kocaeli nde ızmit veya başka ilçede lazer gidenler bir saniye bakar misiniz

merhaba, ben 2 sene önce falan epl lazere gitmiştim izmitte yürüyüş yolundaydı fiyatları çok uygundu ve cihazları da alex. Taşınıp taşınmadığını bilmiyorum ama çok memnun kalmıştım. Tavsiye ederim

sonunda bir yere kaydoldum. yuruyus yolu uzerınde gıderken elıme bır brosur tutusturdular. 890 tl tum bacak genıtal bıtene kadar. fıyat cok cazıp geldı. paketı satın aldım bakalım nasıl olacak merak edıyorum. ılk sernasa gırdım bıraz acelecı gıbıydı yapan kız. cıhazları da medıostar dıod lazer bakalım ıns bu sefer sonuc alırım.

İzmit'te postanenin oradaki e.l.m lazer polikliniğinden hiç memnun kalmadım ve kimseye tavsiye etmiyorum. Çok özensiz atış yapıyolar ve kontrol seans randevularına gelince müşterilerini 1 saat bekletiyolar çünkü normal seansta para veriyor müşteri ama kontrol sensında sallıyolar resmen!

9 seanstayim canim hayir uzamadi sürekli 2 ayda bir gidiyorum.başka sorun olursa cevaplayabilirim:KK66:

سبحان

merhaba. ben de yüzyıl lazere gitmeyi düşünüyorum da. hangi bölgelerini kaça yaptırıyosun acaba? bilgilendirisen çok sevinirim

ben kocaeli brassivaya gidiyordum kol altım için. kampanyadan almıştım. fakat tamamen bitmedi ne yazık ki. normalde 2. güne siyah siyah nokta halinde olurdu kol altım. en azından şuan jiletliyorum bir hafta temiz geziyorum ve tüylerimde sarı gibi.

Peki arkadaşlar kesin bitti diyen birisi var mı? veya bu tüylerin geri çıkabilir mi yoksa kesin çözüm mü?

[QUOTE="Nigrum, post: 36547272, member: merhaba. ben de yüzyıl lazere gitmeyi düşünüyorum da. hangi bölgelerini kaça yaptırıyosun acaba? bilgilendirisen çok sevinirim[/QUOTE]

Canim ben yeni acildiginda baslamistim.fiyatlari uygundu şuan fahiş durumda genital 120 bacak 250 koltuk alto 50 TL.

[QUOTE="KGamze, post: 36741990, member: 3211vkadaşlar kesin bitti diyen birisi var mı? veya bu tüylerin geri çıkabilir mi yoksa kesin çözüm mü?[/QUOTE]
Kesin yok olmuyor zamanla incelip sarariyor ve gorunmez ve ellediginizde hissedilmiyor. O kadar.çok çok yakından bakinca minik minik sari tüyler var

[QUOTE="Nigrum, post: 36547272, member: merhaba. ben de yüzyıl lazere gitmeyi düşünüyorum da. hangi bölgelerini kaça yaptırıyosun acaba? bilgilendirisen çok sevinirim

Canim ben yeni acildiginda baslamistim.fiyatlari uygundu şuan fahiş durumda genital 120 bacak 250 koltuk alto 50 TL.[/QUOTE]

Bu yazdıklarınız tek seans ücreti heralde. Ben tüm yüze yaptırmak istiyorum da kesin işe yarıyor mu. Yüze yaptıran tanıdığınız var mı

merhaba arkadaşlar bende sadece polikinlikleri arayarak ve nette arastırarak lazere baslıcam.senorita ,elm polikinlik akademi hastanesive brassıva ile görüştüm hangisine başlamamı tavsiye edersiniz.ücretleri aşağı yukarı hepsinin aynı

Ben kesinlikle Tayfun Türkaslanı öneririm , ortam çok güzel ve fiyatlarda da güzellik yapıyorlar . bunun dışında önerilerinizi de alabilirim

merhaba arkadaşlar bende sadece polikinlikleri arayarak ve nette arastırarak lazere baslıcam.senorita ,elm polikinlik akademi hastanesive brassıva ile görüştüm hangisine başlamamı tavsiye edersiniz.ücretleri aşağı yukarı hepsinin aynı
Merhaba,
Akademi'de ne kadar fiyat verdiler ve siz basladiniz mi seanslara?

X