Bebek Beslenmesi Kokulu Vajinal akıntı ve vajina etrafı pişik

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Sevnchs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
5
1
27
Merhaba,ben 20 yaşındayım. Dün pedi deyişemedim 24 saat kaldım ertesi gün akıntı da vardı beyaz sarımtıl ekşi kokulu beyaz parçalarda küçük (zaten önceden vardı,ama koku yoktu şimdi koku geliyordu) birde vajina etrafında hassasiyet kaşıntı ağrı sanki pişik ne yapmalıyım?yardım lütfen.

Iltihap olmuş canım mutlaka doktora git antibiyotik krem ve fitil verir 2 3 gune gecer kendi kendine gecmez ilerler

Canım iltihapsa kucuk sarimsi parcalar var diyosun sanirim iltihap oyle sirkeyle falan gecmez en azindan bi saglik ocagina git derim yasadigim icin biliyorum bir sure sonra yumurtaliklari sariyor ve cok agri oluyor

Canım iltihapsa kucuk sarimsi parcalar var diyosun sanirim iltihap oyle sirkeyle falan gecmez en azindan bi saglik ocagina git derim yasadigim icin biliyorum bir sure sonra yumurtaliklari sariyor ve cok agri oluyor
Doktora gitmek istemiyorum açıkcası utandığımdan malesef ne yapa bilirim doğal yollarla?mantar ola bilirmi etrafı kızarıklar var bir de bakreyim

Doktora gitmek istemiyorum açıkcası utandığımdan malesef ne yapa bilirim doğal yollarla?mantar ola bilirmi etrafı kızarıklar var bir de bakreyim
Utanma canim saglik sozkonusu zaten seni karnindan ultrasonla muayne eder bakire oldugun icin rahat ol yani ama illa gitmem diyorsan travazol krem kasintiyi alir iyi gelir ama iltihap gecmez onu bil

Utanma canim saglik sozkonusu zaten seni karnindan ultrasonla muayne eder bakire oldugun icin rahat ol yani ama illa gitmem diyorsan travazol krem kasintiyi alir iyi gelir ama iltihap gecmez onu bil
İltihap için bişey yapamam öyle mi Peki kesin iltihap mı?mantar olmuşdu daha önce antibiotik kullandığım için galiba tekrarlaya bilirmi?bir de beyaz çok küçük parçalar toplanıyor

İltihap için bişey yapamam öyle mi Peki kesin iltihap mı?mantar olmuşdu daha önce antibiotik kullandığım için galiba tekrarlaya bilirmi?bir de beyaz çok küçük parçalar toplanıyor

canım travazol kaşıntını alır fakat dedikleri gibi iltihabı geçirmez tahmnimce mantar olmuşsun geçmiş olsun çok zor:) doktora gidersen mecbur açıcaksın bakire olduğun için zaten seni muayene etmez fakat tahlil için örnek alabilir dudaklardan. idareten eczaneye danışablirsin antibiyotik vericektir uygun olan bitane. sirke geçici bi çözüm ve inanılmaz yanar canın :O bakire olmasan ev yoğurdu iyi geliyor :) doktora gitmen kesin çözüm olur ama gidemiyceksen dediğimi yap öpüyorum :)

Doktora gitmeden ne yapa bilirim papatya suyu sirke falan?

İlk önce Dr a gitmemi tavsiye ederim korkulacak bi durum değil ama sen bi kere cekinmissin gidecegini sanmıyorum çünkü kendimden biliyorum bekarken 4 ayda bir adet olurdum yinede utandigimdan Dr a gitmedim ha noldu evlendikten sonra 8 sene bebek için tedavi gördüm ve sürekli dra gitmek zorunda kaldım, gerçi seninki böyle bi durum değil ama sonuçta ciddi, diyosanki asla gitmem 1 orta boy soganin sarı kabuğunu soy 4 e böl 2 bardak suda 5 dk kaynat öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce iç, 15 gün boyunca her seferinde taze kaynat iç inşallah şifa olur diyim, İbrahim Saraçoğlu nun tariflerini oku istersen

Aksamdan elma ye hayatim Sabah da aç.karnına biraz maydanoz ye ardından da iki barda ılık şu iç iltihaplanman azalır eğer iltihapsa eğer iki günde gecmezse doktora gitmen gerekebilir birde benden kısacık bir not onlar neler neler okuyor bunlardan utanmana gerek yok böyle düşün ki utanma umarım geçer :KK15:

X