Kocam eski sevgilisinin profiline arada baktığını( şu son iki yılda en az 3 kere baktığını yakaladım) 14 yıllık evliyim. 2 çocuğum var. Sizden ricam b

😁😁 masumlar apartmanı geldi aklıma. Adam nsl 20 yıl boyunca unutmamış. Yani bunu sizinkine benzetmek için demedim. Meraktan bakmıştır bence. Zaten masumlardaki gibi aşklar da filmlerde olur ancak. Neyse edebiyat parçalamayayım. Kafan rahat olsun ablacım

Meraktan bakıyorum bır eskı sevgılıme degıl kı dıdısının dıdısının dıdısına kadar ohooooo..:dondurma:

Ben de bakmisimdir ama icimde zerre bir duygu yoktur.Sadece meraktan bakarim ayrica eski arkadaslarimada bakarim

Esinizin size davranislari nasil? Bu onemli. Size ilgi ve sevgi gosteriyor mu? Sevgisinde azalma mi var da eski sevgililerinin sosyal medya hesaplarina bakmasini "acaba onunla mi, o yuzden mi beni ihmal ediyor" diye mi dusundunuz?

Esinizin size davranislari nasil? Bu onemli. Size ilgi ve sevgi gosteriyor mu? Sevgisinde azalma mi var da eski sevgililerinin sosyal medya hesaplarina bakmasini "acaba onunla mi, o yuzden mi beni ihmal ediyor" diye mi dusundunuz?
Yok aklıma hiç onunla olabileceği ona yazdığı falan gelmedi. Öyle biri değil. Yapmaz. Beni gerçekten aldatırsa ilişkimizin biteceğini bilir. Ben bir an şeytan işte kötü kötü düşündürdü. Onu unutamadigini uzun bir ilişki olduğunu ... falan düşündüm. Ama sonra eşimle konuştuk 3aylik bir görüşmüş. Zaten bu sürede onunla evlilik yapmak istemediğini onunla anlaşmayacagini söylemiş. İşte yani çoğunuzun dediği gibi öylesine bakmış. Bir daha da bakmam zaten, sen düşünme artık kendini üzmene değmez dedi. Üzülme artık dedi. Biz gerçekten birbirimizi seviyoruz. Bu ilişki karşılıklı emeklerimiz var.

X