Kocanzn yada sevgilinizin yalann yakaladnz m?

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
5
hiç sevgilinizin yada kocanızın yalanını yakaladınızmı.....

E

EcinniliBarones

Ziyaretçi
uyy arkadaşım sen böyle daha 80 konu açarsın..-tatlicadiarzu-

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.312
4
Valla herhalde sevgilim çok profesyonel yalan söylüyor ki yakalayamadım laelaelaelaelae
şaka bi yana, ne kadar kızacağımı bilse de yaptığı/yapacağı şeyi açık açık söyler.
ama ben ona yalan söylerim bazen, her defasında da yakalanırım :/

Vengeance

Türkiye :)
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
381
3
genelde beyaz ve bembe yalanlar her zaman her yerde her ilişkide mevcuttur aksi durumda ilişki yürümez zaten a.s

hera.zeus

Geçmiş,geçmiştir..!!
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
677
4
beyaz yalan söyler.. zaten ben suratından anlarım yalan söylediğini yemin et bakim derim.. hıı hii iii ııı filan yapar sonra doğruyu söyler..:)

challenger

anladım ki herşey sensin.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
6.776
404
33
asla asla yalan söylemez aşırı derecede benım için olumsuz olan bırsey söz konusu ıse bıle doğru söyler.ona göre ağızdan çıkan bır söz onur,gururun simgesidir.ağızdan çıkan her söz doğru olmalıdır ınsan gururlu olmak ıstıyorsa ona göre .buyuzden de yalan konuşmaz.

lal_00

sonsuza dek seninle
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
387
3
39
yakaladım elbette ama yalanının nedenlerini anlmaya çalıştıysamda anlayamadım benim bilmem nasıl bir eksi yada artı olabilir diye

maca_kizi_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2009
4
0
şeytan kulağına kurşun :nazar: öyle bir şey olmadı daha. sadece bazen bişeyleri gizleyebiliyor ama o da ben üzülmeyeyim diye. :CüvCüv:

Osso

sıfırdan başlamak
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
339
2
simdiye kadar yalanini yakalamamis olmak iki ihtimali dusunmemi sagliyor;
ya bana yalan soylemedi
ya da soylediyse de cok profesyoneldinaniknanik

Ama yalanla bir iliskinin yurumeyecegini bildiginden saniyorum soylemedi... Ben de soylemem zaten, aciktir her sey.

gul_muge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
415
2
duu bakiiim CADIARZU hayır sanrmm eğer söyleseydi anlardım yada öyle sanıyorum xD saka bi yana allh söyletmesn kızlar yaaa:bbo:

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
6.215
49
35
henüz yakalamadım aman Allah korusun. zaten aklıma ufak bir şüphe düşse beni tatmin edecek cevabı verinceye kadar sorarım.

E

EU3

Ziyaretçi
1 kere yakaladım:nazar:

ilişkimizi zedeliycek bi yalan değildi, oyüzden tepkimi gösterdim ama uzatmadım...