Kocam benden boşanmak istiyor

Damla_1234

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
307
530
Birazda o taraftan bakmak lazım evet
Benim babam ikinci evlilik yapsa ikinci eşinin çocuğunun yanında hep birlikte yaşıyorlar
Ben babasız yaşıyorum
İstemem o babayı
O ailesini seçmiş derim geçmiş olsun ona
kesinlikle size katılıyorum...çocuklar için ağır bir travma...bunu yaşamayan anlayamaz...lanet olsun o babaya der dürünür çöpten ekmek yer yine yüzüne bakmam.heleki birde anasının çektiklerini biliyorsa çektiyse bişeyler daha fena...hele birde arada aldatma varsa geçmiş olsun...o babaya baba demesi bile büyük bişey bence..

kediseverkadin

SessizZuzu
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
2.209
3.152
Ne zayıf karakterli bir adam

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Karizmator

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
1.327
4.072
Şunu merak ediyorum. Boşanınca babanın çocukları alna hakkı yok mu? Yanı kadın göndermeyince bitiyor mu olay? Anne göndermiyor ayrılalım ne güzelmiş. Başka bir çözüm bulmaya çalışmayalım.

queenbkbr

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
114
84
28
Ve biz boşanınca hepsi rahat edecekler oh onlarda mutlu olamadı iyi oldu diyecekler. Onunla da yapamadı diyecekler. Benimde ikinci evliliğim aileme nasıl söylerim tekrar boşaniyorum diye bilmiyorum. Bazen evdeki tartismamiza oğlum şahit oluyor bana sarılıyor anne kavga etmeyin birdaha boşanmanı istemiyorum diyor eşimi de çok seviyor. Boşanırsan biz bu evden de mi gideceğiz diyor içim yanıyor 😭
Allahım sen yardım et🤲 bilmiyorum bu kadar seni sevipte seni üzmesi.. yarı yolda bırakması senin canına da bunları yaşatması ama sonuç olarak seni gözden çıkarmış gibi görünüyor böyle ilk zorkujta bırakacaksa ilerde yine bırakabilir çocuğuna hem anne hem baba sen ol evladına sarıl bırak elalemin derdiyle eski karısıyla kendini uzecegine çocuğunla hayat kur kimsenin de bir daha seni üzmesine izin verme sen üzülüyorsun o Çocuk illaki anlıyor o da senin üzülmene üzülüyor

elsaelsaelsa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2018
389
1.044
Çoğu kişi gibi, bence de eşiniz sizden sorunsuz nafakasız ayrılmanın peşinde ev de krediymiş zaten evi kredisiyle birlikte size bırakıp evliliği bitirme derdinde. Durduk yere boşanalım, pişmanım dese, ev nolcak dediğinizde mahkeme kararı vs ile ödemeleri ortak yapmanız gerekecek ve size de nafaka ödemek zorunda kalcak. Ama bay akıllı şuan guzellikle çaktırmadan boşanıp valizini alıp temiz temiz gidecek ohhhhh. Soylediği savunduğu şeyler saçmalık resmen, sizin gözünüz kör olmuş. Hadi diyelim bu sekilde dusunerek komplo teorileri uretıyoruz eşiniz teklifinde samimi, e o zaman da bu sünepe, ezik, eşinden korkan, ailesinden çekinen, çocuklarını gormek için mantıklı ve cesur davranmayan böyle bi adamla hayat gecer mi? Haklarınızı alıp boşanın boşanacaksanızda. Yanınızda olacaksa onun için fark etmez nasılsa size ne vereceği.

Ama basta da dediğim gibi esınız sızle evlendiğine pişman. Ailesi gorusmuyo, kendi cocukları gelip gitmiyo ama sizin çocugunuz evde sizle yasıyor. eski eşinin, çocukları “babanız o kadının cocuguna bakıyo” diye doldurması falan eşinizi de doldurmuş bence kendi de öyle dusunuyo suan. Boşanalım gelip gideyim der basta gelip gider sonra azalarak biter. Gecmiş olsun. Ortalıkta kurtarılabilecek bir evlilik goremiyorum malesef boşanacaksanız hakkınızla boşanın kanmayın.

Zeynep2650

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
22
11
41
Mahkeme kararına göre alma hakkı var ama kadın izin vermiyor. Eşim de polisle alsam çocuklar etkilenir çocukları bu duruma sokamam diyor. Hem o şekilde alsam tadı olmaz diyor. Zaten çocuklar da annelerinden çekindiği için gelmek istemiyor zorla olacak şey değil. Evde hep babayı kötülüyorlar sizi bıraktı gitti o kadınla yaşıyor o kadının çocuğuna bakıyor diyorlar. Küçük çocuğunun okulu bizim aldığımız eve yakın diye çocuğun okulunu değişirdi kadın
Parasını harcıyorlar ama. Eşin çocukları fiziken almasa bile mahkeme kararı ile alsın. Çocuklar yine annelerine kalsın. Nafaka gitmeyince eski eş kadının aklı başına gelir, yada ev kredisini kendi öder. Sen niye kabul edesin ki ayrılmayı. Ayrıca senin ilk eşin aynı şeyleri yapsa şimdiki herif tmm deyip ayrılalım mı diyecekti. Seni seviyorum deyip kandırmaya çalışıyor sanırsam.