Kocam neden böyle nasıl olacak çok üzülüyorum 😭😭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beş dakika abdest almamak için sevismekten kaçmaz her gün duş alan adam. Ya libidosu düşük, ya ten uyumunuz yok, ya başka cinsel problemleri var.
Bence oturup konuşun. Bu durumun sizi mutsuz ettiğini, (dinine bağlı da bir adammış) kocalık görevini yerine getirmemesinin hoşunuza gitmediğini anlatın.

Ben zaten dediklerinizi yapmıyorum 🤣 sorun değil. Bu arada yüzük ile ilgili bir konunuz var. “Yüzüyümü” diye yazmışsınız , bilginiz olsun Türkçe de “ğ” harfi diye bir harf var. “Yüzüğümü” diye yazılacaktı. Biraz da bunlara çalışın. Sürekli cinsel yorumlarımın altına geleceğinize :) nedense bu evli ve annelerin biz bekar ve bakire olmayanlara bi takıntısı var
Bu yazdıklarımın nesi komik emoji koymuşsun isteyen istediğini yapar benim kimseye karşı ön yargı veya takıntım yok

Tabii ki İslami emirler daha önemli. Ama İslam ilişki yaşamayın demiyor zaten farkındaysanız sadece eşimizle yaşamanıza izin veriyor. Zaten olması gereken de budur. İslam dini kolaylıktır zorlaştıran biz insanlarız. Namaz vakti dışında istediğin zaman eşinle istediğin zaman ilişki yaşama özgürlüğün var. Eşime laf etmemde ki tek neden abdest değil ki siz sadece oraya takılmışsınız. İslamiyet üzerinden yürüyorsunuz. Zaten cinselliğe karşı pek bı isteği yok dedim yazımda. Olsa abdesti mi sorun eder sizce ? O hissiyat geldi mi hangi erkek eşi yanındayken durdurabilirki kolay kolay kendini!
Teşekkürler alo fetva

Tabii ki İslami emirler daha önemli. Ama İslam ilişki yaşamayın demiyor zaten farkındaysanız sadece eşimizle yaşamanıza izin veriyor. Zaten olması gereken de budur. İslam dini kolaylıktır zorlaştıran biz insanlarız. Namaz vakti dışında istediğin zaman eşinle istediğin zaman ilişki yaşama özgürlüğün var. Eşime laf etmemde ki tek neden abdest değil ki siz sadece oraya takılmışsınız. İslamiyet üzerinden yürüyorsunuz. Zaten cinselliğe karşı pek bı isteği yok dedim yazımda. Olsa abdesti mi sorun eder sizce ? O hissiyat geldi mi hangi erkek eşi yanındayken durdurabilirki kolay kolay kendini!
Ben eşim olmadan da yaşıyorum. Sorun değil. Konuyu siz dini olarak açmışsınız. Abdest falan. Kolaylık olduğunu düşünmüyorum bir Müslüman olarak. Ben mi daha kolaydayım siz mi? Eşiniz ayrıca da sizi çok istemiyor bence. Yoksa dediğiniz gibi duramazdı 😘

Yoo benim evde baya bereket var. Maddi durumum gayet iyi. Mutlu bir ailem var. Allah Allah sorun ben de mi acaba😏 ilerde evlensem de almayacağım sanki kovalıyorlarmış gibi. Gayette mutlu olacağıma inanıyorum. Yok yani o yorgunlukla duş alınca ne geçiyor elinize .
İnsanların dini hassasiyetleri olabilir inandığı din cinsel ilişki sonrası mümkün olan en kısa sürede abdest alın diyorsa insanlarda gidip koştur koştur duş alabilir. Gerçekten bunu tartışmanın ne anlamı var? 🙄

Tabii ki İslami emirler daha önemli. Ama İslam ilişki yaşamayın demiyor zaten farkındaysanız sadece eşimizle yaşamanıza izin veriyor. Zaten olması gereken de budur. İslam dini kolaylıktır zorlaştıran biz insanlarız.
Biz bekarların canı yok mu, seks hayatımız sekteye mi uğrasın şimdi 🤣

Öncelikle herkese merhaba. Bu konuyu hiç açmak istemezdim ama elim kolum bağlı kendim üzülüyorum ve fikir danisacagim kimse yok kimseye anlatamıyorum catlicam. Nolur mazur görün. Eşim cinselliğe çok bağlı bir insan değil. Yaptığı zaman mecburiyetten yapıyor gibi. Duş almaktan nefret ediyor. Ve bu yüzden de yanaşmak istemiyor. Bu artık zoruma gidiyor aynı evde arkadaş gibiyiz sonuçta benim de bı sure sonra vücudum istiyor ama artık yediremiyorum kendme diyorum ki o erkek onun daha çok istemesi lazm böyle böyle aramızdaki cinsellik hayatının kopacagindan Korkuyorum. Hayır temizliğime kıyafetime çamaşırima da ozenirim. Hani temiz kokarm ama ne kadar ilgili davransam istediğimi belli de etsem boşuna sanki. Bişey yaşanmasın diye bı anda uyarıyor tehlikeli sularda yuzuyoz diye. Sanki sevgiliyiz. Gerçekten psikolojim bozuldu. Ya insan ne kadar yorgun olursa bile bı sure yapmazsa istemezmi. Valla çok mutsuzum kızlar ya ben abartiyorum ama benim arkadaşlarım hep anlattığı eşleri çok istiyormuş. Bende diyorum ki beni mi beğenmiyor benden mi zevk almıyor. Ama yapınca da baya zevk alıyor görüyorum bunu. Banyo yapmak istemiyorum diyor. Bu bahane olabilirmi ya.
Dini hassasiyeti varsa ama her gun dus alan biriyse konu asla abdest almaya usenmek degil, onu gecsin bir kere.

Ya libidosu dusuk, ya ten uyumunuz yok ya da cinsel bir sorunu var (ereksiyon problemi, erken bosalma vs vs)

Yok yani kendisi abdest yüzünden beni istemiyor demiş sonra beni islam düşmanı yapmış . 😃
Ya sizi İslam düşmanı yaptığını düşünmüyorum.siz hemen banyo yapmadığınızı birkaç gün sonra yapıyorum ne gerek var deyince hanımefendi kendi düşüncesini söylemek durumunda kalmış.kimse sizi yargılamadı sadece kendi doğrularını açıkladılar.tabi bence

Ya sizi İslam düşmanı yaptığını düşünmüyorum.siz hemen banyo yapmadığınızı birkaç gün sonra yapıyorum ne gerek var deyince hanımefendi kendi düşüncesini söylemek durumunda kalmış.kimse sizi yargılamadı sadece kendi doğrularını açıkladılar.tabi bence
O zaman burda şikayet etmesin kocasını? Abdest yüzünden işlendiği için birlikte olmuyormuş biz ne yapalım?

İnsanların dini hassasiyetleri olabilir inandığı din cinsel ilişki sonrası mümkün olan en kısa sürede abdest alın diyorsa insanlarda gidip koştur koştur duş alabilir. Gerçekten bunu tartışmanın ne anlamı var? 🙄
Tamam komik geldi😄

O zaman burda şikayet etmesin kocasını? Abdest yüzünden işlendiği için birlikte olmuyormuş biz ne yapalım?
Kadının şikayeti abdest değil ki zaten abdestten kaynaklanmadığının farkında eşinin bahane ettiğini düşünüyor.siz biraz fazla tepki gösteriyorsunuz.

Ayy bu abdest olayı nedir ya sabah alır. Herkes bu yüzden sorun yaşıyor. Dini konuların mutsuzluk getirmesine neden izin veriyorsunuz? Sabah alır abdestini. Ben günler sonra alıyorum . Çokta istekliyim. Doğru olan bu.
Kimse seni din düşmanı ilan etmedi istediğini yapmakta özgürsün dinen birlikte olduktan sonra en kısa sürede banyo yapmak gerekir ben günler sonra alıyorum doğru olan bu dedin bunun üzerine dini konular açıldı

Ya libidosu dusuk, ya ten uyumunuz yok ya da cinsel bir sorunu var (ereksiyon problemi, erken bosalma vs vs)
ya da, zaten ihtiyacını başka şekilde karşılayıp geliyor eve. hergün duş alan adamın abdesti bahane etmesi saçma geldi bana.

Bu arada ya cünup ölürsem diye dinen koştur koştur abdest almanıza da gerek yok sabah da alabilirsiniz abdesti. ha ölürseniz de imam böyle durumlar için yıkıyor cenazeyi zaten

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X