Kocam eski sevgilisini unutmadı

matrusqa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
2.964
3.083
Ben gözumu onda actım o anca artıklara kalır benım gibilere layık degil o
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Abla çok boşsun ya

Ses_ses_Kes

Şşşttt GÜLEN VAR.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
161
88
34
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Ozaman sen de kocandan ayrilinca artık olacaksın senin deyiminle degilmi? Bunu ben soylemiyorum sen soyluyorsun. Karsindakine degil kendine yapiyorsun hakareti farkinda degilsin. Yazık gercekten yazık üzülüyorum boyle konulara deyimlere hadsizlere kendini bilmezlere ..... boyleee uzar gider 🤫

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
30 Kasım 2010
6.680
7.614
Mantığın Tellioğulları, kalbin Seferoğulları be bacım. Bu düştüğün ikilemin sonu ruh bozukluğu... Önce akıl sağlığı diyorum.

su alem

Guru
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.849
1.811
Eşiniz size başta anlatmış olayları.Bu size guvenmis olduğunu gösteriyor.Gizli kapaklı iş cevirseydi daha mı iyi olurdu.Evet hata yapmış hoş bir durum değil.Ama neden ortalığı ayağa kaldırıp beduua ediyorsun ailesine özellikle.Bosanmayacaksan yaptığın hoş değil.Kizginligini ve kırgınlığınizi göstermenin başka yolları da var.Umarim bu vazo kırma olayı çocukların önünde olmamıştır.

Blackangel95

Cehenneme Giden Yol Iyi Niyet Taslariyla Doselidir
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
816
1.568
Siz kadınlara bu sıfatları yakıştırdığınız sürece yaşadıklarınızı hakediyorsunuz.
Eşimden önce bende birini sevdim elbette sevgilim oldu ama bu benim artık olduğum namussuz olduğum anlamına gelmez. Ne yazık ki bu zihniyetler kontrolsüzce üreyip, bu zihniyetlerini nesilden nesile aktarıyorlar.

Kadına ahlaksız damgası yapıştırına kadar evindeki ahlaksıza tekmeyi bas. Yapamıyor musun? O zaman sus otur. Belki de hiç günahı olmayan insanlara iftira atma.

Minaredenatbeni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
474
1.134
35
O anca artıklara layık ne demek ya
Ne kadar edepsiz hadsiz bi insansın sen
Allah senin gibilerden tüm insanlığı korusun
Kadın namusuyla şerefiyle evlenmiş bir de evlat sahibi olmuş ana olmuş sonra yürümemiş boşanmış
Artık ne demek
Sen de kocanın artığısın o zaman
Seni sevmeyen adamla gurursuzca evlenmişsin adam hala onu sevdiğini yüzüne bile söylüyor sen kadına çamur atıyorsun
Ne kadar zavallısın

b a l a m i r

"külli şey'in kadir" O 'nun gücü her şeye yeter!
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
2.791
2.670
32
Geçen benim de eski görüştüğüm kişi mesaj atmış, nasılsın , hayat nasıl gidiyor, diye.. Şimdi evli ve çocuklu . Ben boşandım . Bir azarladim ki onu . Eşin olacak hanımefendiye ihanet ediyorsun yazmakla, dedim. Git eşine odaklan eski sevgililerine yazacağına dedim. Sonra da engeli bastım . Bu böyle olmalı. Aslında cevap bile yazmamak gerek de son zamanlar sürekli istek gönderiyordu ben de tamamıyla noktalamak istedim . Peki sadece bir iki satır mı konuşmuşlar? Devamı yok mu?