Köpük yüz temizleyicisi

Glicine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
13
3
43
Yıllar önce lorealin happyderm diye bir serisi vardı. Kremini ve köpük yüz temizleyicisini kullanıyordum. Pembe pembe kutuları vardı. Ne sebeple kaldırdılar bilmiyorum. Seriyi sonlandırdilar. Sonuç olarak o yıldan beri bir daha tek bir ürünle yüzümü temizleyemedim. belki de bu sebeple kaldırmışlardır bu köpükle yüzümü yıkıyordum bir seferle yüzümdeki makyajı çıkarttığı gibi yumuşacık yapıyordu. Çok ağır makyaj da yapmam göz kalemi maskara rujdan ibaret.
Yine de hiç bir temizleyici beğenmiyorum. Ya önce göz makyajını iki fazlı ürünlerle temizleyip yüzümü yıkayıp tonik krem yapıyorum. Ya da yüzümü temizleyiciyle 2 ~ 3 defa arka arkaya yıkayıp krem sürüyorum. Niveanin yeni cikan dusta kullanilan temizliyicisini de aldim panda gozler diye reklami yapildi . ne dusta ne de tek olarak bir ise yaramiyor. Gozumu o kadar ovduktan sonra düz sabunla da çıkar o makyaj. Sonuç olarak soyle güzel bir köpük temizleyici bilen var mi? Ya da bir yikiyorum tertemiz yapiyor dediginiz bir ürün varsa paylasin lütfen

Ben Loreal Paris in yüz temizleme jelini kullanıyorum çokta memnunum öneririm.

X