Koltuk altindaki istenmeyen kötü koku

Derryaa 25

Uzm.Estetisyen
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
20
92
36
Karbonatın bu marifetini hiç duymamış olabilirsiniz
Mutfakların vazgeçilmezi Karbonat şimdide vücudumuz için vazgeçilmez bir ürün
Duş esnasında 1 paker karbonatı koltuk altı ve terleyen diğer bölgelere peleeng yaparak kullanıyoruz ve duruluyoruz .
Gün içerisinde aşırı terleme ve koku olursa yine bir firca yada parnaklarimiz ile koku ve ter oluşan bölgeye sürüp bırakıyoruz durulamaya gerek yok ama ciltte yanma kızarıklık tahriş olursa durulayın
Kullandıktan sonra lütfen sonucları yorumda benimle paylaşın 😉

Ben karbonat kullanıyorum onun dışında hiç bişey kullanmıyorum. Toz halini parmak ucumla alıp koltuk altıma yayıyorum. Hiç şimdiye kadar tahriş etmedi ve kokuda yapmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cevap için teşekkürler bencede harika bir ürün üstelik doğal şiddetle tavsiye ediyorum 😉

Kesinlikle bende tavsiye ediyorum. Çevremdeki herkesede tavsiye ediyorum. Tam ergenlik döneminde tanıdığım 2 kız var onlara geçen gün söyledim sürmüşler ve arayıp teşekkür ettiler. Ergenlikte önüne zor geçilen Bi koku var sonuçta ve o kokuyu kapattı.

Kesinlikle bende tavsiye ediyorum. Çevremdeki herkesede tavsiye ediyorum. Tam ergenlik döneminde tanıdığım 2 kız var onlara geçen gün söyledim sürmüşler ve arayıp teşekkür ettiler. Ergenlikte önüne zor geçilen Bi koku var sonuçta ve o kokuyu kapattı.

Bende lazerden sonra koltuk altı kokusunu sorana çok denk geldim lazer yaptırdıktan sonra bir çoğunda bu şikâyeti duydum ve tavsiye ettiklerim inanılmaz memnun kaldı 🤗

Bende koltuk altıma yaptırdım lazer yıllar önce sonra gebelik çıkınca devam edemedim. O sıralar çoğalmıştı koku ve benim terim hiç kokmazdı ağlıyordum artık sinirden. Demekki ondanmış.

Evet herkeste olmuyor ama ben bir çoğunda denk geldim bu şikayete

Şimdi oldu diyorum bende neden ben kokuyorum çıldırma noktasına gelmiştim artık. Neyseki çok uzun sürmedi kalmadı şimdi sıkıntım kokusuz halime geri döndüm 🥰 ve birde karbonatın sayesinde.

Evet Ben buna bizzat tanıklık yaptım
Yaptıran arkadaşlarım ve sosyal medyadan gelen şikayetler hep bu yöndeydi

Karbonatın bu marifetini hiç duymamış olabilirsiniz
Mutfakların vazgeçilmezi Karbonat şimdide vücudumuz için vazgeçilmez bir ürün
Duş esnasında 1 paker karbonatı koltuk altı ve terleyen diğer bölgelere peleeng yaparak kullanıyoruz ve duruluyoruz .
Gün içerisinde aşırı terleme ve koku olursa yine bir firca yada parnaklarimiz ile koku ve ter oluşan bölgeye sürüp bırakıyoruz durulamaya gerek yok ama ciltte yanma kızarıklık tahriş olursa durulayın
Kullandıktan sonra lütfen sonucları yorumda benimle paylaşın 😉
Ya ben bunu deniyrm, ama günde kac kere olmalı ,ben sürüyorm bi saat sonra yıne aynı çözemdm 🤷🏻‍♀️

Bence ilk önce şöyle deneyin duşta peleeng yapin islak cildinize sürüp biraz ovalayın sonra durulayın
Gün içerisinde de kuru karbonatı direk koltuk altınıza uygulayın buna rağmen ter yada koku hissederseniz tekrarlayın ama bana 1 yada 2 kez yeterli geliyor deodoranta hiç gerek kalmıyor
Denedikten sonra sonucu lütfen paylaşın fikirleriniz önemli 😉

Kızlar karbonatı Hindistan cevizi yapıyla karıştırıp sürüyorum ben sonra yıkamadan siliyorum Güzel de kokuyor bir yerde duymuştum

Bayılıyorum bu sisteme bilgi dağıttık çoğalıyor ne güzel böyle bilgileri deneyimleyip paylaşmak bu şekilde hiç denemedim bende tavsiyenizi deniycem😉

X