Anti-Aging Kolajen : DAY2DAY The Collagen Beauty kullananlar yorum yapabilir mi?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Lavinya Lavinya

Uçmak için kanatlara ihtiyacım yok...
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
944
1.006
Kızlar aranızda DAY2DAY The Collagen kullanan var mı? Eczacı önerdi ama kararsız kaldım. Nasıl bir ürün bilenler ya da kullananlar yorum yaparsa çok sevinirim. Başka önerebileceğiniz marka varsa onu da yazabilirsiniz.

Ben bu markayı ilk kez duydum. Türkiyede üretilen çok marka çıktı son aylarda piyasaya. Herhalde şu anda 30-40 marka vardır. Benim tavsiyem eczacı veya bir ünlü önerdiyse mutlaka temkinli yaklaşmak lazım. Ünlüler para karşılığında öneriyorlar, eczacılar da genellikle ellerinde ne varsa, neyi satmak istiyorlarsa, neyden daha çok kar ediyorlarsa onu öneriyorlar. Doktor önerileri daha değerli bence, çünkü kendileri satış yapmıyor. Ama doktor da illaha bir markayı öneriyorsa o da sıkıntılı. İçeriğine, kaynağına, nerede üretildiğine, nereden onaylı olduğuna bakıp karar vermek en iyisi bence.

Ben bu markayı ilk kez duydum. Türkiyede üretilen çok marka çıktı son aylarda piyasaya. Herhalde şu anda 30-40 marka vardır. Benim tavsiyem eczacı veya bir ünlü önerdiyse mutlaka temkinli yaklaşmak lazım. Ünlüler para karşılığında öneriyorlar, eczacılar da genellikle ellerinde ne varsa, neyi satmak istiyorlarsa, neyden daha çok kar ediyorlarsa onu öneriyorlar. Doktor önerileri daha değerli bence, çünkü kendileri satış yapmıyor. Ama doktor da illaha bir markayı öneriyorsa o da sıkıntılı. İçeriğine, kaynağına, nerede üretildiğine, nereden onaylı olduğuna bakıp karar vermek en iyisi bence.
Haklısınız bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim 😊

Ben Supra kullanıyorum, araştırıp aldım. Ekşisözlükte birisi uzuuun uzun yazmıştı, yabancı markalarla kıyaslamıştı. Olumsuz yoruma da rastlamadım, aldım, şu an 3. kutuyu kullanıyorum. İlk kutuyu tam 4 haftada bitirmedim, ara vermiştim, 2 kutuyu düzenli içtim. İşe yarıyor mu diye tam da kıyaslayabileceğim bir dönemdeydim, hayatımda ilk kez tırnaklarım kırılıyordu, ama ne kırılma! Yerden bir şey alıyorum hop gitti biri, mutfak dolabını açıyorum bir başkası da gitti. Çok sinir bozucuydu benim için çünkü hep uzun tırnaklıydım ve hep ojeli. Neyse şükür geri kavuştum tırnaklarıma, artık kırılmıyorlar. Fiyatı da uygun, tavsiye ederim.

Dolgu botoks ve kollejen enjeksiyonla tecrübelerim var, hydrafacial temizlik üstüne sonradan kollajen aşı yaptırdığınızda iyi sonuc alırsınız diye düşünüyorum.

Ya ben değiştireyim bir dedim, Vonka aldım ama memnun değilim ya, içime sinmedi.
Mesela öncekini köpeğim yemek istiyordu, bunu koklattığımda arkasını dönüp gidiyor.

Ya ben değiştireyim bir dedim, Vonka aldım ama memnun değilim ya, içime sinmedi.
Mesela öncekini köpeğim yemek istiyordu, bunu koklattığımda arkasını dönüp gidiyor.

Çok zaman olmuş yazalı ama sorayım dedim.
Supraya başladım ben iki kutu aldım ilk kutu bitmek üzere 3 aylık kür yapıcam ancak 3.cüyü tip 2 ile yapmak istiyorum. İçerik olarak supra ayarında tip 2 kolojen markası biliyormusun araştırdım ama bulamadım.

Çok zaman olmuş yazalı ama sorayım dedim.
Supraya başladım ben iki kutu aldım ilk kutu bitmek üzere 3 aylık kür yapıcam ancak 3.cüyü tip 2 ile yapmak istiyorum. İçerik olarak supra ayarında tip 2 kolojen markası biliyormusun araştırdım ama bulamadım.
Ben kolajenleri bıraktım, daha doğrusu toz olanları bıraktım. Supra en son balık kolajeni çıkardı, ondan almıştım, 199a aldım, bir daha alacağımda 269a çıkmıştı, sonra baktığımda da 299. Bu saçma artış beni aşırı sinirlendirdi, artık kendim kasaptan ilikli kemik alıp yapıyorum. Aşırı basitmiş yapması, katkısız, saf kolajen.

Yapıp sabahları içenler var, ben o aşamada değilim, yemeklere koyuyorum, çorbalara, pilava. Tavsiye ederim gerçekten. İçine dilerseniz soğan, sarımsak, zencefil, kereviz gibi şeyler de ekleyebilirsiniz, ben sadece zencefil ekledim.

Bir de böyle yapamam hazır alırım diyorsanız, mg kısmına bakın. servis başı kolajen miktarı 750 mg olanlar var, şaka gibi kimin neyine yetsin. Yüksek olmasına dikkat edin.

Kızlar aranızda DAY2DAY The Collagen kullanan var mı? Eczacı önerdi ama kararsız kaldım. Nasıl bir ürün bilenler ya da kullananlar yorum yaparsa çok sevinirim. Başka önerebileceğiniz marka varsa onu da yazabilirsiniz.
arkadaşlar ben de day2day kullanıyorum. yaşa göre beauty 30 tüp kullanmam gerektiğini söyledi eczacım. 3 ay kullandım şu an 1 ay ara verme dönemindeyim. Etkisini iyi şekilde gördüm. Saçımda dökülmeler azaldı, cildim daha parlak hale geldi. Tavsiye ederim.

X