Koltuk altında sertlik

menetrier

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2014
378
1.014
24
Herkese merhaba.
Dün farkettim ki koltuk altımda bi acı var. Hemen gittim aynaya baktım görünürde bir şey yok ama dokununca hani iltihaplı sivilceler acır ya öyle bir acı hissediyorum ve yumuşak bi şişlik var. Acı hafifledi gibi ama bu konularda takıntılı olduğum için açıkcası içim rahat değil. İki gün önce aceleyle çıkmam gerekti ve ilk defa jiletle aldım. Ondan olmuş olabilir mi ki? Yaşım 19 bu arada. Kötü huylu bir şey çıkmasından korkuyorum ama ailem biraz daha bekle geçmezse öyle git doktora dedi. Daha önce benzerini yaşayan var mı acaba?

Ağda, jilet hangisini yapabilirsem onu yapıyorum ama yaşamadım böyle bir durum doktora gitmeden öğrenemezsiniz.

Genellikle jilet yaptıktan veya agdadan sonra sertlik olabiliyo. Sanki büyük bi sivilce gibi ama gorunurde bi sey yok degil mi? Derinin altında sertlik oluyor. Buyuk ihtimalle jiletten dolayi olmuştur.

Bazen bende de oluyor. Büyük bir sivilce tarzı ama uç vermemiş oluyor. Birkaç gün içinde ya uç veriyor patlamak için ya da hiç görünmeden kendiliğinden dağılıyor sanırım iltihabı.

Evet jilet yapar bende senin yaslardaykeb yada 17 falan daha kucukte olabilir. Ondan dolayi yag bezesi olmustu enfeksiyon tarzi sanirim sislik vardi elledigimde hap icmistim hatirlamiyorum cok eski zaman. Doktora git tabiki . Gecmis olsu .

Herkese merhaba.
Dün farkettim ki koltuk altımda bi acı var. Hemen gittim aynaya baktım görünürde bir şey yok ama dokununca hani iltihaplı sivilceler acır ya öyle bir acı hissediyorum ve yumuşak bi şişlik var. Acı hafifledi gibi ama bu konularda takıntılı olduğum için açıkcası içim rahat değil. İki gün önce aceleyle çıkmam gerekti ve ilk defa jiletle aldım. Ondan olmuş olabilir mi ki? Yaşım 19 bu arada. Kötü huylu bir şey çıkmasından korkuyorum ama ailem biraz daha bekle geçmezse öyle git doktora dedi. Daha önce benzerini yaşayan var mı acaba?
Benim et ve süt ürünlerine alerjim olduğu için onları tükentince öyle oluyor. Korkmayın içiniz hemen rahat etsin istiyorsanız doktora gidin

Herkese merhaba.
Yine de doktora git

Genellikle jilet yaptıktan veya agdadan sonra sertlik olabiliyo. Sanki büyük bi sivilce gibi ama gorunurde bi sey yok degil mi? Derinin altında sertlik oluyor. Buyuk ihtimalle jiletten dolayi olmuştur.

Evet aynen öyle görünürde bir şey yok ama dikkatlice dokununca bir şişlik var. Acıyordu ama bugün baya hafifledi şişlik de azalmış gibi.

Lenf bezi sismis olabilir. Son zamanlarda üstütme veya enfeksyon yasadiniz mi? Doktora bir görünün. Bazen sisip bir kac gün icinde iniyor tekrar. Siz yinede bir baktirin. Gecmis olsun

Lenf bezi sismis olabilir. Son zamanlarda üstütme veya enfeksyon yasadiniz mi? Doktora bir görünün. Bazen sisip bir kac gün icinde iniyor tekrar. Siz yinede bir baktirin. Gecmis olsun

Üşütme değil ama alerjim var son günlerde. Sürekli hapşuruyorum ve burnum akıyor. Bununla ilgisi olabilir mi?

X