Komşular komşular

cicekq7

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
15
0
31
Kızlar canımı sıkan bi olay oldu onu anlatmak istiyorum.
Bu şehire yeni taşındım hiç kimseyi tanımıyorum. Yavaş yavaş komşularla gidip gelmeye başladım. Bugün bi komşu beni kahvaltıya çağırdı. Gittiğimde bi kaç kişi daha vardı aynı apartmandayız ama onları pek görmedim dışarda selamlaşmıştım sadece. Birisi bi teyze ve küfür eden argo konuşan bi teyze kendisi. bide onun kızı vardı lise öğrencisi. Neyse
Malum yeni olduğu için seçimlerden falan konuştuk ama açıkçası ben o kOnularda sessiz kalmayı tercih ettim. Sonuçta yeni tanıdığım insanşlar vede ortak noktamızın olmadğına kanaat getirdiğim insanlar. Muhabbet ettik biraz daha. neyse o teyzenin kızı bana sen çok saf birine benziyorsun dedi. Nasıl yani dedim. Bi arkadaşı varmış aynı bana benziyormuş oda çok safmış sessiz miş ezikmiş ben ona benziyormuşum.
Ölürmüsün öldürürmüsün. Önce pek kaale almamış gibi göründüm ufak bi tartışma gibi oldu sinirlendim. karşımdaki daha lise öğrencisi ergen. Onla bir mi oluyum. Yok iyi niyetli falan diye toparlamaya çalıştı annesiyle ama gerçekten sinirlendim.
Tanımam etmem 2 saattir gördüğüm biri bana bunu söyledi kızlar.
Teyze bana kızımla arkadaşlık edersiniz gidip gelirsiniz diyor bide. Küçük görünüyorum ama küçük değilim ya. Ne arkadaşlığı.

beyazbegonvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
1.589
326
Ah canim ya
Sosyal olayim diyor insan

Butarz insanlarla karsilasiyor

Sonra vazgecip asosyal oluyorsun

Bende sinir oluyorum boyle densizlere

DuyguUtcu

BarışTuna
Pro Üye
22 Temmuz 2013
1.667
362
Aman patavatsız cahilin tekiymiş. Canını sıktığına değmez.. Kaç tane aklı başında insan öyle cümle kurar ki?

cicekq7

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
15
0
31
Aklı başında değil belli zaten de ben nasıl gereken cevabı veremedim ona üzülüyorum. Belki de verdim o aldı cevabını ama benim içim soğumuyor ki. Yetmiyor söylediklerim.
Hamile halimle kafama taktığım şeye bakın ya.

Issadorra

Carpe Diem
Pro Üye
12 Temmuz 2006
5.708
513
Yeni ortama girmek zor, tanıyana kadar arada böyle gereksiz insanlarla da muhattap olunmak durumunda kalınıyor
Bir de hamileymişsiniz, ne işiniz var liseli kızlarla arkadaşlık edecekmişsiniz.
Takayın kafanıza , mesafeli durur, geliş gidiş yapmazsınız

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
30.111
24.847
işte o yuzden bazen cırkef olacaksın lafları gedıgıne oturtacaksın
ne hakla bunu soyler ben artık zaten bunun tam anlamıyla soyledıgını bıle dusunmuyorum
sen cok saf bırıne benzıyorsun demek resmen alay etmek kucuk dusurmek ıcın kullanılıyor artık

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1234 gün geçti.

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Pro Üye
16 Eylül 2006
24.090
18.185
33
kaileye bile alma yaaa:KK14:
ne canını sıkıyosun. bi daha görüşmezsin olur biter :KK53:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1372 gün geçti.

jelibon25

3 melek annesi
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
3.899
1.190
amaaaan canım boşver. akılsızın tekiymiş. hamile hamile takma kafana. nasıl bir terbiyeyse artık.
Bu şehire yeni taşındım hiç kimseyi tanımıyorum. Yavaş yavaş komşularla gidip gelmeye başladım. Bugün bi komşu beni kahvaltıya çağırdı. Gittiğimde bi kaç kişi daha vardı aynı apartmandayız ama onları pek görmedim dışarda selamlaşmıştım sadece. Birisi bi teyze ve küfür eden argo konuşan bi teyze kendisi. bide onun kızı vardı lise öğrencisi. Neyse
Malum yeni olduğu için seçimlerden falan konuştuk ama açıkçası ben o kOnularda sessiz kalmayı tercih ettim. Sonuçta yeni tanıdığım insanşlar vede ortak noktamızın olmadğına kanaat getirdiğim insanlar. Muhabbet ettik biraz daha. neyse o teyzenin kızı bana sen çok saf birine benziyorsun dedi. Nasıl yani dedim. Bi arkadaşı varmış aynı bana benziyormuş oda çok safmış sessiz miş ezikmiş ben ona benziyormuşum.
Ölürmüsün öldürürmüsün. Önce pek kaale almamış gibi göründüm ufak bi tartışma gibi oldu sinirlendim. karşımdaki daha lise öğrencisi ergen. Onla bir mi oluyum. Yok iyi niyetli falan diye toparlamaya çalıştı annesiyle ama gerçekten sinirlendim.
Teyze bana kızımla arkadaşlık edersiniz gidip gelirsiniz diyor bide. Küçük görünüyorum ama küçük değilim ya. Ne arkadaşlığı.

zeynep2012

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
280
48
Aman boş ver şu komşuları 1 yıldır bu mahalledeyim bir Allah'ın kulu tanımaz beni. Liseli bir ergen işte gülüm ne beklersin patavatsız egosu yükselir birini aşağılayınca. Ne şeytanlar var sessiz sessiz olup da. Azıcık kitap gazete okusaymış sessiz insanın iyi olmadığını bilirdi ki sen bir konuda susmuşsun. Özet olarak ergenlik halleri takma :KK14:

cicekq7

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
15
0
31
Haklısınız arkadaşlar. Takmıyorum artık. İlk gün çok bozuktum ancak onun kendi saçmalığı. Zaten kişilik olarak da normalde selam verip geçeceğim insanlar. Muhatap olmayacağım insanlar. Söylediğim gibi annesi küfür üstüne küfür ediyor kendi de işte ... Neyse:)

mimsiar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
3.406
3.243

amaaannn boşverin gitsinn... ergen bir kızın kendini akıllı gösterme çabasına mı canınızı sıkıyorsunuz, zamanla zaten saf olmadığınızı anlayacaklar. kimse ilk girdiği ortamda öyle herkesi 40 yıldır tanıyormuş gibi olamaz, olmamalı da zaten. ortamdakileri henüz tanımıyorken sessiz kalmak en doğrusu.