Koku avcıları bir bakabilir mi? :) Vücut spreyi alarmı!

venussel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
489
266
Buradan koku konusunda her zaman şahane öneriler aldım.Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama benim asıl sorum vücut spreyleri ile ilgili olacak. Malum yaz geliyor artık parfümlerden çok vücut spreyleri çantada yerini alacak . Benimde şuan her ruh halime uygun fıs fıslara ihtiyacım olacak . Sıcak,tatlı,simli ,taze meyve,şekerli arayışımı neredeyse tamamladım.
Şimdi ise günün sonunda yaz aksamı tadında bir kokuyu arıyorum. Hani böyle uyku öncesi kokusu ferah yada temiz diyebileceğimiz kokular heh tam öyle! İnsanı rahatlatan ama kolonya gibi de olmayan bir vücut spreyi önerisi istiyorum arkadaşlar. Bu koku önerilerini en iyi burada alacagımı biliyorum umarım siz de bu yazıklarımdan sonra aklınıza ilk gelen o kokuyu bana önerirsiniz.:)

Not : Victoria secret aqua kiss ,bath and body monlight path önerilen kokular arasında deneyen var mı?:)

Eklentiler

• B3PKZXLL-PXZr7IXk-ygLJfczH-6nfgZ5qH.jpg
    B3PKZXLL-PXZr7IXk-ygLJfczH-6nfgZ5qH.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 240
Merhaba. Gratis'te Bee Beauty markasının turuncu, üzerinde çiçek resmi olan bir spreyi vardı, bayağı bayağı çiçek kokuyor. Çok hoşuma gitmişti benim. Eğer Gratis'e yolunuz düşerse bir deneyin derim :KK66:

Onun haricinde, gene Gratis'te Body fantasies markasının Japanese Cherry Blossom adlı bir fıs fısı vardı gene. O da çiçek kokuluydu. O bende yok ama kokladığımda gene bayağı beğenmiştim. Tavsiye ederim.

Banyo sonrası parfümümün vücut spreyide var :KK70: bu bollukta artık ritüel kokular yaptım kendime :KK70: Avon Pur Blanca . Banyo sonrası nemli yumusak tendeki kokusuna bayılıyorum. Bittikçe yeniden alacağım kokulardan.

Gerçi sizin tarifinizle pek ilgili değil (ferahlık hariç)
Ben yazın sadece Rebul'ün ICE kolonyasını kullanıyorum zırt pırt fıs fıs İsmail gibi bunaldıkça sıkıyorum.
Eskiden her yere ayrı bir şişe alırdım. Maymun gözünü açtı, (tabi geç oldu) :KK70:büyük şişe alıyorum.
Önceden var olan sprey şişelere doldurup ofiste, çantada, arabada ve evde olmak üzere paylaştırıyorum, böylelikle her an her yerde ulaşabiliyorum. :halay::KK71::KK53:

Merhaba. Gratis'te Bee Beauty markasının turuncu, üzerinde çiçek resmi olan bir spreyi vardı, bayağı bayağı çiçek kokuyor. Çok hoşuma gitmişti benim. Eğer Gratis'e yolunuz düşerse bir deneyin derim :KK66:

Onun haricinde, gene Gratis'te Body fantasies markasının Japanese Cherry Blossom adlı bir fıs fısı vardı gene. O da çiçek kokuluydu. O bende yok ama kokladığımda gene bayağı beğenmiştim. Tavsiye ederim.
ben kimse yazmadı dıye bath and body moonlight path aldım o da cok pudralı bir kokuymuş. Baydı benı ben daha ferah teız bır koku ıstıyordum. :KK43: body fantasies vanılya bana cok eksimsi vanilya gelmişti cok cabuk atmıstım ama ilk fırsatta deneyeceğim .cok teşekkür ederim. :)

Ben yazın sadece Rebul'ün ICE kolonyasını kullanıyorum zırt pırt fıs fıs İsmail gibi bunaldıkça sıkıyorum.
Eskiden her yere ayrı bir şişe alırdım. Maymun gözünü açtı, (tabi geç oldu) :KK70:büyük şişe alıyorum.
Önceden var olan sprey şişelere doldurup ofiste, çantada, arabada ve evde olmak üzere paylaştırıyorum, böylelikle her an her yerde ulaşabiliyorum. :halay::KK71::KK53:
bunu cok merak ettim!.ben tesadüf eseri rebul bouquet ile tanıstım cok sevmiştim . Sonra victoria secret kokularına sardım onu deneyim buna bakayım derken cıktı aklımda. Eger ferah temiz böyle uyumadan önce sıkılabilecek bir koku ise alabilirimmm!ice diyorsunuz hiç testerine denk gelmedim bu arada ben bu kolonyaların bu arada cok tesekkur ederiiiiiiim

Banyo sonrası parfümümün vücut spreyide var :KK70: bu bollukta artık ritüel kokular yaptım kendime :KK70: Avon Pur Blanca . Banyo sonrası nemli yumusak tendeki kokusuna bayılıyorum. Bittikçe yeniden alacağım kokulardan.
pur blanca tertemiz bir tercih aynen cok sempatim var benimde ona. Aramam ama hediye gelse bitene kadar kullanılırım öyle bir koku :) bıraz daha lımon notası da bulunan bir sey istiyrum sanırım . Ferahlıgı hıssetmek istiyorum temizliğin yannda cok teşekkür ederimm :)

bu arada bee beauty hemen deneyecegım onun sımlı bronzuna bayyıldıımmmm ben .! asırı severek kullanıyorum

siparişi verdim ice gelecek . Ben de onu istiyorum yaz geceleri özellikle kolanyasız uyuyamam ben ferah ferah koksun diye en mantıklısı kolonya almak oldu .:)

X