Komsumun Esyalarima ve Evime Zarar Vermesi

bu duruma bayılmadığınızı bildiği halde eşinizin bu kadar üstünüze gelmesine üzüldüm. çok gereksiz yere bir de ikinizin arasında tartışma yaşanmış. kadın insan olsa o kaka lekelerini geleyim ben sileyim derdi, olmadığı buradan belli.

Nası ya kadın öylece çıkıp gitti mi temizlemeden. ay benim bile sinirim tepeme çıktı buradan bu ne rahatlık ya görüşmeyin allah aşkına şunla. illa türk mü olması lazım arkadaşlarınızın.

Su kaka olayi iletisimi kesmeniz icin super bir sebep. Yerinizde olsam arkadasiniza mesaj atar yada cocugun yollarken yaptığını soyler ve bir daha görüşmeyelim der keser atarim. Esiniz hakli.

Canım be sen çok yüz vermişsin bu kadına. Benimde buna benzer tecrübem olunca insanlarla artık eski muhabbetimi kestim , mesafe güzel şey . Evime Öyle kimse dalamaz , kimse beni aramadan evime gelemez . Hiç muhatap olma bende eşini bahane et

Yani hala terbiyeli terbiyeli laf sokuyorsunuz. Gelmisine gecmisine uzun uzun biiiipppliii kelimeleri siralamaniz gerekirdi... Ve yaptığı bütün pislikleri herkes duyacak şekilde haykirmaniz gerekirdi. Ve ne münasebet ben yikayacam bir de o halıları... Hemen toplar o halilari yikamaya veririm ve oğlunun s.ctigi halilar su kadar tuttu hemen verirsen sevinirim demeniz lazimdi

Pis insana asla tahammül edemem kusura bakmayın ama çok yüz vermişsiniz

Benim anlamadığım çocuğun beş dakka binmesiyle bisiklet ya da bir kerelik kullanımla hortum nasıl bozuluyor? Bisikleti yerden yere vursan bile kolay kolay bozulacak bir araç değil. Hortuma da bıçakla falan dalmak lazım delmek için.
Gerçekten şaşırtıcı ama böyle insanlar var. Benim bir yakınım var ödünç verilen şey asla sağlam gelmez. Bir günlüğüne kıyafet ver hiçbir şey yapamazsa çamaşır suyu yapar getirir. Her şeyi halleder

Senin onun arkadaşlığına verdiğin değeri o da sana verseydi bu kadar dikkatsiz davranmazdı eminim. Sen mağdur olduğun halde söylemeye çekiniyorsun onu kırma korkusu ile ancak o senin sözlü ikazına rağmen bu kadar rahat davranıyorsa seni o kadar sevmiyordur bence. Olmaz olsun öyle arkadaş dünyada başka arkadaş mı kalmadı?? arkadaş dediğin insana destek olur bu kadar sıkıntı yaratmaz. biraz da terbiyesiz birisi belli ki, insan kendi çocuğunun pisliğini kendisi temizler. aranı açarak çok iyi yapmışsın, hizmetini yapacak başka arkadaş bulsun o da.
sevgiler

Buradaki sorun bu komşuya fazla tahammül edilmesinden kaynaklanıyor. Bence kadın bu eşyaları bilerek bozuyor, bir daha başka bir şey vermeyin.

Diğer yandan bu konu, "üzmeyeyim dersen üzülürsün", "ezilmek istemiyorsan ezeceksin", "hak verilmez alınır" tipinde bizim toplumun içindeki kötülüğü ve pisliği destekleyen ne kadar çok üye olduğunu da ortaya çıkarmış oldu. Bunları diyenlere sorsan hepsi çok iyi kalpli, yardımsever insanlardır. "Ağzı sütten yanan yoğurdu üfleyerek yer" gibi aptal bir atasözümüz vardır ki bizim ne kadar duygusal zekası düşük bir toplum olduğumuzu da gösterir. Bunun izinden gidiyoruz anlaşılan.

Haliyi yikar misin benim m8dem bulandi deyip temizletecektiniz ya da hali yikamaya verin faturasini odesinler. Hic bisey olmamis gibi gezinemez oyle ortalikta. Haspam bi de bozulmus yuh.

Ben konu sahibine pek üzülmedim. Haketmiş ilkini değil ama sonrakileri. Eşine üzüldüm, her şey para bir de gurbetteler. Evine afedersiniz .ıçılmış konu sahibi gel temizle başlarım arkadaşlığına. Dost musun düşman mısın dememiş hala. Burada çekiştirip çekiştirip gidip yine birlikte takılıyor 😂 siz de sinirlenip durun komşuya 😛

X