Anti-Aging Kolajen önerisi?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
En iyi cevap
İkinci aydan itibaren etki etmeye başladı. En başta ben tırnaklarım için almıştım. Çok soyuluyordu acıyordu artık dibine kadar kısalıp. Tırnaklarım güçlendi. Saçlarım hiç olmadığı kadar çabuk ve sağlıklı uzamaya başladı. Cildim çok kurudur. Pul pul olur. Cildim de nemli canlı olduğunu hissettim
İkinci aydan itibaren etki etmeye başladı. En başta ben tırnaklarım için almıştım. Çok soyuluyordu acıyordu artık dibine kadar kısalıp. Tırnaklarım güçlendi. Saçlarım hiç olmadığı kadar çabuk ve sağlıklı uzamaya başladı. Cildim çok kurudur. Pul pul olur. Cildim de nemli canlı olduğunu hissettim

En iyi cevap
Teşekkürler

Ben kullanmaya başladıktan sonra tırnaklarımda leke oluştu ama tabi ilaçla ilgisi yok,ben kırarak içiyorum bir de çok büyük ilaç. umarım herkes için güzel etkiler olur.

Merhabalar
Ben kozmetik ürünler üretici firmada çalışıyorum eğitim sorumlusu olarak, kolajen de çalışıyoruz ve yurtdışından getirdiğimiz markalarını da ithal ediyoruz. Kolajen ile ilgili o kadar çok bilgi kirliliği var ki. Bilindik marka iyi kolajen demek değildir öncelikle bunu söyleyebilirim.

Kolajen proteini başta cilt olmakla birlikte saç,tırnak, eklem, kemik ve kaslara da çok iyi gelir. Ancak ihtiyacınıza göre ek bileşenler ile ihtiyacınızı tam olarak karşılayıp istediğiniz etkiyi alma sürenizi kısaltabilirsiniz.

Ürettiğimiz bir üründen bahsetmek istiyorum, Neopro Collagen ve tamamen yurtdışında çalıştığımız global markaların tecrübesiyle oluşturduk tüm formülasyonu. Bu yüzde çok etkili bir ürün çıktı ortaya.

Cilt için Neopro Collagen PLUS grubunu, eklem-kemik içinse ORTEX grubunu inceleyebilirsiniz.

Tek bir ürünle 13 aktif bileşenin etkisini hissedebilirsiniz.

Bunun dışında mesleki bilgime dayanarak bir kaç bilgilendirme yapayım:
- Cilt için balık kolajeni, eklem-kemik-kıkırdak desteği için sığır kolajeni tercih etmelisiniz
- Teşhisi konmuş bir eklem rahatsızlığınız varsa doğası değiştirilmemiş Tip 2 kolajen (günlük mg) tedavi edici etki sağlar
- Cilt elastikiyeti, nemliliği ve ince kırışıklıkların görünümünün azalması için ise hyaluronik asit, selenyum, biotin desteği mutlaka yanında olmalı
- Glutatyon içeren bir kolajen tercih ederseniz yüksek antioksidan etkisi sayesinde üründen alacağınız fayda artacaktır
- Kullanım sıklığı ise 3 ay kullanıp 3 ay ara verilecek şekilde bir takvim oturtulmalıdır
- Kırışıklıklar oluştuktan sonra onları yok etmek zordur. Ancak kırışıklıklar oluşmadan onları engellemek çok kolaydır. Bu yüzden kolajen kullanımına 30lu yaşlarda en geç başlamak gerekir

Sorularınız olursa cevaplayabilirim :)

🌿Tip 2 Balık Kolajeni🌿
Kolajen vücudumuzda en çok bulunan proteindir. Deri, kemik, diş, bağ, kan damarları gibi birçok yapıda bulunur. Vücudumuzda 18 yaştan itibaren kolajen üretimi azalır. Kolajen vücudu terketmeye başladıkça cilt problemleri (kırışıklık, leke vs...), eklemlerde ağrı, kan damarları yapısında bozulma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Ürünümüz toz formdadır. Tip2 ağırlıklı olup , tip1 ve tip3 de içeren balık kolajenidir.

Neden Kolajen azalır?
🌿 Yaş
🌿Sigara Kullanımı
🌿 Güneş ışınları
🌿 Düzensiz beslenme ve stres
🌿 Çevresel faktörler

Kolajeni sevmemiz gereken 5 neden
♥️Cilt sağlığı
♥️Kırışıklıklar
♥️Saç sağlığı
♥️Çatlaklar
♥️Tırnak sağlığı