Kocamın asker arkadaşı

harleeeey

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
81
-6
Öncelikle merhaba kızlar yeni üye oldum çünkü derdimi paylaşacağım kimse yok. Kocam şehir dışındaki asker arkadaşını almaya gidecekmiş. Normalde İş için şehir dışına çıktığında bile doğuya batıya heryere benimle gidiyor eşim. Fakat gidecekleri Arabada bir kaç erkek arkadaşıda olacağı için benim gelmemi istemiyor. Neymiş ertesi gün akşam gelicekmiş kim için arkadaşı için. Arkadaşı zırt bırt arıyo abi beni almaya sende gelecekmisin diye. Sinirleniyorum gerçekten otobüs uçak yokmu binsin gelsin dedim. Benim için sen önemlisin biz önemliyiz oymuş buymuş arkadaşmış çok mu önemli senin için dedim? Yok kocanın bi bildiği var ayıp olmasın şimdi alıp getirelim sırtımızı dönmüş gibi olmasın diyor. Asker olan arkadaşınıda pek sevmiyorum. Şimdiden Yolun açık olsun dedim. Gerçekten bunun için küstük haksızmıyım ama. Ama giderse döndüğünde burnundan getiricem. Bundan sonra bende hiç bişeyden izin almıycam. Doğru değil mi kızlar sinirden uyuyamadım?

Öncelikle merhaba kızlar yeni üye oldum çünkü derdimi paylaşacağım kimse yok. Kocam şehir dışındaki asker arkadaşını almaya gidecekmiş. Normalde İş için şehir dışına çıktığında bile doğuya batıya heryere benimle gidiyor eşim. Fakat gidecekleri Arabada bir kaç erkek arkadaşıda olacağı için benim gelmemi istemiyor. Neymiş ertesi gün akşam gelicekmiş kim için arkadaşı için. Arkadaşı zırt bırt arıyo abi beni almaya sende gelecekmisin diye. Sinirleniyorum gerçekten otobüs uçak yokmu binsin gelsin dedim. Benim için sen önemlisin biz önemliyiz oymuş buymuş arkadaşmış çok mu önemli senin için dedim? Yok kocanın bi bildiği var ayıp olmasın şimdi alıp getirelim sırtımızı dönmüş gibi olmasın diyor. Asker olan arkadaşınıda pek sevmiyorum. Şimdiden Yolun açık olsun dedim. Gerçekten bunun için küstük haksızmıyım ama. Ama giderse döndüğünde burnundan getiricem. Bundan sonra bende hiç bişeyden izin almıycam. Doğru değil mi kızlar sinirden uyuyamadım?
Haksızsın. Yetişkinler birbirinden izin almaz zaten.

Valla haksızsın ne var bunda ? Kocalarınızında arkaşları olabilir bunu kabullenin artık kızlar evlendin diye sadece sen olmayacaksınki hayatında. Arabada bi kaç erkel var ne yapacaksınki onların arasında zaten ? Erkek erkeğe vakit geçirmek istemişler belli ki bu kadarda sıkmayın şu adamları ya hayatlarından bezdirene kadar uğraşıyorsunuz gerçekten.

Valla haksızsın ne var bunda ? Kocalarınızında arkaşları olabilir bunu kabullenin artık kızlar evlendin diye sadece sen olmayacaksınki hayatında. Arabada bi kaç erkel var ne yapacaksınki onların arasında zaten ? Erkek erkeğe vakit geçirmek istemişler belli ki bu kadarda sıkmayın şu adamları ya hayatlarından bezdirene kadar uğraşıyorsunuz gerçekten.
Kocamın arkadaşlarıyla görüşmesini asla kısıtlamam çok fazla kardeşi dostu vardır bundanda fazlasıyla mutluluk duyarım. Eşim sevilen biridir. O kadar erkeğin arasında ne işiniz var demişsiniz galiba beni götürsün demedimki iyi okursanız sevinirim. Ama bunun gibi boş arkadaşlarına tahammül edemiyorum o kadar km gidilecek alınacak biri değil

Kocamın arkadaşlarıyla görüşmesini asla kısıtlamam çok fazla kardeşi dostu vardır bundanda fazlasıyla mutluluk duyarım. Eşim sevilen biridir. O kadar erkeğin arasında ne işiniz var demişsiniz galiba beni götürsün demedimki iyi okursanız sevinirim. Ama bunun gibi boş arkadaşlarına tahammül edemiyorum o kadar km gidilecek alınacak biri değil
Normalde İş için şehir dışına çıktığında bile doğuya batıya heryere benimle gidiyor eşim. Fakat gidecekleri Arabada bir kaç erkek arkadaşıda olacağı için benim gelmemi istemiyor.
Gayet iyi okuduğumu düşünüyorum bak kendi yazdığına. Eşin durduk yere ben gideceğim senin gelmeni istemiyorum demedi herhalde kendi kendine sen benide götür dedin diye açıklama yapıp gelme dedi. Bence siz eşinizi arkadaşınızdan kıskanıyorsunuz o yüzden bu tepkiniz. O kadar yol gidilip alıncak biri olmasa zaten bunu düşünüp gitmezdi eşiniz.

Biz birbirimizden önemli konularda her zaman izin alıyoruz büyüklerimizden böyle gördük senin düşüncende bizi ilgilendirmez ♥️
Gerçekten bunun için küstük haksızmıyım ama. Ama giderse döndüğünde burnundan getiricem. Bundan sonra bende hiç bişeyden izin almıycam. Doğru değil mi kızlar sinirden uyuyamadım?
Madem düşüncelerimiz seni ilgilendirmiyor neden bize sordun ? Biz paranoyakmıyız sana durduk yere halsızsın dedik ? Bak yukarı kendin soruyorsun haksızmıyım? Doğru değilmi diye ?

Gayet iyi okuduğumu düşünüyorum bak kendi yazdığına. Eşin durduk yere ben gideceğim senin gelmeni istemiyorum demedi herhalde kendi kendine sen benide götür dedin diye açıklama yapıp gelme dedi. Bence siz eşinizi arkadaşınızdan kıskanıyorsunuz o yüzden bu tepkiniz. O kadar yol gidilip alıncak biri olmasa zaten bunu düşünüp gitmezdi eşiniz.
Nerden biliyosun kızım içimizdemiydin bizim ne konuştuğumuzu sen benden bizden dahamı iyi bileceksin yazıyosun çiziyosun yok kıskanıyosun eşini asker arkadaşından anlatsam şimdi sana göndermemekde haklısın diyeceksin. Eşimi asker arkadaşından niye kıskanıyım şizofrenmisin? Çünkü boşşşş yorum yapıyosun can sıkıntısından salça oluyosun. Sorduğum soru ne verdiğin cevap ne ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerden biliyosun kızım içimizdemiydin bizim ne konuştuğumuzu sen benden bizden dahamı iyi bileceksin yazıyosun çiziyosun yok kıskanıyosun eşini asker arkadaşından anlatsam şimdi göndermemekde haklısın diyeceksin. Eşimi asker arkadaşından niye kıskanıyım şizofrenmisin? Çünkü boşşşş yorum yapıyosun can sıkıntısından salça oluyosun. Sorduğum soru ne verdiğin cevap ne Yokluk işte napıcaksın inşallah seninde kocammmm dediğin biri olur hayatında 😂
Sen ilk önce düzgün konuşmayı öğren soru sormuşsun insan gibi cevap veriyoruz sana hadsizlik yapmanın ne manası var ne halin varsa gör banane git kocanın başının etini ye ne kadar süre dayanır bı ergen triplerine bilmiyorum. Böyle giderse açarsın burada konu kocam benden sıkıldı boşanmak istiyor diye. Hadi bak işine gece gece.

Madem düşüncelerimiz seni ilgilendirmiyor neden bize sordun ? Biz paranoyakmıyız sana durduk yere halsızsın dedik ? Bak yukarı kendin soruyorsun haksızmıyım? Doğru değilmi diye ?
Yetişkinler izin almaz yazmış arkadaş biz birbirimizden izin alıyoruz dedim senin düşüncen bizi ilgilendirmez dememin sebebi izin alıp almadığıdır ya yazma Allah aşkına ya çattık 😂

Arkadaşlar kırıcı olmak istemiyorum bana eşinin asker arkadaşınımı kıskanıyosun gibi şeyler yazmayın eğer öyle birşey olsaydı zaten konu başlığım mutlaka o olurdu. Böyle şeyleri rahatlıkla söyleyen biriyimdir. Sadece mantıklı bir abla yada anne tavsiyesi fikri istiyorum eşime bu konuda nasıl davranmalıyım ♥️

Eşinize özgürlük alana bırakın zaten günler monoton olunca yeni insanları görmek farklı öyküler dinlemek aslında herkese iyi geliyor evlilik birbirini kısıtlamak değil
Sizinde arkadaşınız gelebilir di
Yanlış davranış sergiliyorsunuz , eşinizi sıkarsanız kavgalar başlar

Arkadaşlar kırıcı olmak istemiyorum bana eşinin asker arkadaşınımı kıskanıyosun gibi şeyler yazmayın eğer öyle birşey olsaydı zaten konu başlığım mutlaka o olurdu. Böyle şeyleri rahatlıkla söyleyen biriyimdir. Sadece mantıklı bir abla yada anne tavsiyesi fikri istiyorum eşime bu konuda nasıl davranmalıyım ♥️
Kusura bakma istedigin tarzda fikir verip seni ilgilendirmez diyecegin icin susmadan once "evlilik hapishane degildir!"demek istedim

Adami sal, annen ya da ablan olarak soyluyorum.

Güldüm gerçekten. Sahiplenen çoğu erkek böyledir. Dönerken arabada erkek arkadası olacagı icin bence sizin zaten gitmeniz etik değil. Kendince muhabbetleri olacaktır erkek muhabbeti belki küfürlü.ve huzursuzluk olur yani nu tarz durumlarda tabiki sizi götürmek istememesi doğal. Çok fazla takılmayın eşinizi bu kadar sıkmayın derim. Güvenin güvendiğinizi hissettirin kişilik meselesi içinde kötülük varsa siz kendinizi yırtsanız bile ruhunuz duymaz yapar yapacağını. Biraz akısına bırakın kendi haline bırakın. Onunda farklı ortamlara ihtiyacı vardır elbette hayat sizden evden ibaret değilki. Bu kadar sıkmayın hataya siz sürüklersiniz

X