İğneli Epilasyon konya da iğneli epilasyon yaptıran varsa lütfen yardımcı olun ! acil !

mahitapsultan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2015
21
4
33
sevgili arkadaşlarım
üç dört yıldır sayfayi takip ediyorum ama üye olmamıştım. yeni olduğum için bilgim de yok.
yaklaşık iki yıla yakın yüzüme nd yag beş seansa yakın da diod yaptırdım. şu an yüzüm çok kötü bir halde kimseye lazer tavsiye etmiyorum. üniversitesite bir de bu kadar sorun etmiyordum şimdi okul bitti ve yasim 25. lütfen mesajımi gorun ve yardımcı olun. samimi bir şekilde konya da iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan tavsiye edecek biri varsa lütfen ne olur :KK43:

lütfen psikolojim çok bozuk ağlıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var :KK43: burada yorumları okuyup son çare iğneli yaptırmaya karar verdim. belki geç bile kaldım. ciktim iğneli epilasyon yapan yer aramaya. bir yere girdim sana diod yapan iyi yapmamış biz aletimizme guveniyoruz. bir daha dene begenmezsen iade ederiz ddi. tereddüt ettim ama mesele yüz olunca yaptırmadm. iğneli yaptırmali mıyım? yoksa hiç başlamamalıym. diod vs. aylık düzenli mi gitmeliyim? esmer ve tüylerim çok yoğun hafif kalın . bütün yüz ve çene altı boyun.

Mutlaka iğneliye gitmelisiniz. Ben de yıllarca lazerle çene tüylerimden kurtulmaya çalıştım ama tam aksine o kadar arttı ki anlatamam. Sonra iğneliye başladım çok zor zamanlar geçirdim, farklı eller değiştirdim. Konya iğneli konusunda biraz yetersiz. Ben İstanbulda bir merkezden fayda gördüm ama Konyada tek tük çıkanlar için gittiğim yerler var. Altınay Güzellik merkezi var nalçacıda bayan bursalı eli çok hafif bana çok kısa süre çalışmıştı iğneli odaklı çalışmıyor ayak bakımı vs de yapıyor ama temiz bir yer gidilebilir. Orada başka bir çalışan daha var ama sadece Altınay hanıma yaptırmanı tavsiye ederim. Bir de daha önce altınayda çalışıp sonra elif güzellik merkezine geçen bir bayan var adı Miyase. zaten sadece o yapıyor o da iyi çalışıyor. Ama tüm yüz falan yapmaz böyle kısa süreli işlem alıyor çünkü Elif güzellik daha kapsamlı başka işlemlere ağırlık veriyor iğneli gölgede kalıyor. Ve asla gitmemen gereken bir yer var. Beni pişman etmişti haftada iki kez gidip kızarıklık ve lekeyle dolaşmama neden olan ve zerre kadar azalma görmediğim dünya kadar para döktüğüm bir yer. Başka başlıklara yazmıştım. Sorun olursa yanıtlarım. Çok çektim ben de bu dertten ama dediğim gibi Konya bu konuda yeterli değil.

sizi pisman eden yer neresi acaba.
ayrıca nalçacidaki yer Tam olarak neresi ben o taraflari bilmiyorum da pek net adres olursa çok mutlu olurum. bende yüzüme hep hastane de yaptırdım ona rağmen kız yaktı iki kere. mavi ışıkta da şimdi kol altı yaptırıyorum. azaldı gibi ama bitmedi. yüzde iğneli için torun güzellik e yönlendirdi beni. sare ile yakın. sare ye gittim sana diod yapalım ddi. hemen çıktım

Ah Torun güzellik... Dediğim yer orası çalıştıran bayan Nihal adında biri. Hiç ama hiç memnun kalmadım. Parasıyla değil de minnetle yapıyor sanki hep bir gergin atarlı mızmız. Seni geriyor resmen. Sigara içtiği ellerle gözeneklerine dokunduğu için işlem sonrası sivilcelenme oluyor. Çektiği kılların hemen hemen hepsini hissediyorsun ve haftalarca geçmiyor izleri daha ne diyeyim... Ben 1 yıl kadar gittim mecbur kaldığım için hiç mi azalmaz arkadaş yaa... Ama bitirmek istediğiniz bitiriyor bi arkadaşımda tüyden eser kalmadı ve o bi benim bu yaşadıklarımı yaşamamış. Neyse yine de siz bilirsiniz ama ben sorunlara uzak durun diyorum. Altınay Nalçacıda nene hatun parkı civarında. kuleye giderken bir yataş var o aradan girip alt sokağa geçiyordum aa hatta yataşa varmadan bir pizzacı var onun tam arasından girince karşısına çıkılıyordu hatırladığım kadarıyla. Ben ona 2 kere falan gittim. Uzun çalışırsa nasıl olur bilmiyorum. Miyase iyidir ama dediğim gibi kısa süre çalışır ve iz yapmaktan çok korktuğu için sadece belirgin tüyleri alır. Zorlamazsan diğerlerine dokunmaz.

sevgili gemmine
çok teşekkür ederim tavsiyen için. torun güzellik in kapısına gittim kimse yoktu allahtan kapıyı Acan olmadı. aynen beni de nihale yönlendirdiler.kadınlar kulübüne yeni üye oldum ama beş yıldır takip ediyorum. bazıları sırf reklam yapmak için insanların duyguları ile oynuyor. güzellik merkezleri de öyle para için öyle dil döküyorlar ki yazık vallahi. o zaman ben hemen dediğiniz yere gidip konuşayım. tüm yüz benim. İnsaallah fayda olursa size çok dua ederim :KK43:

sevgili gemmine
çok teşekkür ederim tavsiyen için. torun güzellik in kapısına gittim kimse yoktu allahtan kapıyı Acan olmadı. aynen beni de nihale yönlendirdiler.kadınlar kulübüne yeni üye oldum ama beş yıldır takip ediyorum. bazıları sırf reklam yapmak için insanların duyguları ile oynuyor. güzellik merkezleri de öyle para için öyle dil döküyorlar ki yazık vallahi. o zaman ben hemen dediğiniz yere gidip konuşayım. tüm yüz benim. İnsaallah fayda olursa size çok dua ederim :KK43:

Nereye giderseniz gidin mutlaka önce çok küçük bir alana uygulatın. Emla krem bende az da olsa işe yaramıştı yarım saat öncesinden kalın bir tabaka sürüp gidiyordum. Gelişmelerden haberdar edin. Umarım her şey yoluna girer....

Aynen arkadaslar nereye giderseniz gidin kycuk bolgeye uygulatin ben ozmir magduruyum yuzum alexdra iygulamasindan artti o kadar arttiki h8c yapilmamis gibi bende konyaya tadininca bir kac yere gittim hepsi ya iz birakti yada yanlis uygulama yapti sonra adli personel olan bir arkadasim bana inci guzellik ve lazer epilasyonu onerdi once tedirgin gittim hayroye hanim once kontol etti deneme yapti cesitli kremler onerdi bide dur aksama kadar gelenlerle konus dedi bende durdum gelenler hepsi memnundu sonra diger haftaya anca randevu aldim basladim ve cok guzel bir sonuc aldim hic bir iz yok hemde iki uygulama yapti lazer epilasyonu bayan tuy yapisina uyarlamislar ve o kadar bayan varki sadece ayni kisi girince harika sonuclar almislar bende aldim artik herkese tavsiye ederim birebir kendi yapiyor zaten saglikci oldugu icin hijyenik sakin alexdra yaptirmayin yuzunuzude vucudunuzuda bazisina iyi geliyor ama ben pisman oldum cok kotuydu ve kurtuldum sizde kurtulabilirsiniz hayriye hanim bu isin uzmani 10 yildir yapiyormus sonuclarina guveniyor sizde hayirli bir sekilde kurtulun insallah :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Konya İstanbul caddesinde Gülbanu güzellik merkezi var çok çok memnun kaldım sahipleri çok iyi insanlar aile gibi oluyorsunuz bir süre sonra

kızlar hala devam ediyor musunuz yada basladınız mı nedir durumlar ben hastanelerde yaptırmayı düşünüyorum ama

Arkadaslar ben inci guzellikte hem igneli epilasyonda hemde lazer epilasyondan cok memnun kaldim dunyaca yere gittim sonunda buldum bence gidin gorusun begenmezseniz yaptirmazsiniz ama ignelide mukemmel bir tane bile iz kalmadi kuzenim basladi benden sonra onunkide iyi gidiyor suan tavsiye ederim tez zamanda kurtullamalar

Nuarn hnm tesekkurederim sizin sayenizde benimki bitti isim vermiyorum ben sonra reklam sayiyorlar memnunum cok sukur kurtuldum hepiniz en kisa zamanda kurtulun insallah

Merhaba ben de Konya’da iz bırakmadan iğneli yapacak bir yer arıyorum. Yapan ve memnun kalan kurum ve mümkünse yapacak kişinin ismini yazabilir mi? Çok ihtiyacım var. Çok teşekkür ederim:KK43:

Merhaba ben de Konya’da iz bırakmadan iğneli yapacak bir yer arıyorum. Yapan ve memnun kalan kurum ve mümkünse yapacak kişinin ismini yazabilir mi? Çok ihtiyacım var. Çok teşekkür ederim:KK43:
Cook ıyi bir kuaför biliyorum . Kendisine bayılıyorum süper ilgi süper memnuniyet
Hüma güzellik salonu cnm bi git istersen.gidersen benden de çok slm şöyle ışık hanıma

Ben hiç denemedim ama iğneli de yüzde iz bırakıyor bizim akraba denedi bütün çenesi delik deşik oldu baya tedavi gördü hastaneye felan gitti şimdi az biraz fark var bir yıl dir da lazere başladı ve şu an hiç kıl yok bitti tamamen ben iğneli kötü diye biliyordum ama demek ki herşey işinin ehlin de bitiyor muş

Cook ıyi bir kuaför biliyorum . Kendisine bayılıyorum süper ilgi süper memnuniyet
Hüma güzellik salonu cnm bi git istersen.gidersen benden de çok slm şöyle ışık hanıma
Çok teşekkür ederim. İz olmuyor değil mi? Ben bir kere bu konuda hataya düştüm oyüzden korkar oldum. Mutlaka gideceğim.

Ben hiç denemedim ama iğneli de yüzde iz bırakıyor bizim akraba denedi bütün çenesi delik deşik oldu baya tedavi gördü hastaneye felan gitti şimdi az biraz fark var bir yıl dir da lazere başladı ve şu an hiç kıl yok bitti tamamen ben iğneli kötü diye biliyordum ama demek ki herşey işinin ehlin de bitiyor muş
Ben çok arada kalmıştım . Lazer iz bırakmıyor ama inçe tüyleri kalınlaştırıyor diyorlar . O yüzden yüzde önermiyorlar. İğneli de iz bırakıyor. Ama kesin çözüm. Çok arada kaldım:/ benim tüyler inçe ve sık. Lazer artırır diye iğneliye başladım. O da iz bırakıyor . Cildimiz zarar görmeden kurtulamıyor muyuz:KK43: Ne yapacağımı şaşırdım ya :’(((

Ben çok arada kalmıştım . Lazer iz bırakmıyor ama inçe tüyleri kalınlaştırıyor diyorlar . O yüzden yüzde önermiyorlar. İğneli de iz bırakıyor. Ama kesin çözüm. Çok arada kaldım:/ benim tüyler inçe ve sık. Lazer artırır diye iğneliye başladım. O da iz bırakıyor . Cildimiz zarar görmeden kurtulamıyor muyuz:KK43: Ne yapacağımı şaşırdım ya :’(((

Bence işinin ehli bir lazer epilasyon yapan bir yer bul inan tertemiz olur bir kaç seans da

X