Anti-Aging Kolojen kullanımı.

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Firdevs_Yoreoglu

Bırak, insanlar sadece mücevherlerimizi konuşsun💎
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.563
9.877
Şimdilik buraya başlık açmakla yetinicem :) Ramazandan sonra Voonka 123 tip kolajene başlıcam ve 2 ay ondan, diğer 1 ay da hyaluronik asit ve kolajen kompleks haplar var. Ondan kullanıcam. Voonka' nın aldığım ürünün içinde hyaluronik asit yok ve C vitamini de yetecej kadar değil. Onunla birlikte C vitamini de almam gerekecek. Malum kolajenden max fayda için C vitamini almak şartmış.

Neden kullanıcam? Ben 33 yaşındayım. Bu ara baya bi kilo aldım. Onun da etkisi olabilir ama, aynaya yüzüme düz vuran ışıkta baktığımda nokta kadar sorun yok yüzümde. Kırışık da hiç başlamadı sayılır. Ama yukardan ya da yandan yüzüme ışık vurunca aşağıya doğru inmiş sanki az 🙈🙈 Hem kilo verip hem de bu kolajeni kullanmaya başlıcam. 10 günden ya da 15 günden 15 güne ne değişimler var yazıcam 🤗🙋🏻‍♀️

Şimdilik buraya başlık açmakla yetinicem :) Ramazandan sonra Voonka 123 tip kolajene başlıcam ve 2 ay ondan, diğer 1 ay da hyaluronik asit ve kolajen kompleks haplar var. Ondan kullanıcam. Voonka' nın aldığım ürünün içinde hyaluronik asit yok ve C vitamini de yetecej kadar değil. Onunla birlikte C vitamini de almam gerekecek. Malum kolajenden max fayda için C vitamini almak şartmış.

Neden kullanıcam? Ben 33 yaşındayım. Bu ara baya bi kilo aldım. Onun da etkisi olabilir ama, aynaya yüzüme düz vuran ışıkta baktığımda nokta kadar sorun yok yüzümde. Kırışık da hiç başlamadı sayılır. Ama yukardan ya da yandan yüzüme ışık vurunca aşağıya doğru inmiş sanki az 🙈🙈 Hem kilo verip hem de bu kolajeni kullanmaya başlıcam. 10 günden ya da 15 günden 15 güne ne değişimler var yazıcam 🤗🙋🏻‍♀️
Merhaba

çok güzel bir paylaşım
Bende 2 aydır kullanıyorum çok memnunum ayak nilek eklemlerimde çevirince ses geliyordu hepsi keisldi cildim parlaklaştı ve sürekli yeni saç çıkartıyorum. Ayrıca kiloda almadım

ancak ben
GNC TONALİN
Nature's Supreme Beauty Collagen
Nature’s Coenzym Q10 de alıyorum

benim collagen hapımım içinde
Tip 1
Tip 2
125 mg C vitamini
120 mg Hyaluronic asit

500 mcg Biotin
0.5 mg Çinko

Mevcut

Merhaba

çok güzel bir paylaşım
Bende 2 aydır kullanıyorum çok memnunum ayak nilek eklemlerimde çevirince ses geliyordu hepsi keisldi cildim parlaklaştı ve sürekli yeni saç çıkartıyorum. Ayrıca kiloda almadım

ancak ben
GNC TONALİN

Tip 1
Tip 2
125 mg C vitamini
120 mg Hyaluronic asit

500 mcg Biotin
0.5 mg Çinko

Mevcut
Merhaba teşekkür ederim 🌸 İçeriğini beğendim ciddem sizinkinin de. Fiyatı ne durumda. Benim için fiyatı önemli 🌸

Solgar da iyi bir marka içeriğinde c vitamini ve
Hyaluronik asit olmasına dikkat etmen yeterli ama biotinde olursa saçlar coşuyor

Merhaba

çok güzel bir paylaşım

ancak ben
GNC TONALİN

Tip 1
Tip 2
125 mg C vitamini
120 mg Hyaluronic asit

500 mcg Biotin
0.5 mg Çinko

Mevcut
Natyres supreme kollajen aldım sizden görüp. Nasıl etkileri oldu sizde memnun musunuz
İnternetten aldınız sanırım ben netten sipariş verdim

ben memnunum 20 gün sonra 3 ayım bitecek collagen i kesicem
3 ay bekleyip tekrar kullanmaya başlarım özellikle ayak bileklerimi çevirince çıkan sesler kesildi
Nature's Supreme Beauty Collagen kullanıyorum ben

ben memnunum 20 gün sonra 3 ayım bitecek collagen i kesicem
3 ay bekleyip tekrar kullanmaya başlarım özellikle ayak bileklerimi çevirince çıkan sesler kesildi
Nature's Supreme Beauty Collagen kullanıyorum ben
Ben de bundan aldım. Yarın kargodan gelmiş olur. 4 ay kullanip 3 ay ara vermeyi düşünüyorum

Ben de bundan aldım. Yarın kargodan gelmiş olur. 4 ay kullanip 3 ay ara vermeyi düşünüyorum
Merhabalar. Normalde kolajen kullanımını 3 ay dolu 3 ay boş olarak öneriyolar bilginiz olsun. Ben voonka 123 ü 1 ay kullandım. Şimdi ikinci ay için suda kolajen in tablet formuna geçtim.

Voonka birinci ay kullanımda cildim parladı ve nemlendi. Başka bi değişim izlemedim belirgin olarak

Son düzenleme:
Merhabalar. Normalde kolajen kullanımını 3 ay dolu 3 ay boş olarak öneriyolar bilginiz olsun. Ben voonka 123 ü 1 ay kullandım. Şimdi ikinci ay için suda kolajen in tablet formuna geçtim.

Voonka birinci ay kullanımda cildim parladı ve nemlendi. Başka bi değişim izlemedim belirgin olarak
yaa öyle mi teşekkür ederim
bana da birisi 6ay kullan 3 ay ara ver demişti. 3 ay kullanıp 3 ay ara en iyisi demek ki teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar kolajen olarak 8000mg suda kolej almıştım. saşe formda. içmesi benim için çok zor oldu çünkü tatlı sevmiyorum ama 2. ayda cildimde ciddi bir dolgunluk kazandırdı. sadece ilk haftalar çene de ufak sivilceler yaptı doktor arkadaşımın her zaman söylediği ley yan etkisi varsa etkisi mutlaka var devam et oldu :)

Merhaba arkadaşlar kolajen olarak 8000mg suda kolej almıştım. saşe formda. içmesi benim için çok zor oldu çünkü tatlı sevmiyorum ama 2. ayda cildimde ciddi bir dolgunluk kazandırdı. sadece ilk haftalar çene de ufak sivilceler yaptı doktor arkadaşımın her zaman söylediği ley yan etkisi varsa etkisi mutlaka var devam et oldu :)

Biraz pahalı sanırım değil mi sizin kullandığınız? Ben de suda tablet kullanıyorum. Biraz daha uygun yollulardan devam ediyorum 🤗

Kolojen kullanırken kesinlikle 1000 mg c vitamini kapsül almanız lazım yoksa bi işe yaramıyor . Ve düzenli kullanım gerektirir
İlk 7 gün her gün
Sonra 3 günde 1 şeklinde

Kolojen kullanırken kesinlikle 1000 mg c vitamini kapsül almanız lazım yoksa bi işe yaramıyor . Ve düzenli kullanım gerektirir
İlk 7 gün her gün
Sonra 3 günde 1 şeklinde

Neredeyse iki aydır hiç aralıksız ve düzenli kullanıyorum. Farklı marka ürünler kullandığım için içeriğine bakıyorum. Yeterli C vit yoksa takviye alıyorum. Aynı şekilde hyaluronik asit de

X