Kolonoskopi olanlar veya bilgisi olanlar bakabilir mi ?

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
9.888
21.494
Merhaba arkadaşlar pazartesi günü kolonoskopi oldum normalde hafta 1 defa WC çıkan biriyim sürekli kabızlık yaşıyordum kolonoskopi olduğum günden beri sürekli karın ağrım var ve bagirsaklarimdan sürekli ses çıkıyor ve çok sık WC cikiyorum mesela dün akşam gecesi bu sabahı 2 defa falan çıktım . Çok çok özür dilerim anlattıklarım için. Merak ediyorum acaba normal birşey mi diye kolonoskopi sonrası böyle olanlar var mı acaba ? Varsa ne kadar sürdü ? Şimdiden teşekkür ederim.

Daha çok yeni normaldir .. benim bı yakınım oldu 1-2 hafta ağrı oluyor demişti bu onun yaşadığı tabi kii.. bekle biraz geçmişi olsun

Daha çok yeni normaldir .. benim bı yakınım oldu 1-2 hafta ağrı oluyor demişti bu onun yaşadığı tabi kii.. bekle biraz geçmişi olsun
Anladım çok teşekkür ederim resmen içimde iç savaş var 😁 sürekli bağırsaklarimdan ses geliyor sonucum 1 ay sonra çıkacak o zaman içinde doktora gitmem zor mesafe sıkıntılı ondan kafama takıldı birde normalde sık WC cikmadigim için böyle olunca tedirgin oldum. İçim rahatladı demek ki normalmiş 😁 tekrardan teşekkürler ❤️

Anladım çok teşekkür ederim resmen içimde iç savaş var 😁 sürekli bağırsaklarimdan ses geliyor sonucum 1 ay sonra çıkacak o zaman içinde doktora gitmem zor mesafe sıkıntılı ondan kafama takıldı birde normalde sık WC cikmadigim için böyle olunca tedirgin oldum. İçim rahatladı demek ki normalmiş 😁 tekrardan teşekkürler ❤️
Çok normal ama böyle olması .. kolay değil.. bir on gün sürer derim

çok normal ilaç verildi bağırsaklarınız bir işlem gördü yadırgadı yabancılık çekti olağan şeyler yani sezaryen doğumda bile bağırsakları çıkarttıkları zaman bu sorunlar yaşanıyor bir sıkıntı değil bu

çok normal ilaç verildi bağırsaklarınız bir işlem gördü yadırgadı yabancılık çekti olağan şeyler yani sezaryen doğumda bile bağırsakları çıkarttıkları zaman bu sorunlar yaşanıyor bir sıkıntı değil bu
Teşekkür ederim yorumunuz için ❤️

Kabızlık yaşamıyorum hatta yedikden sonra çıkarma gibi alışkanlık var günde 1 kez illaki yaparim

Kabızlık yaşamıyorum hatta yedikden sonra çıkarma gibi alışkanlık var günde 1 kez illaki yaparim
Asko o normal senin alışkanlığın benim eşimde günde 3 defa WC gider 😁 ben haftada 1 defa giden biri olarak yadırgadım 😁😁

Sonuçtan anlayan varmı acaba ya

Eklentiler

• 16327684171626977299053078944715.jpg
    16327684171626977299053078944715.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 224
X