Kör olsaydımda, benı aldattığı kızla onu görmeseydım.....

bayanpukina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
970
740
of kızlar of, geçen hafta aldatıldım yakaladım ayrıldım sevgılımden doğru olanı yaptım zaten bılıyorum, benı bır ıkı gun aradı yazdı ozurler ınkarlar ders aldımlar ama asla affetmedım yumuşakta konuşmadım ağlamadımda(zaten 10 gundur aglayamadım bıle doğru duzgun takı bır saat önceye kadar). en son geçen hafta tamam kararını vermıssın bana hoşçakal dedı ne yazdı, ne aradı zaten ıstemıyorum, ama stalk yapıyorum sahte hesaplardan eklemedıgı kız kalmadı hepsı çok guzel kafayı yıyecegım, whatsappta goruyorum cevrımıcı sınırımden ona bakmaktan başka şeye vaktım yok. Vizelerim haftaya var ders çalışamıyorum,onu affetmeyecektım ama yınede keşke çabalasaydı gelseydı okuluma yalvarsaydı ya ne bılıım asla affedemem aldatmasını ama bıraz cabalasaydıda oh olsun dıyebılseydım, yada bıraktıgım gıbı kalsaydı bu kadar kolay başka kızların resmını beğenmesi falan ya çok dokundu bana. her gece bır mekanda her gece. Böyle bırını nasıl sevmısım dıyorum, arkadaslarıma çevreme kımseye ağlayamıyorum, 10 gundur güçlü kalmaya çalıştım durdum bugun artık ağlayıp duruyorum, benı kandırdı guya çok sevıyordu kım bılır kaç kışıyle aldattı of of allah kımseye aldatma acısını vermesın ya oyle bırseykı içim soğumuyor resmen, neyse bır saat oncede geçen hafta benı aldattığı kızla arabada snap atmışler....... resmen o an keşke kör olsaydım dedım ıcımden ya keşke de görmeseydım. yanımda gecen hafta kıza ne kufurler yazmıstı, ya bu kızdadamı mıde yok? bu adamdadamı yok? ( bu kızın ne guzellığı var ne gururu var ne karıyerı var kendımle kızı kıyaslayıp duruyorum yok elle tutulur bulduğum bırsey yok neden ya neden) keşke geçen hafta masayı kafasına geçirip agzıma gelen kufuru ona deseydım dıyorum, bırde sakince beyefendının yanından kalktım eve geldım bağırıp çağırmadım, keşke rezıl etseydım herkesın ıcınde dıyorum. Kızlar bıraz ıçımı soğutun lütfen ya, etrafıma kendı benı kaybettı ne üzülücem onun ıcın dedım durdum ama şuan ınanın içim kan ağlıyor.....

Çok zor daha birini severken onu baikasıyla görmek hem de başkasına tercih edilmek.Sadakatsizlik görmek.Bunu görmemiştim bir.Onu da gördüm...Herşey geçiyor O da geçecek..Sen gençsindir elini sallasan ellisi.Yine olur...Oyüzden üzülmen çok kısa sürsün..

ilk aldatılan kadın degilsiniz son da olmayacaksınız hatta bunları unutup kor olsaydım da gormeseydim cumleniz icin kendinize kızacaksınız daha cok sogumanız gerekir yaptıgı bu igrenclikler yuzunden onunuze bakın benimde basıma geldi zamanında bu gibi de degil daha fenası ama simdi ayy ne salakmısım ben ya bide aglamısım bu degersizler yuzunden diyorum evlendim bebek bekliyorum kaliteli bir adam cıkcacaktır sizinde karsınıza o kisiyi bulana kdr da boyle apır sapır tipler olabiliyor

adam karaktersizse siz niye kör oluyorsunuz?
etmeyin şöyle laflar.ne güzel görmüşsünüz iste nasil biri oldugunu şimdiden.hatta gözünüzü daha iyi açın bakin.bakinki uzulmenizi bile haketmeyecek biri olduğunu görün.
derslerinize odaklanin bence.böyle biri yüzünden birde geleceğinizi karartmayin.yaşanmış bitmis geçmişte bırakmayı bilin.ne hali varsa görsün.
yolunuza bakın.güçlü olun.karşınıza daha düzgün insanlar cikar umarım.yolunuz açık hakkınızda hayırlısı olsun..

Bence dileklerinize dikkat edin. Gerçekten bir gün kör olursanız, bu dileği ettiğiniz ana lanet okursunuz.

Böyle bir adamdan kurtulduğunuza sevinmelisiniz. Her kadın, böyle bir adamdansa, daha iyisini hak eder. Bazı şeyler içinizde kalmış, içinizi dökememişsiniz. Ama geçecek hepsi, emin olun.

of kızlar of, geçen hafta aldatıldım yakaladım ayrıldım sevgılımden doğru olanı yaptım zaten bılıyorum, benı bır ıkı gun aradı yazdı ozurler ınkarlar ders aldımlar ama asla affetmedım yumuşakta konuşmadım ağlamadımda(zaten 10 gundur aglayamadım bıle doğru duzgun takı bır saat önceye kadar). en son geçen hafta tamam kararını vermıssın bana hoşçakal dedı ne yazdı, ne aradı zaten ıstemıyorum, ama stalk yapıyorum sahte hesaplardan eklemedıgı kız kalmadı hepsı çok guzel kafayı yıyecegım, whatsappta goruyorum cevrımıcı sınırımden ona bakmaktan başka şeye vaktım yok. Vizelerim haftaya var ders çalışamıyorum,onu affetmeyecektım ama yınede keşke çabalasaydı gelseydı okuluma yalvarsaydı ya ne bılıım asla affedemem aldatmasını ama bıraz cabalasaydıda oh olsun dıyebılseydım, yada bıraktıgım gıbı kalsaydı bu kadar kolay başka kızların resmını beğenmesi falan ya çok dokundu bana. her gece bır mekanda her gece. Böyle bırını nasıl sevmısım dıyorum, arkadaslarıma çevreme kımseye ağlayamıyorum, 10 gundur güçlü kalmaya çalıştım durdum bugun artık ağlayıp duruyorum, benı kandırdı guya çok sevıyordu kım bılır kaç kışıyle aldattı of of allah kımseye aldatma acısını vermesın ya oyle bırseykı içim soğumuyor resmen, neyse bır saat oncede geçen hafta benı aldattığı kızla arabada snap atmışler....... resmen o an keşke kör olsaydım dedım ıcımden ya keşke de görmeseydım. yanımda gecen hafta kıza ne kufurler yazmıstı, ya bu kızdadamı mıde yok? bu adamdadamı yok? ( bu kızın ne guzellığı var ne gururu var ne karıyerı var kendımle kızı kıyaslayıp duruyorum yok elle tutulur bulduğum bırsey yok neden ya neden) keşke geçen hafta masayı kafasına geçirip agzıma gelen kufuru ona deseydım dıyorum, bırde sakince beyefendının yanından kalktım eve geldım bağırıp çağırmadım, keşke rezıl etseydım herkesın ıcınde dıyorum. Kızlar bıraz ıçımı soğutun lütfen ya, etrafıma kendı benı kaybettı ne üzülücem onun ıcın dedım durdum ama şuan ınanın içim kan ağlıyor.....

Snap dediğiniz zımbırtıda fotoğrafı çektikten sonra birine yollamıyor musunuz? Fotoğrafı çekip size mi yolladı?
Bir de ne olur kör olsaydım, ellerim kırıldaydı gibi şeyler söylemeyin. Basit şeyler değil bunlar.

affedemem aldatmasını ama bıraz cabalasaydıda oh olsun dıyebılseydım,

O işler öyle olmuyor.

Öncelikle stalkı bırakacaksınız. Göz görmeyince gönül katlanırmış diye boşuna demiyorlar, kendinizi deşip durmayın ilişkilerini takip ederek. Bir de kıyaslamayın o kızla kendinizi. Bu acıyı avantaja dönüştürün, hayata karşı hırslanın ve kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı zorlamak için kullanın.

Bir silkelenin.

Snap dediğiniz zımbırtıda fotoğrafı çektikten sonra birine yollamıyor musunuz? Fotoğrafı çekip size mi yolladı?
Bir de ne olur kör olsaydım, ellerim kırıldaydı gibi şeyler söylemeyin. Basit şeyler değil bunlar.
arkadasımın snap sıfresını bılıyorum gırıp ondan bakıyorum ortak arkadasımız var oyle gördüm

Çok zor daha birini severken onu baikasıyla görmek hem de başkasına tercih edilmek.Sadakatsizlik görmek.Bunu görmemiştim bir.Onu da gördüm...Herşey geçiyor O da geçecek..Sen gençsindir elini sallasan ellisi.Yine olur...Oyüzden üzülmen çok kısa sürsün..
biliyorum hatta bazen kendıne gel karşına ıyılerı çıkacak dıyorum, başından gördün diyorum ama yok işte gece yataga gırınce gene aklımda hep uzuluyorum ozluyorum o pisliği

Aslında şu an hissettiğin tek şey öfke. Emin ol çektiğin acının sebebi onu hâlâ seviyor olman değil. Onu artık sevmiyorsun. Seni aldattığını gördüğün an aşk, sevgi bitti. Sadece bu olayı hakettiğini düşünmüyorsun. Haksızlığa uğradığını düşünüyorsun. Böyle birinin gerçek yüzünü şimdiye kadar nasıl göremediğine kızıyorsun. Gururun acıyor. Böyle ezik bir insanın senin gibi üstün gönüllü insana bunu nasıl yapabildiğine anlam veremiyor ve kabullenemiyorsun.

Ama kabullen. Çünkü sen ne kadar yüce gönüllü olursan ol, senin yüce gönüllü oluşun onun ezik ve aşağılık ruhlu oluşunu değiştiremez. Bu sebeple de seni aldatması normal. Öyle aşağılık ruhlu bir insan müsveddesinden başka bir şey beklenmez zaten.

Artık öfkeni dindirip böyle bir şerefsizden kurtulduğun için sevinmelisin. Zira kendin gibi yüce gönüllü adamlar karşına çıkmayı bekliyor. Sadece biraz zaman...

ilk aldatılan kadın degilsiniz son da olmayacaksınız hatta bunları unutup kor olsaydım da gormeseydim cumleniz icin kendinize kızacaksınız daha cok sogumanız gerekir yaptıgı bu igrenclikler yuzunden onunuze bakın benimde basıma geldi zamanında bu gibi de degil daha fenası ama simdi ayy ne salakmısım ben ya bide aglamısım bu degersizler yuzunden diyorum evlendim bebek bekliyorum kaliteli bir adam cıkcacaktır sizinde karsınıza o kisiyi bulana kdr da boyle apır sapır tipler olabiliyor
inşallah ya

Uzulmekte haklisin. Simdi sana öyle bi adam için değer mi diyeceğiz ama gram faydası olmayacak. Zor bir durum gerçekten. Ben olsam ben de kendi kendimi yer bitirirdim. Ama sen de biliyorsun ki birkaç aya acin geçecek. Yeni birini bulacaksın yeni insanlarla tanisacaksin başkasını seveceksin ve bu sefer de o kendi kendini yiyip bitirecek senin için. O zaman da senin umrunda olmayacak. Öncelikle buna inan ve o zamana kadarki sürede acini günlük hayatini etkilemeyecek düzeyde yaşa. Sınavlarını ihmal etme sakin. Eski hayatına devam etmeye çalış yine gez toz kendini sakin bırakma. Geçicek cunku. Ben çok zor bir ilişki atlattım 2 yılım beni bırakan biri için bekleyip gözyaşı dokmekle geçti. Halbuki o zamanlar onu günün birinde unutacagim gerçeğini bilseydim simdi çok farklı şeyler olurdu. Sen de benim gibi değerli zamanını çöpe atma lütfen.

adam karaktersizse siz niye kör oluyorsunuz?
etmeyin şöyle laflar.ne güzel görmüşsünüz iste nasil biri oldugunu şimdiden.hatta gözünüzü daha iyi açın bakin.bakinki uzulmenizi bile haketmeyecek biri olduğunu görün.
derslerinize odaklanin bence.böyle biri yüzünden birde geleceğinizi karartmayin.yaşanmış bitmis geçmişte bırakmayı bilin.ne hali varsa görsün.
yolunuza bakın.güçlü olun.karşınıza daha düzgün insanlar cikar umarım.yolunuz açık hakkınızda hayırlısı olsun..
lafın gelışı demıstım tabıkı allah korusun ama keşkede görseseydım işte.............. biliyorum evet çalışmam lazım ve ben yuksek lısansa basvurucam ıkı aya dıplomam yuksek olmalı ama işte aklımdan çıkmıyor, kolum kalkmıyor, inanın bır haftadır sabah sahte sahte gulumseyerek etrafta dolaşıyorum çok çok zor, sağolun amın sızınde

duygularınızı bastırmaya çalışmayın ağlayın rahatlayın. gereksiz stalk tripleri sadece kendinizi yormanıza neden olur. merakınızı bastırmalısınız. aynı zamanda kıskanmanıza gerek yok kimse internette göründüğü gibi değil. kendi değerinizi koruyun bu kadar koyvermeyin. bir kaç ay sonra belki de karşınıza daha iyi biri çıkacağı için bunları yaşamışsınızdır. umut her zaman vardır. kendinizi iyi hissetmeye çalışın. dua edin, bir-iki film izleyin, yürüyüş yapın kafanızı dağıtın ve enerjinizin azalmasına izin vermeyin.

X