Kolik sancısı çeken bebek annelerinin dikkatine.......

filiz_111

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009
3.249
89
42
Evet anneler bebeklerimizi özellikle erkek bebeklerimizi kolik sancısından kurtarmak için yapmamız gereken sadece aktara gidip hindistan cevizi alıp bebeğimize vermek sapsimplex zinco vb. ilaçları bebeğimize boşuna veriyoruz.....

ben 2008 temmuz annesiyim onuda denedim kızıma küçük tırnağım kadar rendeleyip sütümle verdim ama hiç etkilemedi maalesef.muskatta deniyo onun adına küçük hindistancevizide.kızım 1 yaşında hala ara ara gazı tutar :KK43:

bence de gazın çaresi yok canım.tek çaresi zaman.benim yapmadığım şey kalmamıştı.kızım ağlardı ben ağlardım. çok şükür 4 aylık olunca kendiliğinden kesildi.

ben metsil damla veriyorum o kesti krizlerimizi çok şükür yoks akafayı yiyecektim 5 saat kucağımda aralıksız tuttuğumu ve ağladığını bilirim

ben metsil damla veriyorum o kesti krizlerimizi çok şükür yoks akafayı yiyecektim 5 saat kucağımda aralıksız tuttuğumu ve ağladığını bilirim

Peki Hangi damlayi kullandiniz. Bide nekadarlikdi bebeginiz. Benim 35 gunluk beebegim var ve kizim ikina ikina bi hal kaliyo uykusunda bile ikiniyo yavrumm.

Peki Hangi damlayi kullandiniz. Bide nekadarlikdi bebeginiz. Benim 35 gunluk beebegim var ve kizim ikina ikina bi hal kaliyo uykusunda bile ikiniyo yavrumm.

Benimde 54günlük bi bebeğim var ve gaz sancısının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.Nurse Harveys adlı bitkisel bi şurup veriyorum.6saatte bir.faydasını görüyorum ama yine de tamamen geçmesi için biraz daha büyümesi gerekiyor yavrucukların.Allah yardımcımız olsun :)

X