Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Esta27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
19
6
Yaklaşık 2 sene önce eşimle boşandık benim hatam yüzünden. Cok pismanım ne dediysem bana dönmedi. Eşimi çok seviyorum tekrar barışmayı istiyorum. Annesiyle ve teyzesiyle hala konusuyorum onlarda beni cok istiyo ama esim istemiyo. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin :KK43:(

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.501
46.522
hatanız neydi?

demlicaykeyfi

Ve dünya bir çölse durma. Seraba su getir.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2014
8.817
12.543
İstemiyorsa elden bir sey gelmez. Siz de yolunuza bakmalisiniz. Sonsuza kadar 1 adami beklemekle omur gecmez.

aburcuburcu burcu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
2.734
8.438
Eski eşinizin annesinin yada teyzesinin istemesi önemli değil önemli olan eski eşinizin istemiyor oluşu.kendi mutluluğunuz için önümüze bakın
Edit: Aldatmışsınız.aldattığınız adama dönmeyi istemek için değişik bir ruh yapısına sahip olmak gerek.
Eşin dönmesin de zaten.

Esta27

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
19
6
İstemeyen adama napilabilir ki? Konustunuz ve hayir dedi sanirim. Belki hayatinda baska biri vardir,belki de yalnizdir ama cidden istemiyordur sizi. Ustelemeyin
Kendisi hayatında baska biri oldugunu söylüyo ama ben inanmıyorum. Her yerden engelledi hic bi sekilde ulasamiyorum zaten :KK43:

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.501
46.522
Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
neyse yorum yapmayım ben. hakkınızda hayırlısı olsun

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Ekim 2014
6.741
7.849
Kendisi hayatında baska biri oldugunu söylüyo ama ben inanmıyorum. Her yerden engelledi hic bi sekilde ulasamiyorum zaten :KK43:

adamı aldatmışınız. ve hayatında şuan başka biri varmış. neyin zorlaması bu?

Esta27

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
19
6
Aldattın ve barışmak istiyorsun ? Aldattığın adam nerede ? Evlenmedi mi seninle ? Boşta kalınca yine eskiye dönüş dimi,geç buraları.. imkansız evlenmez seninle.. annesi ve teyzeside midesizmiş resmen.
Hic biseyi bilmeden konusuyosunuz