Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Esta27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
19
6
Yaklaşık 2 sene önce eşimle boşandık benim hatam yüzünden. Cok pismanım ne dediysem bana dönmedi. Eşimi çok seviyorum tekrar barışmayı istiyorum. Annesiyle ve teyzesiyle hala konusuyorum onlarda beni cok istiyo ama esim istemiyo. Ne yapmam lazım lütfen yardım edin :KK43:(

İstemiyorsa elden bir sey gelmez. Siz de yolunuza bakmalisiniz. Sonsuza kadar 1 adami beklemekle omur gecmez.

Adam istemiyor neden zorluyorsunuz ki. Size dönmüyorsa demek ki siz onun için artık bir şey ifade etmiyorsunuz.
Takıntınızdan kurtulun ve kendi hayatınızı yaşayın.

Eski eşinizin annesinin yada teyzesinin istemesi önemli değil önemli olan eski eşinizin istemiyor oluşu.kendi mutluluğunuz için önümüze bakın
Edit: Aldatmışsınız.aldattığınız adama dönmeyi istemek için değişik bir ruh yapısına sahip olmak gerek.
Eşin dönmesin de zaten.

İstemeyen adama napilabilir ki? Konustunuz ve hayir dedi sanirim. Belki hayatinda baska biri vardir,belki de yalnizdir ama cidden istemiyordur sizi. Ustelemeyin
Kendisi hayatında baska biri oldugunu söylüyo ama ben inanmıyorum. Her yerden engelledi hic bi sekilde ulasamiyorum zaten :KK43:

Kendisi hayatında baska biri oldugunu söylüyo ama ben inanmıyorum. Her yerden engelledi hic bi sekilde ulasamiyorum zaten :KK43:

adamı aldatmışınız. ve hayatında şuan başka biri varmış. neyin zorlaması bu?

Aldattın ve barışmak istiyorsun ? Aldattığın adam nerede ? Evlenmedi mi seninle ? Boşta kalınca yine eskiye dönüş dimi,geç buraları.. imkansız evlenmez seninle.. annesi ve teyzeside midesizmiş resmen.
Hic biseyi bilmeden konusuyosunuz

X