kocam beni begenmiyor

uzak-dur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
425
233
28
Kızlar başlıktanda anlamışınızdır kocam artık beni begenmiyor 2 dogum yaptim kizimda duzensiz beslendigim icin 30 kilo aldim oglumda 10 kilo aldim suan 70 kiloyum diyet yapıyorum ama 3 gun snra yine brakiyorum dayanamiyorum yemek yemek hobim olmus adeta suan 70 kiloyum eskiden 50 kilo idim citi pitiydım esim cok kilo aldın braz ver bi ne ya dedi cok zoruma gtti aclik cayi aldim chia bide aclik otu aldim iciyorum ama bir faydasi yok neolur yardim edin ne yapmaliyim bosanmaya kadar gidicez zaten aramz pek iyi degil

bizim burda diyetisyen uzakta canım ya keske olsada gitsem

boyum kisa oldgu icin kilolu gozukuyorum gecen sacimi boyadim iyi iyi die gecstrdi bni

e
Benim matematik iflas.. Şu an 90 olmanız lazım değil mi? Ayrıca 70 kilo çok değil, gitsin o da kas yapsın uyuz oluyorum böyle adamlara ya, 2 tane çocuk doğurmuşsun sen, bit değil, hiiç moralini bozma sen

eskiden bekarken 44 kiloydum evlndm 50 oldum snra dogum ne derkn 70 oldum

boyum kisa oldgu icin kilolu gozukuyorum gecen sacimi boyadim iyi iyi die gecstrdi bni
Canım gerçekten çok kilolu da olabilirsin ama eşinin bunu belirtme yöntemi çok çok yanlış. Evet sağlıklı kiloda olmak çok önemli fakat biri ya da eşin seni beğensin diye değil, sen kilo vermek istediğin ver.

Beden ve ruh sağlığın için zayıfla
psikoloji olarak daha güçlü olursun
iradeli ol
uğraşlar bul kendine
yemek için yaşama yasamak için ye

2 evladını düşünerek yap bunları..

yapiyorum canm yemiyorum fazla ama yinede dayanamyorum

O içtiğin şeyler asla olmaz. Şahsen ben sağlıksız olduğunu düşüyorum.
Ben 57 kilo ile hamile kaldım 2. Doğumumda 90 ulaştım. Sonra 70 de kaldım.
Sağlıklı beslenerek tekrar 57 ye ulaştım.
Ama eşinin söylediği çok rencide edici :KK43:
Sen önce kendin için bunu isteyip vermelisin başkası için değil. Bu eşin bile olsa :bicak:

Alıntı yaparak cevaplarsanız daha iyi olur.
Diyetisyen uzak olsun,bir gününüzü sadece ayıracaksınız.
Her şeye bahaneniz varsa zaten olmaz o iş.
Bir arkadaşım var o da kilolu.Sürekli bahanesi var,
insülin direnci -ilacı var onu bile kullanmaya üşenir.
Metabolizma sorunu-günde 5 kere en az wc ye gider-
Su içse yarar-sudan önce büyük boy pizzayı sanki dedem yiyor,
Şimdi de vücudunda kurt varmış-kilo aldıranlardanmış hem de-tamamen atıyor,görmüş tv de anında uyarlamış,doktora bile gitmedi
Beklediği şey mucize ,tek bir ilaç ya da bir kür yapsın ve fazladan 40 kilo 1 günde uçsun istiyor ama mümkün değil.
Kaldı ki eşinizle aranız bozulacakmış sizin de,iradeniz sağlam değilse,boğazınızı tutamayacaksanız o kürler vs işe yaramayacak.
Diyetisyen size aç kalmadan kilo verdirecek,seçim sizin.

X