Komşuya gittim diye eşimle tartışmamız

Marshmallovv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2020
464
491
Herkese selamlar. Bu akşam eşimle tam dizi izleyecekken alt komşu abla aradı oğlu (eşimel yaşıt) işimle alakalı bi şey soracakmış, kadın oğlu ve kızıyla yaşıyor kızda benle yaşıt. Gel kahve içeriz bizde hem o da soru sorar dedi abla müsait değilim dedim oğlu aldı telefonu anlatamadı pek bende anlamadım dur 5 dk kapıdan bakim konuya tamam dedim. Gel ayakta kalma dedi abla evine çağırdı daha önce de gidip geldiğim biri girdim çocukla konuyu 5 dk konuştum bitti abla lafa tuttu 1 st oturdum. Eve çıktım eşim sinir küpü olmuş ne diye elin evine gidiyosun sanane milletin işinden vs vs dedi nolcak ki dedim sanane ya milletten vs dedi bende asıl sanane iniverdim hallettik sonra kadınla sohbet ettik dedim bubsefer korona var dedi onlarda bizde aşılıyız yine de evden hiç çıkmıyoruz ki maskeyle indim yine de. Sonra baktım surayçt 1 st oldu hala 5 karış konuşmuyor bişey diyorum vevap yok, en son ne ima ediyorsun sen vs diye sinirlenip bağırdım. Ben komşuluk çok olan bi yerde doğup büyüdüm bu ablada öyle ne yapsa getirir falan bi anlık iyi geleyim dedim. Eşimle böyle kötü olmak için sebebe bakın yaa. Sizin yorumunuz nedir çok haksız mıyım?

Canimm kusura bakma da sende var bu hata nediye iniyosunkiii bide eşin yasinda bi cocuk esin haklii sinirlenmesine hak veriyorum ben olsam inmem isim var derim gecistiririm yanii esinmi onemli komsunmu bunu birkez daha dusun bence esindende özür dile aksam aksam ne komsusu yanii 🤦‍♀️🤦‍♀️

Kocamla tam dizi izleyecekken beni ekerse sinir olurum yalan yok. Ama sizinki kıskançlık tribine girmiş. Okey devir kötü de tanıdık diyorsunuz bu kadar da psikopata bağlamamak lazım. Siz güzel cevap vermişsiniz geri adım atmayın.
Evet bende sinir olurdum ama gereksiz bi trip oldu onun ki sanki

Akşam akşam arıyorlar müsait değilim diyorsunuz, sonra sizi ikna ediyorlar evlerine gidiyorsunuz beş dakikalığına, sonra lafa tutuyorlar bir saat geçiyor. Eşiniz kesinlikle haklı. En azından eşim bekliyor diyip sorunu çözdükten sonra gidebilirsiniz. Eşiniz merak edip bekletildiği için sinirlenmiş gibi. Empati yapın. Ne ima ediyorsun sen diye bağırmanız da hiç hoş değil. Konuyu nerelere getirmişsiniz.

Canimm kusura bakma da sende var bu hata nediye iniyosunkiii bide eşin yasinda bi cocuk esin haklii sinirlenmesine hak veriyorum ben olsam inmem isim var derim gecistiririm yanii esinmi onemli komsunmu bunu birkez daha dusun bence esindende özür dile aksam aksam ne komsusu yanii 🤦‍♀️🤦‍♀️
Tabi bu bu saatte olmadı ben konuyu bu saatte açtım 😂 komşuya gittim diye özür mü dileyim 🙄

Tabi bu bu saatte olmadı ben konuyu bu saatte açtım 😂 komşuya gittim diye özür mü dileyim 🙄
Komsuya gittin diye degill kocani silklemeyip komsumu onemsediginiz icin aksam aksam bi hata oldu diyip kendin diceksin kocanla mutlu olmak varken gercekten boyle olmak icin el veriyomu

Akşam akşam arıyorlar müsait değilim diyorsunuz, sonra sizi ikna ediyorlar evlerine gidiyorsunuz beş dakikalığına, sonra lafa tutuyorlar bir saat geçiyor. Eşiniz kesinlikle haklı. En azından eşim bekliyor diyip sorunu çözdükten sonra gidebilirsiniz. Eşiniz merak edip bekletildiği için sinirlenmiş gibi. Empati yapın. Ne ima ediyorsun sen diye bağırmanız da hiç hoş değil. Konuyu nerelere getirmişsiniz.
Hmm olabilir. Farklı farklı yorumlar almak için açtım konuyu zaten teşekkürler

X