Komşumun köpeği ve kızım..

sidelya2012

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
141
4
Herkese merhaba bizim apartmanın yanında bi ev var o evin bahçesi ile benim evim arasında bir araba koyacak kadar mesafe var.gitmişler bi köpek getirmişler bahçeye bağladilar ama köpek bir aydır kimsede uyku bırakmadı sürekli havlıyor ve benim bebeğim de uyuyamıyor tabi.balkona çamaşır asamıyorum köpek bi silkeleniyor bütün toz pislik camasirima yapisiyor.sahibi psikopatin teki kaç kişiyle boğaz boğaza geldi bu yüzden.Konuşmak kar etmiyor yani.Camları acamiyorum öyle pis koku geliyor ki.Ne yapsam da o bu duruma çare bulsam bilemedim.Onerilerinizi bekliyorum.

NOT:KK43:Konuşun demeyin adamlar laf anlamıyor ahlaklari çok bozuk)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2751 gün geçti.

lunatic

inanç başladığında endişe biter...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
1.233
301
31
Gereken yerlere şikayet edin rahatsız ediyor sonuçta bu bir suç.

sosyolog34

SabırsızlıklaBekliyorum<3
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
2.436
308
31
sır şikayet yetmeyebili.bence imza toplayın mahalle olarak.şikayetçi çok olursa dikkate alırlar.

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347
Şikayet ederseniz o zavallı günahsız (bağlı olduğu için havlayan ve özgürlüğünü isteyen) köpeği belediye gelip öldürecek...yeni doğurmuş yavrularına süt veren anneyi bile (ki çok sessiz kimseye zararı olmayan bir köpekti) uyuşturucu iğneyle öldürdüler..alıp barınağa götürüyoruz falan olayları yalan ben hayvanseverler derneğindenim ve bu işlerin içyüzünü biliyorum..

Sizin çamaşırlarınızın tozlanması bir canlının hayatına malolmamalı..ama hem kendinize hem o köpeğe iyilik yapmak isterseniz gidip çözün onu :)

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347
LÜTFEN o konuşamayan canlının adına ben yalvarıyorum size ŞiKAYET ETMEYİN bırakın yaşasın almayın hayatını elinden..

Belediye gelip o köpeği aldığında o köpeğin sizin şikayetiniz yüzünden öldüğünü bildiğinizde geceleri rahat uyuyabilicekmisiniz peki?

ATTRAENTE

ACTA EST FABULA
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ağustos 2008
14.168
32.970
Sevila'ya katılıyorum, şikayet etmeyin, hele imza falan toplarsanız hiç kurtuluşu yok, barınağa alıyoruz diye götürürler ve uyutulur

Ulaşabileceğiniz bir yerde sanırım, salın hayvanı gitsin. Ancak sahibi ile arası iyiyse gitmez, civarınızda hayvan sever birileri yok mu hayvanı alıp, güvenli bir yere götürecek, biz eziyet gören bir köpek için böyle yapmıştık, gece arabaya atıp düzgün bakılacağı birine sahiplendirmiştik

5February

|| Rabbime Bin Şükür.. ||
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
4.052
518
Belediye öldürüyor. :KK43:
Hemde tüyler ürpertici bir şekilde.. Boş bir alana atıyorlar, ve maalesef günler içinde orada yavrular.... gerisini yazamayacağım..

_cankizim_

'Bir kızı olmalı insanın'
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
1.605
332
28
sır şikayet yetmeyebili.bence imza toplayın mahalle olarak.şikayetçi çok olursa dikkate alırlar.
adam birde psikopatmis.böyle insanlarla konuşabilmek
hakikaten zor iş
Şikayet ederseniz o zavallı günahsız (bağlı olduğu için havlayan ve özgürlüğünü isteyen) köpeği belediye gelip öldürecek...yeni doğurmuş yavrularına süt veren anneyi bile (ki çok sessiz kimseye zararı olmayan bir köpekti) uyuşturucu iğneyle öldürdüler..alıp barınağa götürüyoruz falan olayları yalan ben hayvanseverler derneğindenim ve bu işlerin içyüzünü biliyorum..

Sizin çamaşırlarınızın tozlanması bir canlının hayatına malolmamalı..ama hem kendinize hem o köpeğe iyilik yapmak isterseniz gidip çözün onu :)

evet evet.onu çözmesi çözüm olabilir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2358 gün geçti.

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347
En iyi ihtimal direkt uyutulmazda (ki bu %10 kadar küçük bir ihtimal) gidip şehre uzak bir ormana bırakılırsa işte bu hale gelerek can vericek o zavallı hayvan

$image.jpg

Koalina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
Anneler Kulübü
26 Eylül 2010
16.706
29.621
Off kıyamam ben ona... nedir bu doğanın insanlardan çektiği, hem yaşayacak alan bırakma hem şikayetçi ol hem fazlalık olarak gör canını al...

Koalina tarafından yazılmıştır:)

ATTRAENTE

ACTA EST FABULA
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Ağustos 2008
14.168
32.970
Off kıyamam ben ona... nedir bu doğanın insanlardan çektiği, hem yaşayacak alan bırakma hem şikayetçi ol hem fazlalık olarak gör canını al...

Biz ne kadar anlatsak boş, Allah esirgesin garibi, onun yaşam hakkını düşünen yok, buna sahibi de dahil. Beslediği hayvanı düşünse önlemini alır, garibanı öyle ortada bağlamaz. Neresinden baksan içim acıyor, daha bakmayacağım bu konuya...

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347

İstanbulda yaşıyorum ve hergün otoban kenarında ölmüş bir hayvan görmekten her günüm kötü geçiyor..hergün aç ve sakat ayağı kırık kuyruğu kopmuş bir hayvan görmekten bıktım.sırf bu yüzden turkiyede yaşamak istemiyorum..(artık kalbim turkiyedeki hayvanların halini görmeyi kaldırmıyor, hayvan besleyen yada hayvanseverler beni çok iyi anlar sanrm)

Şu hayatta 1 tane büyük hayalim var o da istanbulda özel muhteşem bir hayvan rehabilitasyon merkezi açıp turkiyenin her tarafından hayvanları toplamak ,onları tedavi ettirmek ve sahiplendirmek..

mortishya

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
2.281
347
Biz ne kadar anlatsak boş, Allah esirgesin garibi, onun yaşam hakkını düşünen yok, buna sahibi de dahil. Beslediği hayvanı düşünse önlemini alır, garibanı öyle ortada bağlamaz. Neresinden baksan içim acıyor, daha bakmayacağım bu konuya...

Aynen bende sizin gibiyim kalbimin acısından nette konulara,haysev paylaşımlarına hatta sokakta etrafa bakamaz duruma geldim :KK43:

Allah derki; "hayvanlar benim sessiz kullarımdır hesap günü geldiğinde konuşacaklardır"