Kocamin rahatligi

Konu sahibi bence eşiniz size yalan söylüyo kızın evli olması sorunları olması ve bunu kocanıza anlatması normal değil ve kocasıyla sorunu olan kadın nasıl dans edip şen şakrak oluyooo ben kocamla tartışsam suratım 5 karış dolanıyom bi diğer konu da eşiniz patron olarak bir iş yerinde oterite kuramiycak kadar gevşek biri ve hatta o kadınların dans edip şen şakrak olöası bence kocanızında hoşuna gidiyo ne münasebet benim kocam öyle bi kızı çalıştıracak ve aramızda da sorun çıkınca ben düzeltmeye çalısıyorm diycek pardon ne sıfatlaa ya ne sıfatla abisi mi babası mı yoksa nesi. Orası devlet dairesimi de kovamıyormuş Allah allah k. Bakmayın eşiniz çok gevşek biri... bir erkrk fırsat vermese bir kadın o kadar şeyi yapamaz bnde öncedeb çalısan bir kadındım patronuma hoşgeldiniz günaydn iyi akşamlar dısında muhabbetimiz olmadı herkes yerini ve haddini bilecek ama bunları size yapan o kadınlar değil öncelikle eşiniz ve ben bni o tip kadınlara mağzeme yapan bir adamada asla kpcam diyemezdimmm

Konu sahibi bence eşiniz size yalan söylüyo kızın evli olması sorunları olması ve bunu kocanıza anlatması normal değil ve kocasıyla sorunu olan kadın nasıl dans edip şen şakrak oluyooo ben kocamla tartışsam suratım 5 karış dolanıyom bi diğer konu da eşiniz patron olarak bir iş yerinde oterite kuramiycak kadar gevşek biri ve hatta o kadınların dans edip şen şakrak olöası bence kocanızında hoşuna gidiyo ne münasebet benim kocam öyle bi kızı çalıştıracak ve aramızda da sorun çıkınca ben düzeltmeye çalısıyorm diycek pardon ne sıfatlaa ya ne sıfatla abisi mi babası mı yoksa nesi. Orası devlet dairesimi de kovamıyormuş Allah allah k. Bakmayın eşiniz çok gevşek biri... bir erkrk fırsat vermese bir kadın o kadar şeyi yapamaz bnde öncedeb çalısan bir kadındım patronuma hoşgeldiniz günaydn iyi akşamlar dısında muhabbetimiz olmadı herkes yerini ve haddini bilecek ama bunları size yapan o kadınlar değil öncelikle eşiniz ve ben bni o tip kadınlara mağzeme yapan bir adamada asla kpcam diyemezdimmm
Ben de ayni dusuncedeyim ve benzer sekilde anlattim ona durumu. Kocasindan ayrilacagini acikladigi gun tarkan acip gobek atmaz bir insan Muslum acip dertlenir dedim. Kiz magduru oynadi bir adim ileri gidebilmek icin bizim ki yedi veya yemedi. 😏 O onun sorunu.

Ben de ayni dusuncedeyim ve benzer sekilde anlattim ona durumu. Kocasindan ayrilacagini acikladigi gun tarkan acip gobek atmaz bir insan Muslum acip dertlenir dedim. Kiz magduru oynadi bir adim ileri gidebilmek icin bizim ki yedi veya yemedi. 😏 O onun sorunu.
Size üzülmüştüm ama şuan anlayamıyorum
Bi arkadaş sormuş cevabınızı göremedim. Eşiniz eve geliyor mu? Şuan evliliğiniz nasıl devam ediyor yemek falan hazırlıyor musunuz?

Oynayarak yemek yapan bir çalışanı var, 2 çocuğunun annesi ve hamile karısı o kadını işyerinde istemiyor, adam patron ama o kadını işten çıkarmıyor. Ve normal hayatına devam edebiliyor mu??

Size üzülmüştüm ama şuan anlayamıyorum
Bi arkadaş sormuş cevabınızı göremedim. Eşiniz eve geliyor mu? Şuan evliliğiniz nasıl devam ediyor yemek falan hazırlıyor musunuz?

Oynayarak yemek yapan bir çalışanı var, 2 çocuğunun annesi ve hamile karısı o kadını işyerinde istemiyor, adam patron ama o kadını işten çıkarmıyor. Ve normal hayatına devam edebiliyor mu??
Cevabimi kacirmissiniz sanirim.evden Israrla gitmiyor.surekli kendini aklama, yanlis anlasildigini anlatma pesinde.ben bugun yasal proseduru baslattim ama bulundugum ulkede basvurudan 1sene sonra bosanabiliyorsunuz ve karsi taraf istemezse evden gidemiyor siddet ...Vs Yok ise.benimde Suan cocuklarimi tasiyabilecek daha iyi bir yerim be Maddi gucum yok.onlarin huzuru ve rahati Ilk planda Benim icin.zaten gectigimiz gunlerde cok yiprandilar.evde iki yabanciyiz onun konusma.. vs.cabalarini saymazsak.
Ben buraya yazmadan once cok dusundum.sonra farkli fikirler farkli bakis acilari ufkumu acar Sandim.cogu insan dusunmeden karsisinda ki kisinin sartlarini, psikolojisini bilmeden onyargiyla suclayip, asagilayabiliyormus derdine ortak arayanlari.ilk derdimdi.ilk konumdu.bdv yi de cok okuyan Biri degilim ama bu kadari yetti Bana sanirim.
Oncesinde Halime uzuldugunuz icin tesekkur ederim.umarim buna degmisimdir.

Canım benim seninkide yemedi aslında ama işine geldiği için sana bunları söylüyoo... inan bana bu iyi niyetli bir davranış değil

2 kucuk cocuk ve hamilelikten ve karantinadan dolayi pek gidemiyorum. Ondan bu bosluk olmustu biraz da. Ya Ben kocamla bu konuyu tartistim diye buna uyandilar ve ne deliligim kaldi ne psikopatligim. Oraya gidip dedigini I yapsam linc ederler beni herhalde. Sonucta kocam da onlarla bir
Hamile olmasanız gidip onu rezil edin diyeceğim ama boyle bir durumdayken kendinizi strese sokmanızı istemem. Ama ben olsam tabi eşinizle aranızda olan samimiyet bağ nasıl bilmiyorum ters tepki verip olayı daha çok çıkmaza sokar mı çünkü bazı erkekler malesef oyledir , ama ben olsam gerçekten size kameradan el sallayıp nile isteye boyle davranıyorlarsa gider baştan aşağı herkese rezil ederim ailesine kadar olayı taşırım o kamerayı onlara hediye ederim. Eşiminde bavullarıyla kapıya koyarım . Evet en büyük suçlu eşiniz kesinlikle ama ben o kızlarında yanına asla bırakmam bırakamam.

O goruntulerin bir kopyasi varmi? Umarim jamera kayitlarini sakliyorsundur. Esin flörtöz. Ve bu tipler bu durumu normal gosterip bundan raharsizlik duyan esini kiskanclik hastasi, ruh hastasi olmakla suclarlar. Kamera kayitlarina ihtiyacin olabilir. Esine caktirmadan kayitlari al ve sakla bosanirken delil olarak gostetirsin cunku muhtemelen bosanirken mahkemeye senin ruh hastasi kiskanclik hastasi oldugunu soyleyecektir. Onlarin aralarinda birsey olmadigini iddia edecektir. O goruntuler sana delil aslinda. Gizlice kamera kayitlarini al ve esine bunu soyleme.

Merhaba kocamin baska kadinlarla olan rahatligi beni deli ediyor. Paket servis uzerine bir isyerimiz var ve son 2 haftadir mutfakta calisan genc bir kadin calisanimiz. Yan komsumuzda calisan kocamla sosyal flort yasadigini dusundugum bir kadinin yakin arkadasi. Bu komsu kadini, esim ilk gordugunde cok begenmis bize de böyle guzel is bilen musteri cekecek bir eleman lazim vs bile demisti. Karantina donemi Ben pek ziyaret edemiyordum. 3 ay oncesi yardima gittim bir donem ve kanka olan bu ikili Ben varken pek muhabbet etmedi hatta oyleki karsilastigimda tanistirilmadim ve kiz esime selam verip bana yuzunu dondu hep. Esim icin olabilecek bir durum bu herkes bana selam vermek konusmak zorunda degilmis. Neyse Ben hamile kaldim ve berbat 2 ay gecirdim bulantilar vs ile. Simdi biraz daha iyiyim. Arada kameradan is yerini kasayi izliyorum.Farkettimki Yeni elemanimiz da pek bi sen sakrakmis. Espriler kahkahalar el kol sakalari almis basini gidiyor. Komsu kiz da firsat buldukca katiliyor bunlara. Esime rahatsiz oldugumu ve elemanlariyla bu kadar samimi olmamasi gerektigini, vs guzelce anlattim. Anlamis gorundu. Benim kameraya baktigim saatler az cok bellidir. O zamanlar sus pus bizimki. Saatimi degistirdim baktim muhabbet girla. Tekrar uyari cektim derken Esim sinirlendi mutfak kamerasini yere egdi. Tabi hava kararinca camdan yansimalari gorunuyor ve Ben bu sefer sinir oldugum Icin ordan izlemeye basladim. O zamanda uyardim mesafesini korusun diye ama biraz durulup sonra yine basliyorlar. Ve kiz ve komsu arkadasi da kocama uyari cektigime uyandi. Simdi toplanip kocamla gulup eglenirken kameraya da el salliyorlar tabiri caizse. Esime onunla ailemizle dalga gectiklerini anlatmaya calissamda onlari hakli buluyor. Robot degillermis konusup tabi guleceklermis. Komikmisim hastaymisim.. Vs. Benim kadinlarla bir derdim yok. Kisilik meselesi kasar olabilirsin, zarf atarsin edersin bu normal. Ama sen evli cocuklu bir Adam olarak niye bunlara karsilik veriyorsun mesafeni korumuyorsun. Kafayi yiyecem. Dun en son kizi cikarmasini soyledim 1 hafta icinde ama isi iyiymis diye sozde cikarmayacakmis. Bende bu huzursuzlukla yasayamayacagimi ve ayrilacagimi soyledim. Ben baska Adamlarla degil sakalasip gulusmek goz goze bile gelmiyorum kendimi ailemin esimin serefini korumak adina. Adam hala beni sizofreniyle sucluyor.kendimden suphe eder oldum ya Ben mi abartiyorum sizce?
İyi bir gözdağı vermezsen ciddiyetini anlamaz hiç bence

X