Kocam baba evinde kalmama seviniyo resmen

Ruyadangercege

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2021
78
8
33
Merhaba hanımlar benim sorunum eşimle uzun bir süre flört ardından evlendik çok şükür evladimizda oldu ancak sorun bitmiyor benim ailem hep arkamda çok kavgalar ettik her seferinde baba evime geldim hepte gelip beni 2 3 gün üstüne aldı eve geri götürdü kavga sebepleri 2 gorumcm ve kaynanam kayınbaba sorunları olurdu bizim özel kavgamız olmazdı bu seferki kavga yine kardeşi yüzünden alevlendi gorumcem hamileymis bende eşime bunu soyledim kıyamet koptu eşim gorumcemin evlendiği çocuğu pek sevmez olay buyudu çocuğa bağırdı bana bağırdı bende ciktim evden 15 gündür baba evimdeyim heryerden engelledim çünkü birbirimize ağza alınmayacak laflar ettik oda beni boşa diye yalvardi bende cocuk olmasa gozumu kirpmam falandi filandi kavga çok büyüdü sendne biktim dedi tiksindim bende aynı lafları benzer lafları ettim anama babama saydırdı derken 2 haftadır babamın evinde olmama rağmen ne eve don dedi nede cabaladi bende hafta sonu hariç çocukla görüşemezsin alışsın dedim sadece hafta sonu gelip çocuğu gorup gidiyo ne özür ne bi girişim onada bu lazimmis evde yan gelip yatmak çocuğum küçük issizim boşansam ailem arkamda çocuğuma kiyamiyorum ayrı yasayalim istiyorum oda ders olmuyo canına minnetmis ne yapacagimi şaşırdım kaldım hiç arkama bakmadan davayı acayimmi yoksa çocuğum için bir süre daha ayrımı yasamaya devam edeyim bir akıl veriverin can dostlar bana soklardayim çünkü hiç böyle olmazdi pişman olurdu çoktan olmadi bu kez bitti belkide anlamıyorum dusunemiyorum saglikli

Merhaba hanımlar benim sorunum eşimle uzun bir süre flört ardından evlendik çok şükür evladimizda oldu ancak sorun bitmiyor benim ailem hep arkamda çok kavgalar ettik her seferinde baba evime geldim hepte gelip beni 2 3 gün üstüne aldı eve geri götürdü kavga sebepleri 2 gorumcm ve kaynanam kayınbaba sorunları olurdu bizim özel kavgamız olmazdı bu seferki kavga yine kardeşi yüzünden alevlendi gorumcem hamileymis bende eşime bunu soyledim kıyamet koptu eşim gorumcemin evlendiği çocuğu pek sevmez olay buyudu çocuğa bağırdı bana bağırdı bende ciktim evden 15 gündür baba evimdeyim heryerden engelledim çünkü birbirimize ağza alınmayacak laflar ettik oda beni boşa diye yalvardi bende cocuk olmasa gozumu kirpmam falandi filandi kavga çok büyüdü sendne biktim dedi tiksindim bende aynı lafları benzer lafları ettim anama babama saydırdı derken 2 haftadır babamın evinde olmama rağmen ne eve don dedi nede cabaladi bende hafta sonu hariç çocukla görüşemezsin alışsın dedim sadece hafta sonu gelip çocuğu gorup gidiyo ne özür ne bi girişim onada bu lazimmis evde yan gelip yatmak çocuğum küçük issizim boşansam ailem arkamda çocuğuma kiyamiyorum ayrı yasayalim istiyorum oda ders olmuyo canına minnetmis ne yapacagimi şaşırdım kaldım hiç arkama bakmadan davayı acayimmi yoksa çocuğum için bir süre daha ayrımı yasamaya devam edeyim bir akıl veriverin can dostlar bana soklardayim çünkü hiç böyle olmazdi pişman olurdu çoktan olmadi bu kez bitti belkide anlamıyorum dusunemiyorum saglikli
Hakkınızda hayırlısı olsun

Her kavgada kapıyı çekip gidersen adam a o rahatlığı vermiş olursun... İkinizde olgunlaşmamışsınız malesef 😔 biraz zamana bırakın sinirler iyice yatışsın ondan sonra karar verirsiniz.

ya bu biraz şey gibi olmuş. sizin de büyük suçunuz var ama neden ben de suçluyken benden gelip özür dilemedi şoktayım. ya evet tamam erkeklerin kavga vesaire meselelerde sicili parlak değil ama siz de ağza alınmayacak sözler edip engellemişsiniz. o da bir noktada yorulmuş. düzgün iletişim kurmaya çalışmak yerine her seferinde evi terk edip engellemeseydiniz belki gelirdi. siz karı kocasınız. o erkek diye her seferinde gönlünüzü almak zorunda olan taraf değil. siz de bu evliliğin ve kavganın tarafı olarak eşit derecede sorumlusunuz eşinize.

Her kavgada kapıyı çekip gidersen adam a o rahatlığı vermiş olursun... İkinizde olgunlaşmamışsınız malesef 😔 biraz zamana bırakın sinirler iyice yatışsın ondan sonra karar verirsiniz.
Gitmesem kavga çok buyur ikimizde birbirimize zarar veririz ve kendi asla çıkmaz evden hep ben cikarim hep benim ailem duyar üzülür onunkiler yüzünden dünya olaylar olur ama ruhları duymaz.Simdide 15 gün olmuş zerre yaklaşım yok pişmanlık yok anlam veremiyorum

bacım hatanın en büyünü yapmışın... ev bırakılırmı???? birlik yaşıyonuz belli amaki olmaz....aylesi ile yaşıyan adamlar umursamaz oluyo... bizde ilk yıllarda birlik yaşadık çekmediim kalmadı... evden gidince kaynanan görümcen sevinir olan sana olur sen kalırsın ortada bebende varmış.... konuş barış kocanla

Kaç yaşındasınız?
Sizinle ilgisi bile olmayan meseleler için neden birbirinizi bu kadar kırıyorsunuz? Saygı kalmamış aranızda. Her kavgada da evden gidilmez o şekilde fevri hareketler yapılmaz. Evden bir kere gidilir. Gerçekten geri dönülmeyecek bir şey olduysa ve dönmezsin.
Benim gözümde boşanmakla eş bir şey.
Ama sizde yalama olmuş artık.

yani görumcce olayindan dolayi kavga cikip bu duruma gelmesi cok sacma, bence her kavgada evinizi terk etmeyin konusup cözmeye calisin, siz onun pisman olmasina alismissiniz, simdide pesinizden gelmeyince bosanayimmi diyorsunuz
Evi terk etmesem konu komşu rezalet çıkar bende susamam o zaten susmaz kavga çok buyur

Çünkü onu kocamda çıkmaz evden hep ben cikarim cocugumla

Oda değiştirmek yeterdir kavga anlarında.

Hoş değil ama ne bileyim, konuşmaz insan muhatap olmaz ama ikide bir çocuğun da düzenini bozuyorsunuz kendinizin de.

O evden kafa dinleyeyim bir kaç gün sonra dönerim diye cikmadiysaniz gerçekten dönmek daha gurur kırıcıdir.

Gerek yok. İlla bir gün gidilecekse gemiler yakıldı demektir

Kaç yaşındasınız?
Sizinle ilgisi bile olmayan meseleler için neden birbirinizi bu kadar kırıyorsunuz? Saygı kalmamış aranızda. Her kavgada da evden gidilmez o şekilde fevri hareketler yapılmaz. Evden bir kere gidilir. Gerçekten geri dönülmeyecek bir şey olduysa ve dönmezsin.
Benim gözümde boşanmakla eş bir şey.
Ama sizde yalama olmuş artık.
Belkide ondan artık umursamıyor ama ben cikmasam oda çıkmıyo kavga büyüyo cocuk var etkilenmesin diyip lanet edip çıkıyorum bikac gün sakinleşince düzelirdi bu kez düzelmedi

Evi terk etmesem konu komşu rezalet çıkar bende susamam o zaten susmaz kavga çok buyur

Niye susamazsiniz. Sizler sadece karı koca değil aynı zamanda ebeveynsiniz.

Bosverin komşuları çocuğunuz için hiç mi uzulmuyorsunuz.

Yazık değil mi o saçma sapan sözleri çığlıkları duyuyor. Onun için bile susamiyor musunuz ortalık durulana kadar .

Üstelik kim için gorumcenin kocası için kavga. Çok tuhaf çok.

Boşan

Ben bir şey anlamadım sizin evliliğinizden. Evlilik böyle bir şey değil ki. Her kavgada gel git özür dile diye bir kısır döngünün içine girmişsiniz.
Sonunun böyle olacağı belli ama siz hâlâ dönmeye çalışıyorsunuz.
Diyelim döndünüz, bir sonraki kavgada ne olacak ?
Uzun flört ettik acaba hala sevgili gibimi yaklaşım sergiliyoruz ama yok emek verdik sevdik 2 gorumcem var hep kıskanırlar eşimde hep ailecidir çoğu kavga bundan çıkar bende niye 3.kişiler için yuva bozulsun der dönerim hep bu kez tikandi

X