Kocamın Kuzenine Aşık Olduğumu İtiraf Ettim.

ya bide utanmadan yemin ediyor doğru diye...nasıl insanlarsınız siz kocandan utanmıyorsan o küçücük sabiden utan yazık değilmi o yavruya hepsine ihanet ediyorsun..tiksiniyorum senin gb pisliklerden o koca bu durumu bilse elinden bi kaza çıksa sonra kadın şiddeti diyoruz yaa allah ıslah etsin

inşallah herkes öğrenirde senide def ederler o evden o çocuğa yazık

Buna inanmak istemiyorum ama dün gazetede aynen böyle bir konu vardı. 1.5 yaşında ikiz kızlarını bırakıp kocasının kuzeniyle kaçmış. Bir de arayıp o çocuklar senden değil kuzenden demiş. Adam da çocukları esirgeme kurumuna vermiş. Ben olsam veremezdim sonuçta karşılıklı sevgi verilmiş anne defolup gitmiş adam Allah rızası için bakmalıydı. Ne oldu bizim ahlaki anlayışımıza neden bu tür her şey normal karşılanır oldu? Hadi diyelim kalbine söz geçiremedin itiraf etmek nedir üstelik öpmeye kalkmak yani nerden tutsan dökülüyor yazık.

Merhaba kocamla 5 yıllık evliyiz. Bu evlilikten doğan 4 yaşında bir oğlum var. Kocama çok değer veriyorum. O da beni çok seviyor. Ama ben ona aşık değilim. Bilmiyorum nasıl oluyor ama kocamı seviyorum. 2 ay kocamın akrabalarının yanına tatile gitmiştik. Kocamın kuzenını ılk gördüğüm andan beri aşığım ona. Engel olmaya çalışıyordum bu duygulara ama başaramıyordum. Onu aklımdan çıkaramıyorum. Ve tatildeyken ona aşık olduğumu söyledim. Artık içimde tutamamıştım. Bana, sen bana haramsın bende sana haramım dedi. İnsan evliyken birden fazla kişiye aşık olabilir. Bu senin suçun değil, kalbine sonuçta söz geçiremezsin dedi. Ama bunu bana söylemen hata. Söylememeliydin dedi. Gayet anlayışla karşıladı. İnanılmaz mütevazi ve anlayışlı biri. Yüzüne bakamıyordum utancımdan. Geldi benle konuştu tekrar. Utanma falan dedi. Biraz rahatlamıstım. Ama onu hıc aklımdan cıkaramıyordum. Bir gun göz göze geldik ve onu dudaklarından opmeye calıstım izin vermedi. Sonra yine göz göze geldik onu yine opmeye calıstım, ne yapmaya çalışıyorsun diye tepki verdi. Tatilden donmeden oncekı onlarda son gecemiz. Yine göz göze geldik. Ve öpüştük. Hemen sonra pişman olmuştu benle öpüştüğüne. Bana aşık oldugunu söyledi oda. Ondan sonra tatilden döndük. Onu bir kaç defa aradım. Ağladı telefonda vicdan azabı çektiğini söyledi. Yaptığımızın yanlış olduğunu söyledi. Çok pişman oldugunu soyledi. Kıyamam ben ona Şimdi normal şekilde konuşuyoruz. Benim ve kocam içim çok değerli bir insan. Mükemmel biri. Ama ona hala aşığım. Kalbime söz geçiremiyorum. Unutamıyorum onu. Yazın buraya gelicek tatile. Ve şimdiden ben onu çok özledim. Biliyorum yaptığım yanlış ama ne yapıyım kalbımden sokup atamıyorum ki Sizle paylaşmak istedim. Biraz rahatladım.

Konu gercekmi degil mi bilmiyorum ama soylicem kusura bakmayinda sizin gibi kadinlar yuzunden erkeklere uzuluyorum tam tersi durumda var tabi karisi aldatan igrenc adamlar bo konuya ne kadar inanmasamda etrafimda en az bu konu kadar igrenclerini duyuyoruz ya biraz kendinize gelin

Adamın dudaklarına nasıl yapıyorsun sen ya ??
Haysiyetsizmisin sen ??
Askı sevgiyide kirlettin cocuguna kocana bunumu reva gordun
Bumudur senin ask diye tanimladigin yani
Damdan atlasaydin kendine yinede bunu yapmasaydin

Allah ıslah etsin seni

X