Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Hic biseyi bilmeden konusuyosunuz
Allah aşkına söyleyin de bilelim. aldatmanızın haklı gerekçesi ne olabilir ki?
Aldatan erkeklerin mide bulandırıcı bahanesi var hani, kadınlık yapsaydın da aldatmasaydım diye sizdeki de öyle birşey mi.
Evli iken insan eşini sevmekten vaz geçebilir yada başka birine aşık olabilir ama onursuz olanı evli iken aşk yaşamak .

Hic biseyi bilmeden konusuyosunuz

anlattığınız kadarı yetmez mi mevzuyu anlamamız için?

aldatmanız için kendinizin haklı gerekçeleri olduğunuzu söylüyorsunuz, e o zaman eski eşinize dönme çabası neden...
eski eşiniz size hak versin, tekrar size fırsat versin, tekrar başkasında alın soluğu diye mi?...
madem genişsiniz aldatacak kadar gününüzü gün edin her gün bir adamla da eski eşinizi unutun.

Boşandığım adam annem ve teyzemle konuşacak,
İster aldatmış olsun ister tavuğuma kışt demiş,ben ayrıldıysam bitmiştir.
O anne ve teyzeyi de siler atarım hayatımdan.
Şu dünyada ayrılınca gerçek anlamda soğuyan bir ben miyim yav,
Geri dönmek lağım çukuruna düşmekle eş değer.

Şimdi kıs kıs gülerek yorumları okuyor ve birazdan bir bomba daha patlatacak. Bayılıyorum bu yeni üyelerin zeka fışkıran ! konularına.
Olayı özellikle aldatmaya getirmesi dediğinin kanıtı da,keşke bizim hatunlar da buna prim vermese de unut gitsin vs diyebilse.
ama özellikle yaramız bizim bu konu ya,orayı kaşıyacak tabi ki.

aldattiniz amaa bir soralım değil mi neden aldattiniz??
:işsiz:
adam doğru olanı yapıyor.engellemiş her yerden ne güzel.niye inanmiyorsunuz biri olduğuna ,pekala kendine ihanet etmek yerine boşanmayı tercih edecek bir kadin bulabilir..
hala birbirimizi seviyoruz demenizde pek bir ironi.severken zorla ayırmışlar gibi.
neyse şimdi kinamayin moduna felan gecersiniz..
hakkınızda hayırlısı olsun.
eski eşinizin de.

Aldatirken vazgeçilmez ol
Yaklaşık 2 sene önce eşimle boşandık benim hatam yüzünden. Cok pismanım ne dediysem bana dönmedi. Eşimi çok seviyorum tekrar barışmayı istiyorum. Annesiyle ve teyzesiyle hala konusuyorum onlarda beni cok istiyo ama esim istemiyo. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin :KK43:(
Aldatirken vazgeçilmez olduğunu mu düşünüyordun.bu konu gerçekse kaynananla teyzesi de amma geniş insanlarmis.

Ayy oda beni aldattı da ben o yüzden aldattım falan demeyin şimdi düşer bayılırım :işsiz:
Sayfalardır 'geçerli sebepler'ini görebilmek için okuyorum burda mevzuyu ayrıntılasan keşke :super:

X