KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Petiteloiseaux

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.150
613
Ben de kendime çok kızdım hem de kendime küstüm valla, sanki kendimi zorla sosyal medyana sokusturmusum gibi oldu . Normal şartlarda böyle davranan birisi de değilim cidden.
Kesinlikle zorla olmadı. Ben seni severek eklemiştim. Çok yanıldın. Benim yazdıklarımın seninle asla ilgisi yok. Neyse zorla güzellik olmaz. Belki de tipimi beğenmediniz 😁😁😁 . Şaka bir tarafa ben senin samimiyetini çok sevmiştim. Tekrar diyorum senin olayla bir ilgin yok. Sen sadece diğer arkadaşın isteğini bana ilettin. Ama öyle bir duruma düştüm ki ben elmaveturtaya istek yollamış gibi göründüm. Oysa elmaveturta ,sana benimle iletişim kurmak istediğini söylemiş. Bende kabul ettim. Ama elmaveturta hem iletişim kurmak istediğini sana söylemiş hemde beni ınstagramdan silmiş. Yani her şey garip. Canım senin üzülüp alınmanı gerektirecek hiç bir şey yok.

sinsirella2020

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
756
420
Kesinlikle zorla olmadı. Ben seni severek eklemiştim. Çok yanıldın. Benim yazdıklarımın seninle asla ilgisi yok. Neyse zorla güzellik olmaz. Belki de tipimi beğenmediniz 😁😁😁 . Şaka bir tarafa ben senin samimiyetini çok sevmiştim. Tekrar diyorum senin olayla bir ilgin yok. Sen sadece diğer arkadaşın isteğini bana ilettin. Ama öyle bir duruma düştüm ki ben elmaveturtaya istek yollamış gibi göründüm. Oysa elmaveturta ,sana benimle iletişim kurmak istediğini söylemiş. Bende kabul ettim. Ama elmaveturta hem iletişim kurmak istediğini sana söylemiş hemde beni ınstagramdan silmiş. Yani her şey garip. Canım senin üzülüp alınmanı gerektirecek hiç bir şey yok.
Tamam canım teşekkür ederim kendi adıma yanlış bir hareket yapmadıgım için çok rahatladım. ElmaveTurta adına konuşmak bana düşmez elbette ama yazdıgına göre özel hayatında sıkıntı yaşandığı için yaptıgını belirtmiş ve özür dilemiş. Diğer yandan kesinlikle haklısın sosyal medyaya eklenmek gibi bir talebin olmadı senin. Hatta sana söyledigim gibi belki de kırmamak adına ekledin beni de. Ve teşekkür ederim prensibin olmamasına ragmen reject etmedigin için..

Petiteloiseaux

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.150
613
Tamam canım teşekkür ederim kendi adıma yanlış bir hareket yapmadıgım için çok rahatladım. ElmaveTurta adına konuşmak bana düşmez elbette ama yazdıgına göre özel hayatında sıkıntı yaşandığı için yaptıgını belirtmiş ve özür dilemiş. Diğer yandan kesinlikle haklısın sosyal medyaya eklenmek gibi bir talebin olmadı senin. Hatta sana söyledigim gibi belki de kırmamak adına ekledin beni de. Ve teşekkür ederim prensibin olmamasına ragmen reject etmedigin için..
Sen beni öldürecen :)))) Ya seni severek ekledim. Sen istemedin hayatım. Sen beni sildin.

ELMAVETURTA

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.164
479
Canım, ben istedim arkadaş olarak eklemek, doğru, sinsirellanın bir suçu yok, senin de bir suçun yok, tipini beğenmemek diye bir şey de yok.
Benim eşim izin vermedi, burada bir adam, benimle kadın gibi konuştu beni sonra taciz etti sözle..Ben de yönetime şikayet ettim.
Eşim de olanlardan sonra burada yeni eklediğim kişilere izin vermedi, istemedi, ben de seni aniden silmek zorunda kaldım. Çok özür dilerim.
Olanların seninle hiçbir alakası yok 🌸

ELMAVETURTA

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.164
479
Elmaveturta ben hiç kimseyi ınstagramda kabul etmiyorum. İlk defa seni ve sınsirellayı kabul ettim. Zaten isteğimi çekmiştim. Sağlık diliyorum.
Gerçekten, sen haklısın. Özür dilerim, kırdım seni istemeden. Senin bir talebin yoktu, benim başıma işler geldi, seninle alakası yoktu, ne desen haklısın 🌿🌸

Petiteloiseaux

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.150
613
Arkadaşlarımm durun yahu gerilmeyin:) uyluk germe zor mu yaa? Eylülde olucam günü belirledik,tırsmaya başladım:) annem diyor ki”evlendiğinde adam diyecek kızın her tarafı dikişli” diye😂
Meloş kilo mu vermiştin ? Dikey kesi ile mi yapacak? Enine kesi ile iyi olmaz. Cinsel organı aşağı çektiği söyleniyor. Burada bir arkadaşta böyle bir sorun olmuştu.

ELMAVETURTA

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2007
1.164
479
Arkadaşlarımm durun yahu gerilmeyin:) uyluk germe zor mu yaa? Eylülde olucam günü belirledik,tırsmaya başladım:) annem diyor ki”evlendiğinde adam diyecek kızın her tarafı dikişli” diye😂
Hiçbir şey olmaz, korkma, kol ve uyluk germe en rahat iyileşen yerler, 360 ve karın germe zorlu biraz. Ama ne kadar çok istiyorsan o kadar güzel ve hızlı iyileşiyorsun. Sen kime olacaksın?

mellosh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
73
35
Meloş kilo mu vermiştin ? Dikey kesi ile mi yapacak? Enine kesi ile iyi olmaz. Cinsel organı aşağı çektiği söyleniyor. Burada bir arkadaşta böyle bir sorun olmuştu.
Evet kilo verdim silikon,asimetri giderme,dikleştirme ve kol germe oldum karın için ihtiyacın yok dedi dr bencede pek yok:) ama bacak ve kollarım hep kalındı onlarda ihtiyaç var. Kolda şikayetim olmadı umarım öyle geçer🤍

Visneli_Turtam

Eylül'üm ve Eylem'im İki Cimcime Annesi💕🥰
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
14.703
13.311
Teşekkür ederim cevap için.. Çok geçmiş olsun, memnun olmanıza sevindim, benim kol germe ameliyatı başarısız oldu maalesef
Merhaba canım 360 derece karın germe için gün aldinmi merak ettim seni

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :112 Kg. Şimdiki Kilom :74.5 Kg.

sinsirella2020

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
756
420
Evet kilo verdim silikon,asimetri giderme,dikleştirme ve kol germe oldum karın için ihtiyacın yok dedi dr bencede pek yok:) ama bacak ve kollarım hep kalındı onlarda ihtiyaç var. Kolda şikayetim olmadı umarım öyle geçer🤍
En korktugum şey yüz ve uyluk. İyileşmesi nasılmış çok merak ettim dikey olun evet yatay sıkıntılı deniyor burada okıdıklarıma göre