Kocalara işveli cilveli dayak :)

şöyle eski sayfalara göz attımda bi...
Allah erkekleri neden gerizekalı yaratmış die düşündüm ya :KK52:
şu çabalara çırpınışlara bakın bizim düşündüğümüz gibi ne kadar düşünüyorar ki
çocuklar sanki hizzaya getrmeye çalışıyoruz

topiğin seni güldürmesine sevindim :))
bizde çok gülüp eğlenmiştik.. bir çoğumuzunda işine yaramıştı taktikler
erkekler gerçekten çocuk şekerim yapılacak bişey yok :))
hadi yaaa kızlar topik canlansın :)

Bencede canlansın kızlar ya.Ya da ben canlanayım off ya canım çok sıkkın bugünlerde.Çocuklardan iyice eşimle birbirimizden ayrı düştük.İkimizde halsiz düşüyoruz onları yatırıyoruz uyutuyoruz ama bizde bitmiş oluyoruz.Yatağa beş kala uyuyoruz.Haliyle böyle birbirimize özlem olunca da devamlı sebepsiz yere kavga edip duruyoruz.Offf offf :KK43:((((

kelebekim
sen en iyisi yeni bir konu aç yine eşi ve eşinin ailesi bölümüne
şimdi ben açayım desem ne yazcağımı bilemem :KK43:
o yüzden sen yapıver bi zahmet bence yine bi çok kişi rağbet eder :))

Arkadaşlar bugün hiçbirimiz kocalara kızmıyoruz..kaşımı çatmıyoruz..kıçımızı dönmüyoruz..

Hatta onları güzel tatlı ve sempatyik bir şekilde karşılıyoruz..dudaklarından masum masum öperek..hatta öpücük kondurarak..

Halini hatırını soruyoruz..yemeğini yediriyor..sonra banyo yapması için ısrar ediyoruz..kocalarımız günün yorgunluğunu atsın önce dimi yani :))

sonra güzel bir türk kahvesi yapıp karşılıklı içiyoruz..ama o sIrada sizin buram buram parfüm kokunuz ve içten gülümsemeniz kocanızı mest etmeli..

Arkası yarın :))

Süpermiş :KK34: yaniden başlamak için ideal yöntem

kızlar kocamızı elimizde tutmak için yapmıyoruz. daha iyi bir yuvamız olsun diye yapıyoruz. beyenmediğimiz yönlerini yumuşatmak için yapıyoruz bunu. yoksa kimsenin kocası terk ediyor yok o dönsün diye değil. eşimi seviyorum bunu ona hissettirmek için yapıyorum. tabi hissetmek içinde.

aman benim koca cidden odun galiba yaaa bende katıldım gruba sayfaları baştan okumaya başladım orada bir mesaj gördüm onu attım eşime "aşkım akşama ne yemek istersin, varmı olsada yesem dediğin birşey? :-* "diye ama benimki aradı hemen bilmemki diyor makarnamı yapsak bende mantar bakıyorum hiç ince değil yaaa ne yapacam ben :KK43::KK43::KK43:

selam kızlar
Bugün eşlerimize kısa ama anlamılı bşr mesaj yazalım. ben '' ömrümsün'' yazcam. bakalım ne olcak :)

budur
eşim aradı ve sensin benim ömrüm dedi :) normalde msj atsamda pek dönmez bu yüzden teşekkür ettim. niçin teşekkür ettiğimi sordu. bende döndüğü için olduğunu söyledim. artık daha dikkat eder sanırım... başka ne yapsak... :KK34: :44:

budur
eşim aradı ve sensin benim ömrüm dedi :) normalde msj atsamda pek dönmez bu yüzden teşekkür ettim. niçin teşekkür ettiğimi sordu. bende döndüğü için olduğunu söyledim. artık daha dikkat eder sanırım... başka ne yapsak... :KK34: :44:

baska plan nedir?

kızlar eşimizen sevdiği tatlımı yapsak... benimkisi tatlı sevmez ama bulcam bişeyler artık... fırında sütlacı sever... bende yapacak hal yok hazır alırım artık.... sizede uyar mı... ama bunu onun için hazırladığımızı söyleyip hissettirmemiz lazım :KK1:

Bir gece habersiz bize gel
Merdivenler gıcırdamasın
Öyle yorgunum ki hiç sorma
Sen halimden anlarsın
Sabahlara kadar oturup konuşalım...
Kimse duymasın
Mavi bir gökyüzümüz olsun
Kanatlarımız dokunarak uçalım
İnsanlardan buz gibi soğudum
İşte yalnız sen varsın
Öyle halsizim ki hiç sorma
Anlarsın

Cahit Külebi

Hep romantikliği karşıdan beklememek lazım. Ben bu şiiri okudum telefonda arkaplanda da youtubedeb bir fon müziği açtım

bu gün akşam sinema teklifi yapcam... sinema benden mısırlar senden diyeceğim bakalım.. :)

ben de tam boyle bir konu ariyordum valla harikasiniz hanimlar!

benim de esimle aramiz 2 gun tartis uc gun iyi ol tarzinda bikkinlik yorgunluk geldi ikimize de artik...

ama afedersiniz cinsel hayatimiz cok cok iyidir...

esimin en cok bekledigi sey benim orada cok mutlu olmamdir...

kendisine kilsin tuysun tarzansin canavarsin minvalinde pohpohlama yapinca nasil da iyi oluyor bi bilseniz...

ama gercek su ki bazen bunu yapacak gucu de bulamayabiliyor insan...

bu konuyu yani erkekleri yola getirme ve isve yapma konusunu her alanda ozellkle kaynana alaninda denemek istiyorum....

kaynanamn yaptiklarini kafama takmadan esimi cilvemle isvemle parmagimda oynatabilsem keske... ama her zaman oyuncu olamiyorum iste...

isve cilve kadinin dogasidir... cok ozendigim bir kadin tipidir bunu basarabilen kadin... ama ben fosilllesmis bir kadinim bu konuda..odunsu...

kızlar sinemaya gidemedim ama hafta sonu fena sayılmaz . ama internete takılınca sabaha kadar takılıyor. hep böyle ne yapsam bilemiyorum...

bende varım bende varım... devam etmesine çok sevindim ..:) bu hafta işveye cilveye ara verdik ama cumadan itibaren devaaaaaaaaaaamm..:KK70:

X