Dövme Koltukalti kararmasina ten rengi dövme

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Koltukalti kararmasına ten rengi dövme ile kapatilabilirmi lütfen yazinn
Insanlar el bacak sirt gibi yerlere dovme yaptırırken aci çekiyorlar. Koltuk altina, memeyle dogrudan baglantisi olan bir bölgeye dovme yaptirilir mi lutfen buna kalkismayin. Ona vereceğiniz parayi cilt bakim merkezlerine verin. Guvenilir bir yerde yaptirin.agda jilet kullanmayın. Zamanla gecer gider.

Onları ve lazer cihazlarını hepsini denedim bu tek çözümüm kendim düşündüm ama bilmiyorum cidden çok utanıyorum evlenemicem sırf bu yüzden

Onları ve lazer cihazlarını hepsini denedim bu tek çözümüm kendim düşündüm ama bilmiyorum cidden çok utanıyorum evlenemicem sırf bu yüzden

Neden evlenmiyormussun aldigin adamin her seyi tammi olacak saniyorsun azicik kusur herkeste olur senin ki kusur bile sayilmaz

Hayır cidden koyu renkte bende ten rengi dövme ile kapattirmayi düşündüm bi kaç dovmeciye sordum olabilir dediler ama bilmiyorum korktum kararsız kaldım yani

Hayır cidden koyu renkte bende ten rengi dövme ile kapattirmayi düşündüm bi kaç dovmeciye sordum olabilir dediler ama bilmiyorum korktum kararsız kaldım yani
Ya inan bana evlendiğin kiside neler neler olacak. Kimse genel guzellik algisina %100 uygun degil. Bir kere çoğunun şeyi yamuk🤣 bir tivit vardi yamuk şeylerine adriana lima ariyorlar diye 😁 o sebeple evlenmekten korkuyorum deme. Seven insan ne halde olursan ol seviyor. Niye buranda kıl çıkmış niye göbeğinde çatlak yırtık var demiyor.

Yani ahaha guldum vallaa buna ama oranın öyle olduğunu soyliyim ona dinimi evlenmeden kabul ederse öyle etsin

Alt bolgemde olmasa sorun etmicemde orası beni çok psikolojimi bozuyo ya tiksinir falan diye
Zaten onlar derinlerdeki kismiyla ilgileniyorlar. Onemli olan o. Onlar icin de essiz bir organ. ZAten seveni bulduktan sonra kılmış tüymüs renkmis dert olmuyor. Sen bedeninden cok kalbini seveni bul. Mesele o.

Yani ahaha guldum vallaa buna ama oranın öyle olduğunu soyliyim ona dinimi evlenmeden kabul ederse öyle etsin
Boyle dersen olumsuz olarak yaklasir. Sen kendini elestirirsen herkes eleştirir. Hicbir sey yokmus dunyadaki en guzel kukuymus gibi davranırsan o da eleştiremez ve tabiri caizse tapar.

X