Komşum ile ten çorap tartışması

git sen de inadına fileli seksi bir çorap giy, etek de uzun olmasın. kocasının önünden geç, ondan sonra bakalım komik miymiş
Kendini komşunun kocasına sergilesin, kur yapsın elin adamına yani? Burada kötü duruma düşen komşu mu, komşunun kocası mı, konu sahibi mi yoksa konu sahibinin kocası mı olur?

komsuyla neden corap konusunda tartılısır kı ?

evet normalde corap gıyılmez ama sız gıymek ıstıyorsanız gıyersınız bunda tartısacak bırsey yok

benım hep ayagım delık gordugu yerden fırlar :KK70: nedenını bılemıyorumm her turlu boy ve sekıl ayakkabıyı gıyerım de onu acık ayakkabı gıyemem bı turlu cunku o ayak onden ılla fırlar :)

Sandalet ayak hava alsin diye giyilir e corap giyilecekse ne fonksiyonu kaldi normal ayakkabi giy.Ben de sevmiyorum sandaletle corap.dalga gecerim evet

İsterseniz beyaz spor çorabının üstüne naylon tuvalet terliğiyle gezin kime ne? Siz beğeniyorsanız ve içinize siniyorsa bitmiştir. Herkesin beğeneceği şekilde giyinmeniz imkansız, zaten zorunda da değilsiniz, bana da bu senenin modası kalın taban spor ayakkabılar aşırı komık geliyor mesela, ama herkes giyiyor, giysinler de, bana ne kime ne?

Arkadaslar ben sandalet terlik giyemiyorum çünkü çorapsız bir şey ayağıma giyemiyorum huylanıyorum. Corap ile sandalet giyme fikrimi açtığım ortamlarda da yadırgayıcı çok tepki aldım alıyorum bunlardan biri de komşum. Baya küçümsedi. Üzüldüm. Ama ne tepki vereceğimi bilemedim. Hakli gibi de geliyorlar ama giyemiyorum napayim. Mesela ekteki gibi sandaletin içine ten corap giysem bile çok komikmiş. Of bıktım millete göre yasamaktan ama insan dalga geçilmek de istemiyor
(Bu bir stil konusu değildir)
Bunun için usennmeden konu açıyorsun. Hadi bende usennmeden yorum yapaym bari. Ben böyle seviyorm böyle rahat ediyorum diyip kapaticaksin konuyu. Soncta manken değilsin. İşte benim sitilimde yarismaci değilsin😂😂 eskiden kışın beyaz giyeni ayiplarlardi. Şimdi o tabu bile yıkıldı. Böyle konuları takma kafana. Rahatına bak.

Millet stiletto ayakkabının içine pamuklu çorap giyer olmuş moda diye hey babam heyy sizin ten çorap ne ki...

X