Kocaeli'de olup istanbulda tüp bebek yaptıranlar

Esmeralda1004

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
230
169
Merhaba arkadaşlar malum kocaeli de pek fazla Tüp bebek merkezi yok ve belli tahliller de yapılamıyor o yüzden çoğu kisi İstanbulu tercih ediyor
Kimler nerelerde ve kocaeli de neler yaptırdı birbirimize destek olalım istedim❤

Bu arada bizim kocaeli özel konak hastanesin de başarısız denemelerimiz var ve 2 defa da kocaeli umuttepe tıp fakültesinden rapor çıkardık inşallah bu son raporumuzdur

Ben İstanbul Memorial Şişli hastanesi nde demedim 3 denemem oldu ilk denemede kalp atışı duyulmadı ikinci denemede kızım oldu şimdi 3. Denemede dondurulmuş embriyo transferi yapıldı ve bugün test yaptım sonuç pozitif Umuttepe de süreç uzun sürdüğü için tercih etmedik rahîm filmi için 4 ay bekledim diğer tahliler için o kadar beklemek istemedik

Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alın inşallah....Bende Bahçeci Umut ta tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.Umuttepe'de raporu ne kadar sürede çıkarttın acaba tahliller falan tamam oldugunda 1 ayı geçermi ki süre
Ben daha önce Gölcük de aile tip da numan beye çıkarttım üniversite de bsya uzun sürüyor tahliller testler muyane ücreti odemistim tedavimi Memorial Şişli de oldum

Merhaba canimm bende 2 defa istanbul acibademde yaptim sonuc negetif simdi üniversite hastanesine gidiyorum hem ulasim açısından hemde maddiyat konusunda kesemize uygun

Tüp bebek raporunu ozelde cikartabiliyo muyuz. Bunu bilmiyordum ayni rapardan bahsediyoruz dimi
Evet canım simdş hastane aile konak oldu dr numan ulay kendisi de aşılama yapiyya ama tüp bebek yapıyor mu bilmiyorum devlet ile anlaşmalı özel hastane siz durumunuzu anlatin size yardımcı olur ben bizide eczanecimiz yönlendirdi ben sadece 4 sene once normal muyane ucreti odemistim rapor için zaten hamileligimdr de ona kontrole gitmiştim iki sefer rapor cikartmistim bi rapor iki gunde cikmisti ilaçları alırken ve tedavi oldugum hastanede indirim olmuştu o rapor sayesinde

Evet canım simdş hastane aile konak oldu dr numan ulay kendisi de aşılama yapiyya ama tüp bebek yapıyor mu bilmiyorum devlet ile anlaşmalı özel hastane siz durumunuzu anlatin size yardımcı olur ben bizide eczanecimiz yönlendirdi ben sadece 4 sene once normal muyane ucreti odemistim rapor için zaten hamileligimdr de ona kontrole gitmiştim iki sefer rapor cikartmistim bi rapor iki gunde cikmisti ilaçları alırken ve tedavi oldugum hastanede indirim olmuştu o rapor sayesinde
Hic bilmiyordum valla öğrendiğim iyi oldu bi ara gidip sorayim cok saol.. Ben izmit konak ta asilama yaptirdm ama rapordan falan bahsetmemisti kimse belkide orda yoktur bilemiycem. Prosedur ayni ama dimi yani rapor cikartmak icin gereken sartlar falan. Cok soru sordum ama :)

Hic bilmiyordum valla öğrendiğim iyi oldu bi ara gidip sorayim cok saol.. Ben izmit konak ta asilama yaptirdm ama rapordan falan bahsetmemisti kimse belkide orda yoktur bilemiycem. Prosedur ayni ama dimi yani rapor cikartmak icin gereken sartlar falan. Cok soru sordum ama :)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu ben 4 sene once yapturmistim hic çocuğunun olmaması gerekiyor bide bu raporu iki sefer cikartabiliyirsun baska şartlar varmı bilmiyorum Kocaeli üniversitesine tüp bebek için basvuru yaptık bize kadın dogumcu ve üroloji Dr butub tahlil leri yapıp eğer gerekli görürse tüp bebek tedavisi olabilirsiniz demişti rahim filmi ne 4 ayda randevu alabildik bu uzun süreç bizi yıpratır diye biz özele gittik

X