Konyadaki kumaşçılar

vrecel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2010
359
93
Selam kızlar konyada kumaş,malzeme alabileceğim yerler neresi,ucuz uygun fiyata öğrenciyim çünkü metrelik parça kumaş farketmez şimdilik ufaktan bişeyler yapmak istiyorumda yardımcı olursanız çok sevinirim bide konu açmışken boncuk takı pul payet filan ucuz yerler aynı şekilde biliyorsanız paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Selam kızlar konyada kumaş,malzeme alabileceğim yerler neresi,ucuz uygun fiyata öğrenciyim çünkü metrelik parça kumaş farketmez şimdilik ufaktan bişeyler yapmak istiyorumda yardımcı olursanız çok sevinirim bide konu açmışken boncuk takı pul payet filan ucuz yerler aynı şekilde biliyorsanız paylaşırsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler:KK16::KK16:
Uzun zaman olmus ama bakar misin bilmiyirum senin sirdugun soruyu ben sana sormak istiyorummm

Uzun zaman olmus ama bakar misin bilmiyirum senin sirdugun soruyu ben sana sormak istiyorummm
selam :) Benim tavsiyem bursa kumaş pazarı ve bedestenden fiyat alıp hangisi uygunsa ordan almak hem de çeşit fark varsa görmüş oluyor insan

konyadaysanız eğer kesinlikle kiloluk kumaş satan bakırcıya gidin orası çok hesaplı hemde neye bakarsanız bakın karışmıyor rahat bir bey amca var dükkanda :KK19:
Yeni tasindik konyaya o yuzden cok bilmiyorum tarif eder misiniz

adı nedir acaba dükkanının bakırcı mı

tabikii memnuniyetle bende yeni keşfettim herkes bilmez orayı :KK66:
bedesteni biliyor sunuz değil mi ?
eğer şüphe ederseniz konum atabilirim :)
bedesten mevlananın ordan zafere giderken. konya şekeri falan satan mağzaların arkasında kalan yer mi oluyo?

bedesten mevlananın ordan zafere giderken. konya şekeri falan satan mağzaların arkasında kalan yer mi oluyo?

Konum atarsaniz daha iyi olur size zahmet olmazsa
Screenshot_1.jpg

kırmızı yıldızla işaretlediğim yerdeki lcwaikiki den dümdüz girince bedesteen giriyosunuz mavi okla işaretliğim yerde baharatcı var oraya sorarsanız bakırcı kumaşcıyı gösterirler hz. mevlana carşısında giriyosunuz ilerleyince sağ tarafınızda görünüyo en sonunda kırmızı işaretli yıldızlı yerde bakırcı kumaşın konumu o taratlarda kime sorsanız gösterirler

Eki Görüntüle 1739612

kırmızı yıldızla işaretlediğim yerdeki lcwaikiki den dümdüz girince bedesteen giriyosunuz mavi okla işaretliğim yerde baharatcı var oraya sorarsanız bakırcı kumaşcıyı gösterirler hz. mevlana carşısında giriyosunuz ilerleyince sağ tarafınızda görünüyo en sonunda kırmızı işaretli yıldızlı yerde bakırcı kumaşın konumu o taratlarda kime sorsanız gösterirler
Ay cok tesèkkur ederim cok sagolun ya :KK68:

rica ederim ne demekkk :))
orayı beğenmezseniz veya aradıgınızı bulamazsanız birde ipek manifaturacıya bakın derim onun yeri biraz karmaşık bedestene girip bi han gibi bi yere gidirip 2. kata cıkıyorsunuz sorarsanız gösterirler:KK68:
:KK72::-):KK72:

X