Kolajen(Collagen) Takviyesi

Merhabalar. Ben de bir haftadır Voonka marka multi kolajen içiyorum. Toz formda ve tip 1-2-3 ve C vitamini bir arada. Fakat tadı berbat ötesi. Süte katıp içiyorum. Farklı şekillerde tüketen var mı? Bir fark olur mu acaba merak ediyorum.

Yaşım 29 bu arada. Bir değişiklik olursa burayı güncelleyeceğim. Fotoğrafımı çekip dönem dönem karşılaştırma yapacağım :KK37:

Merhabalar ben de voonka colegen şase kullanıyorum..2.kutum henüz bitmedi ancak inanılmaz şiştim pantolonlarım dar geliyor.. yüzümde çok guzelneykıletını gördüm göz çevrem aydınlandı sanki dolgu botoks var gibi gerildi.. ama kışımdaki değişiklikten ben de çok rahatsizim.. Siz bıraktıktan sonra kilonuzda inme oldu mu tecrübe ettiniz mi acaba?
Merhaba,
Bunun sebebi büyük ihtimal içerisinde bulunan hyalüronik asittir. Kolajen takviyelerinde destekleyici olarak genelde hyalüronik asit de bulunuyor. Bu yüzden ben kolajen takviyesi alacakken mutlaka içeriğine bakıyorum.

Merhaba,

Kiperin Collagen veya Selfit Collagen & Hyaluronic Acid
kullanan var mı? Etkisi nasıl?

İndirimde olduğu için Nature's Supreme Beauty collagen tip 1 ve 3 aldım. 1 haftadır kullanıyorum. Her hafta fotoğrafımı çekeceğim bakalım işe yarayacak mı bu kollajen 🙂

Merhabalar ben de voonka colegen şase kullanıyorum..2.kutum henüz bitmedi ancak inanılmaz şiştim pantolonlarım dar geliyor.. yüzümde çok guzelneykıletını gördüm göz çevrem aydınlandı sanki dolgu botoks var gibi gerildi.. ama kışımdaki değişiklikten ben de çok rahatsizim.. Siz bıraktıktan sonra kilonuzda inme oldu mu tecrübe ettiniz mi acaba?
Merhabalar kilo alması benim açımdan çok iyi olur ben tam sizdeki özellikleri istyorum şuan nasılsınız acaba memnun kaldınız mı bende alacagimda

ben kiperin collagen kullanıyorum ve saç dökülmem ciddi derecede azaldı, belimdeki ağrı geçti. kokusu ve tadı özellikle kahve ile kullanıldığına hiç yok diyebilirim.

toz, tablet, kahve, likit hepsini kullandım E şıkkı majör bir değişim ne saç ciltte ne de kas eklemde görmedim :KK43:(
haftada bir salonunda kelle paça, evde de kemik ilik sulu çorba-yemek öneriyorum...

X