Kocasında Tedavi ile Cinsellik sorunu Çözülenler???

Elifffcikkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
681
652
Bayanlar eşinde cinsellik sorunu olup tedavi ile düzeltenler var mı? Cinsel isteksizlik iktidarsızlık Erken boşalma vs vs.😤

Cinsel terapistler var konusunda uzman olan,hangi sehirde yasiyorsaniz bakin bir netten varsa gorusun bence denemekten zarar gelmez..

Sizin bir kac konunuza denk geldim,esinizde iktidarsizlik olduguna eminmisiniz?
Nasil bu kaniya vardiniz?

Yazdıklarıma baktıysanız sorun ne olabilir ki ben de bilmiyorum. İsteksizlik var , ereksiyona gelince de benden bekliyor put gibi uzanıyor 🤦🏻‍♀️
Bakindim az once zaten konulariniza oncellikle allah sabir versin,iktidarsizlik olsaydi ereksiyon olmazdi canim bunu kafandan at bir kere..
Aseksuel gibi geldi bana esiniz,butun testleri yaptirdinizmi?dr a gittinizmi bu surecte?
Eger gitmis iseniz ve biseyi cikmadiysa kesinlikle psikolojiktir esinizin sorunu,opmuyor sarilmiyor diyorsunuz vardir bunun altinda biseyler..

psikologa gidin fakat onun yanı sıra macunlar var yada ne bilim . eroksiyon ilaçları falan var .

Hayir yani anlamiyorum gercekten 5 konudan biri esim isteksiz,gercekten cok buyuk bir sorun haline geldi yiyeceklere şap falan mi koyuyolar yahu:))
Isin sakasi bir yana toplum olarak cok etkileniyoruz,is derdi,gecim derdi ekonomik krizler derken insanlarin psikolojisi bozuluyor haliyle fiziksel olarak sorunlar basgosteriyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun..

Bakindim az once zaten konulariniza oncellikle allah sabir versin,iktidarsizlik olsaydi ereksiyon olmazdi canim bunu kafandan at bir kere..
Aseksuel gibi geldi bana esiniz,butun testleri yaptirdinizmi?dr a gittinizmi bu surecte?
Eger gitmis iseniz ve biseyi cikmadiysa kesinlikle psikolojiktir esinizin sorunu,opmuyor sarilmiyor diyorsunuz vardir bunun altinda biseyler..
gittik canım gitmez olur muyuz. Testesteron hormunu sınırda onun için ilaç içiyor ama hiç düzelme yok. Gerçi son 1 haftadır bıraktı yine. Piskolog için 1 seans terapiye gittik ama aşırı kızıyor gelmiyor.

gittik canım gitmez olur muyuz. Testesteron hormunu sınırda onun için ilaç içiyor ama hiç düzelme yok. Gerçi son 1 haftadır bıraktı yine. Piskolog için 1 seans terapiye gittik ama aşırı kızıyor gelmiyor.
Allah aşkına çok kızıyor nedir?ne demek kızmak yahu? Ne münasebet terapiye, psikologa,doktora gitmek istememek arkadaşım!
farkında mısın bu adam seni sömürdü resmen, enerji falan kalmayacak yakında sende,duygu falanda kalmayacak,sen ondan çok put gibi olacaksın, ot gibi yaşamak istemezsin heralde değil mi? Gerçekten üzüldüm size ya, kaç konununuz bu durumla alakalı vallahi yazık size ya, lütfen sindirmesine izin verme kocanın senii, sen kız sen bağır çağır gerekirse ama o kızacagi, söylenecegi zaman lafı ağzına tık, izin verme buna. Allah yardımcın olsun baktın olmuyor ailene olduğu gibi anlat ben boşanıp gelicem çekemem de çık bırak git,belki kafası dank eder :işsiz::olamaz:

Iyide ilaclari duzenli icmesse bir fayda goremezki,sizin itelemenizle olacak bir sey degil ne yazikki kendisi cabalamali istemeli..
Psikologa da sadece 1 seansla olmaz dedigim gibi kendisi istemezse sizin cabanizla bir cozume ulasamaz bu sorun..

Ereksiyon oluyor ama yapamıyor beceremiyor ben hareketsiz kalınca o da vazgeçiyor 🤷🏻‍♀️
Nasil yapamiyor?ereksiyon var ama beceremedigi nedir yani,acik soylicem eger iyi bir perfomans sergileyemiyorsa cinsellik hakkinda pek bir sey bilmiyor ve tecrubesi yok demektir bu konuda..yani siz ipleri elinize alicaksiniz sabirla ozenle onu yonlendireceksiniz ogreteceksiniz ve tabiki ayni zamanda terapi alacaksiniz baska cozum yolu yok bu isin..

Hayir yani anlamiyorum gercekten 5 konudan biri esim isteksiz,gercekten cok buyuk bir sorun haline geldi yiyeceklere şap falan mi koyuyolar yahu:))
Isin sakasi bir yana toplum olarak cok etkileniyoruz,is derdi,gecim derdi ekonomik krizler derken insanlarin psikolojisi bozuluyor haliyle fiziksel olarak sorunlar basgosteriyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun..
adamlar eve ekmek getirme derdinde ekonomik kriz çok etken bence kendı şahsım adına öyle yanı o tarafı düşünmeye pek vakit olmuyor ama bayanın derdi bebce başka daha yeni evliler diye biliyorum adam kadınlardan hoşlanmıyor olabilir

Hayir bide bu tarz konulara yazan erkek 3 gun duramaz 5 gun duramaz kisiler var bukadat isteksixlik konusuna sasirdigim kadar onlara da sasiriyorum

adamlar eve ekmek getirme derdinde ekonomik kriz çok etken bence kendı şahsım adına öyle yanı o tarafı düşünmeye pek vakit olmuyor ama bayanın derdi bebce başka daha yeni evliler diye biliyorum adam kadınlardan hoşlanmıyor olabilir
Gunumuz sartlarinda ne yazikki cogu evlilikleri etkiliyor maddi skintilar vs..
Ben konu sahibinin esi icin aseksuel oldugunu dusunuyorum, yinede bir uzmana gorunmeden net bir sey soylenemez tabi..

Gunumuz sartlarinda ne yazikki cogu evlilikleri etkiliyor maddi skintilar vs..
Ben konu sahibinin esi icin aseksuel oldugunu dusunuyorum, yinede bir uzmana gorunmeden net bir sey soylenemez tabi..
eşimim maddi durumu çok iyi işi yoğun ama diğer yönden sıkıntılarımız yok. Daha dün gece ilaçlarını iç dedim güzellikle, bıktım artık içmiyorum dedi 2 ayda 1 ay anca ilaç içmiştir. Kafayı yememe ramak kaldı :KK43:

X