir doktor arıyorsanz tavsiye ederim size de.
gerçekten çok tatlı bir hanım. beni mantardan o kurtardı.Hsg filmimi de ona çektirdim şimdi gebelik için de ona gitmeyi düşünüyorum.

Ne yaptınız çok merak ettim

X