Kocamın kız arkadaşı

Birisi1234567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
3
6
33
Kızlar merhaba,
Kocanız yanınızda Edona isminde güzel sarışın yabancı bir kız arkadaşı ile mesajlaşma yazissa , ve normal sohbet etseler ne tepki verirsiniz? Bu durumu anlayışla mi karsilarsiniz yoksa kıskanır misiniz? Lütfen cevap verirseniz çok sevinirim.

Kızlar merhaba,
Kocanız yanınızda Edona isminde güzel sarışın yabancı bir kız arkadaşı ile mesajlaşma yazissa , ve normal sohbet etseler ne tepki verirsiniz? Bu durumu anlayışla mi karsilarsiniz yoksa kıskanır misiniz? Lütfen cevap verirseniz çok sevinirim.
Ben adamınn kafasını bile kopartırım :KK14:

Kızlar merhaba,
Tövbe estağfurullah o neydi gıı

Kızlar merhaba,
Karşılamam yobazsam yobazım kırmızı cizgim kabuk etmem.

Nedense öyle bir algı var... kadın çirkinse eşleri aldatmaz sanıyorlar :KK51:
Dünya güzelleri aldatılıyor yahu😂
Buradaki kıstas aslında ‘kendi’ ile kıyaslamak.
Dolayısıyla ben merkezcilik hatta ‘ben’cilik söz konusu.
Ama dünya ne benim ne de öbürünün ölçütlerinden ibaret değil.

12,yillik normal arkadaşım sohbet ediyoruz havadan sudan, ingilizcemi geliştiriyorum dedi.
Ben seni bir gelistiririm bir gelistiririm bir daha gelişime ihtiyaç duymazsın der.
Sakince kalkar telefonu pencereden aşağıya boşluğa uğurlardım.
Dönüp adama sakın tek kelime etme seni telefonun peşinden yollarım derdim.
Ben de böyle bir manyağım işte

X