Tüp Bebek Merkezleri Konya da hangi tüp bebek merkezi???

doktor arkadaşım meram tıptaki hüseyin görkemli yi öneriyor fakat adını pek duymadım. mehmet çolakoğlu nu tavsiye ediyorlar. çolakoğlu özel selçuklu hastanesinde yapıyor işlemleri.

doktor arkadaşım meram tıptaki hüseyin görkemli yi öneriyor fakat adını pek duymadım. mehmet çolakoğlu nu tavsiye ediyorlar. çolakoğlu özel selçuklu hastanesinde yapıyor işlemleri.
Çok teşekkür ederim..araştıracağım bunları da..keşke yakın zamanda tedavi olan arkadaşlar da yazsa

Ilgileniyorlar mi gerçekten?devlet hiç düşünmemiştik.rapor cıkartıcaz hakkımız da boşa gitmesin istiyoruz. sizin doktorunuzmuydu

ali kemal bey i hiç duymadım ben, bizim 2 senedir olmuyor( 1 tane kizim var, tedavisiz oldu kızım)
haziran gibi mehmet beye gitmeyi düşünüyoruz.

Novafertil 'le ilgili bir kac kötü yorum okumuştum bu site de...Ama bilmiyorum..bizde 3 yıldır olmuyor..aşılama denedik olmadi...görünürde bir sebep de Yok. bakalim
biz aşılama düşünmeden direk tup bebek düşünüyoruz, yine de allah bilir de tup bebek de sans daha çok sonuçta, novafertil den ali sami bey den memnun olan arkadaşlar var bu sitede

Hayırlısı olsun inşallah.. tedaviye başlayınca yazin olurmu
Merhaba ben Necati Özçimen’de tedavi gördüm. Ben üç deneme yaptım üçündede pozitif sonuç aldım ama kaybettim. Çok şükür şimdi ikiz gebeyim. Drumdan Allah razı olsun arkadaş gibi oldu, her konuda bilgilendirdi. Belki görüşmek istersiniz tavsiye ederim kendisini

Merhaba ben Necati Özçimen’de tedavi gördüm. Ben üç deneme yaptım üçündede pozitif sonuç aldım ama kaybettim. Çok şükür şimdi ikiz gebeyim. Drumdan Allah razı olsun arkadaş gibi oldu, her konuda bilgilendirdi. Belki görüşmek istersiniz tavsiye ederim kendisini
Çok teşekkür ederim cvbiniz icin...inşallah bu sefer sağ salim kucağınıza alırsınız bebişlerinizi..aslında en çok içime sinen doktor necati bey..biraz hastaneden de korktuk açıkçası.. özel hastane gereksiz masraf çıkartıyorlar gibi yorumlar duyduk.bunlar doğrumu acaba?

Çok teşekkür ederim cvbiniz icin...inşallah bu sefer sağ salim kucağınıza alırsınız bebişlerinizi..aslında en çok içime sinen doktor necati bey..biraz hastaneden de korktuk açıkçası.. özel hastane gereksiz masraf çıkartıyorlar gibi yorumlar duyduk.bunlar doğrumu acaba?
Amin inşallah Allah razı olsun. Ben gerekenin dışında bir uygulamayla karşılaşmadım. Benim birde Ankara Başkent’te denemem var . Zaten tüp bebekte yapılacak olanlar belli rutinin dışına çok çıkılmıyor. Pgt, mikroçip vs. Gerekirse zaten sizinle konuşulup karar verilir. İnşallah hakkınızda en hayırlısı olsun. Arkadaşım daha yeni novafertilde denedi memnun kalmadı. Kalan embriyolarını taşımayı düşünüyor. En iyi kararı siz verirsiniz tabii

sağlıcakla kucağına al inş canım bebişlerini .kayıplarının nedeni neydi canım?

X